WP Job Manager - Packages 1.0.0 - en to bg translation catalogue (377 entries)

en:  Successfully Activated!
bg:  Успешно активиран!

en:  Successfully Deactivated!
bg:  Успешно деактивира!

en: %1$s %2$s
bg: %1$ s %2$ s

en: %1$s %2$s Admin
bg: %1$ s %2$ s администратор

en: %1$s %2$s Placeholder
bg: %1$ s %2$ s контейнер

en: %1$s %2$s Redirect
bg: Пренасочване на %1$ s %2$ s

en: %1$s %2$s Redirect Notice
bg: %1$ s %2$ s пренасочване предизвестие

en: %1$s %2$s limit
bg: %1$ s %2$ s граница

en: %1$s Rollover?
bg: %1$ s преобръщане?

en: %1$s Visibility Pages
bg: %1$ s видимост страници

en: %1$s out of %2$d available %3$s used
bg: $s %1 от %2$ d налични %3$ s използва

en: %s %s listing | %s %s listings
bg[0]: %s %s списък
bg[1]: %s %s списъци

en: %s Color
bg: цвят на %s

en: %s Limit
bg: %s граница

en: %s Package
bg: %s пакет

en: %s Package Page
bg: Страница на пакет на %s

en: %s Packages
bg: %s пакети

en: %s Posts
bg: %s постове

en: %s Used
bg: %s използвани

en: %s Visibility
bg: %s видимост

en: %s Visibility Package
bg: %s видимост пакет

en: %s Visibility Subscription
bg: %s видимост абонамент

en: %s to
bg: %s да

en: , or use a
bg: , или използвайте

en: 1. Introduction
bg: 1. Въведение

en: 2. Page Setup
bg: 2. страница за настройка

en: 3. Packages Setup
bg: 3. опаковките настройка

en: 3. Resume Page Setup
bg: 3. възобновявам настройка на страницата

en: 4. Done
bg: 4. извършва

en: 4. Packages Setup
bg: 4. опаковките настройка

en: 5. Done
bg: 5. прави

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
bg: <a href="%1$s"> моля активирате своя лицензионен ключ</a> за да получавате актуализации и поддръжка за "%2$ s".

en: <a href="%2$s" target="_blank">Template Override</a>: <code>%1$s</code>.
bg: <a href="%2$s" target="_blank"> шаблон замени</a>: <code>%1$ s</code>.

en: <em>WP Job Manager Packages</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the available shortcodes, view the %4$sshortcode documentation%2$s.
bg: <em>WP работа мениджър пакети</em> включва %1$ sshortcodes %2$ s, които могат да бъдат използвани в рамките на вашата %3$ spages %2$ s да изведете съдържанието. Те могат да бъдат създадени за вас по-долу. За повече информация относно наличните shortcodes Разгледай %4$ sshortcode документация %2$ s.

en: A <a href="%s">package</a> is required to browse listings, please select one from below.
bg: <a href="%s"> пакет</a> е необходимо да разглеждате обяви, моля изберете един от по-долу.

en: A <a href="%s">package</a> is required to view the full name on this listing.
bg: <a href="%s"> пакет</a> се изисква за да видите пълното име на този списък.

en: A status is required for a package, please select one from the dropdown (must be active to show in user account)
bg: Състояние се изисква за пакет, моля изберете една от падащото меню (трябва да бъде активно да се показват в потребителски акаунт)

en: A total of %d packages were successfully created!
bg: Общо %d пакети са създадени успешно!

en: A total of %d pages were successfully created!
bg: Общо %d страници са създадени успешно!

en: Actions
bg: Действия

en: Activate License
bg: Активиране на лиценз

en: Activated:
bg: Активира:

en: Activating ...
bg: Активиране...

en: Add User Package
bg: Добавяне на потребителски пакет

en: Add a new Product/Package
bg: Добавяне на нов продукт/пакет

en: Add to cart
bg: Добави в кошницата

en: Administrators are not required to have packages, make sure to use a separate user account to test with.
bg: Администраторите не са длъжни да имат опаковки, не забравяйте да използвате отделен потребителски акаунт, за да тествате с.

en: After purchase is complete, notification is shown with link to return to page user was previously viewing.
bg: След покупката е пълна, се показва известие с връзка, за да се върнете към страницата потребител е преди гледане.

en: All Done!
bg: Всичко е готово!

en: All current user packages can be viewed (along with associated listings) on the My Account page.
bg: Всички текущи потребителски опаковки могат да се видят (както и свързани списъци) на страницата,, Моят профил.

en: Allow %s?
bg: Разрешаване на %s?

en: Allow Browsing?
bg: Разрешаване на сърфиране?

en: Allow Contact?
bg: Позволи контакт?

en: Allow to %s listings with this package (if package required in settings).
bg: Оставя се да %s списъци с този пакет (ако пакет изисква в настройките).

en: Allow to browse listings with this package (if package required in settings).
bg: Оставя се да разглеждате обяви с този пакет (ако пакет изисква в настройките).

en: Allow to contact listing with this package (if package required in settings).
bg: Оставя се да се обърнете към списък с този пакет (ако пакет изисква в настройките).

en: Allow to view %s name with this package (if package required in settings).
bg: Оставя се да видите %s име с този пакет (ако пакет изисква в настройките).

en: Allow to view single listings with this package (if package required in settings).
bg: Оставя се да видите един списъци с този пакет (ако пакет изисква в настройките).

en: Amount of time (in seconds) to wait before executing redirect.  Set to 0 (zero) to immediately redirect.
bg: Период от време (в секунди) да се изчака преди да изпълни пренасочване.  Поставям към 0 (нула) незабавно пренасочване.

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Job Manager Packages</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$scontact me via the support area%2$s!
bg: И не забравяйте, ако имате нужда от повече помощ използване <em>WP работа мениджър пакети</em> можете да разгледате %1$ sdocumentation %2$ s или %3$ scontact ме чрез поддръжка зона %2$ s!

en: Apply
bg: Приложи

en: Apply for job
bg: Кандидатства за работа

en: Apply/Contact 1 Listing
bg: Приложи/контакт 1 списък

en: Available Shortcodes:
bg: Налични Shortcodes:

en: Black
bg: Черно

en: Blue
bg: Син

en: Browse
bg: Преглед

en: Browse %s
bg: Преглед на %s

en: Browse Color
bg: Преглед на цвят

en: Browse Package Page
bg: Преглед страница на пакет

en: Browse Resume Capability
bg: Разглеждате автобиографията способност

en: By default, the standard dimmer color is black, enable this setting to use the inverted color, white.
bg: По подразбиране стандартния димер цвят е черен, разрешете тази настройка да използва обърнати цвят, бяла.

en: By default, when a redirect is enabled, a dimmer will be shown that covers the entire page contents with a loading icon in the middle, and notice text below it.  Enable this option to hide all content behind the dimmer (to only show loader and notice text).
bg: По подразбиране когато пренасочване е разрешено, димер ще бъдат показани, която покрива цялата страница съдържанието с товарене икона в средата и предупреждение текст под него.  Разреши тази опция за скриване на цялото съдържание зад димер (да само шоу товарач и предизвестие текст).

en: CSV (Comma Separated Value) of Post IDs used
bg: CSV (разделени запетая) на пост ИД, използвани

en: Capability Override Settings
bg: Способност настройките

en: Choose %s Package
bg: Изберете пакет за %s

en: Choose Contact Package
bg: Изберете контакт пакет

en: Choose a Browse Package
bg: Изберете Преглед пакет

en: Choose a Package
bg: Изберете пакет

en: Choose a View Name Package
bg: Изберете изглед име пакет

en: Choose a View Package
bg: Изберете изглед пакет

en: Choose a product&hellip;
bg: Изберете продукт &hellip;

en: Choose a status&hellip;
bg: Изберете статус &hellip;

en: Click Here to Active/Install WooCommerce
bg: Щракнете тук, за да активни/настанявам WooCommerce

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
bg: Неуспешна връзка към позволително ключ API сървъра - възможно сървър проблем.

en: Contact
bg: Контакт

en: Contact %1$s
bg: Контакт %1$ s

en: Contact %s limit
bg: Контакт %s граница

en: Contact 1 Candidate
bg: Контакт 1 кандидат

en: Contact Color
bg: Контакти цвят

en: Contact Details Capability
bg: Координати способност

en: Contact Package Page
bg: Пакет страница контакти

en: Contact Rollover?
bg: Контакт преобръщане?

en: Content Shortcode
bg: Съдържание Shortcode

en: Continue to page setup
bg: Продължи да настройка на страницата

en: Contribute a localization
bg: Допринасят локализация

en: Contribute code or report a bug
bg: Допринасят код или доклад за грешка

en: Create Selected Packages
bg: Създаване на избраните пакети

en: Create and configure custom Visibility Packages for WP Job Manager and WP Resume Manager to require visitors to purchase a package to view, apply, contact, browse, and more!
bg: Създаване и конфигуриране на потребителски видимост пакети за WP работа мениджър и WP Resume управителят да изисква посетителите да закупят пакет, за да видите, прилага, контакт, преглед и повече!

en: Current status of the package.  Package must be active to show in user account and available to the user.  On-hold status normally means it's a subscription pending renewal payment.
bg: Текущото състояние на опаковката.  Пакет трябва да бъде активно да се показват в потребителски акаунт и достъпни за потребителя.  По ниска статут обикновено означава, че е абонамент очакване подновяване плащане.

en: Currently WooCommerce is the only support backend payment/cart/e-commerce system.  Let me know if there's another one you would like integrated.
bg: В момента WooCommerce е единственият поддръжка гръб плащане/количка/електронна търговия система.  Позволявам me зная ако там е друг един желаете интегрирани.

en: Currently the only integration available with WP Job Manager Packages, is through WooCommerce (although others will be added later). WooCommerce was not detected as being activated on your site.
bg: В момента единствените налични интеграция с WP работа мениджър пакети, е чрез WooCommerce (въпреки че други ще бъдат добавени по-късно). WooCommerce не е бил открит като се активира на вашия сайт.

en: Customize Redirect
bg: Персонализиране на пренасочване

en: Customize Type Colors
bg: Персонализиране на вида цветове

en: Customize color to use for the the %1$s type
bg: Персонализиране на цвят да се използва за типа %1$ s

en: Customize color to use for the the browse type
bg: Персонализиране на цвят да се използва за типа на преглед

en: Customize color to use for the the contact type
bg: Персонализиране на цвят да се използва за вида контакт

en: Customize color to use for the the table
bg: Персонализиране на цвят да се използва за таблица

en: Customize color to use for the the view name type
bg: Персонализиране на цвят да се използва за име на тип изглед

en: Customize color to use for the the view type
bg: Персонализиране на цвят да се използва за тип изглед

en: DO NOT proceed with this step before installing and activating WooCommerce!  WooCommerce must be installed and activated before adding packages!
bg: НЕ продължавайте с тази стъпка преди инсталиране и активиране на WooCommerce!  WooCommerce трябва да бъде инсталирана и активирана преди добавяне пакети!

en: Deactivate License
bg: Дезактивиране на лиценз

en: Deactivate the %s License?
bg: Дезактивиране на %s лиценз?

en: Deactivating ...
bg: Дезактивирането на...

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Apply/Contact Packages
bg: Приложи/контакт пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Packages
bg: Преглед на пакетите

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Resume Packages
bg: Разглеждате автобиографията пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Contact Packages
bg: Възобнови контакт пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Visibility Packages
bg: Възобнови видимост пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Name Resume Packages
bg: Изглед име възобнови пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Packages
bg: Изглед пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Resume Packages
bg: Преглед Резюме пакети

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Visibility Packages
bg: Видимост пакети

en: Delete
bg: Изтриване

en: Details
bg: Детайли

en: Edit
bg: Редактиране

en: Enable this to use and customize the Semantic UI styling.
bg: Позволи това да използвате и персонализирате семантичен UI стайлинг.

en: Enable this to use the short description for your own custom wording on the package selection form for listings.
bg: Позволи това да се използва на кратко описание за свой собствен потребителски текст върху формуляра пакет селекция за обяви.

en: Enable to customize the redirect settings and configuration.
bg: Позволи персонализиране на настройките за пренасочване и конфигурация.

en: Enable to customize the type colors.
bg: Даде възможност да персонализирате цветовете на типа.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to browse resumes. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
bg: Въведете <a href="%s"> способност</a> за преглед на автобиографии. Поддържа със запетаи списък на роли/възможности.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view a single resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
bg: Въведете на <a href="%s"> способност</a> за да видите едно възобновявам. Поддържа със запетаи списък на роли/възможности.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view contact details on a resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
bg: Въведете на <a href="%s"> способност</a> за да видите информацията за контакт на резюме. Поддържа със запетаи списък на роли/възможности.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view resumes names. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
bg: Въведете на <a href="%s"> способност</a> за да видите на възобновява имена. Поддържа със запетаи списък на роли/възможности.

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
bg: Въведете лиценз ключ и електронна поща и удар връщане. Валиден ключ е необходим за актуализации.

en: Error
bg: Грешка

en: Error determining the plugin Product ID.
bg: Грешка при определяне на приставката произведение ID.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
bg: Грешка дърпа имейл, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване ИД на екземпляр, свързани с лицензионен ключ от опцията данни.

en: Error pulling the license key from option data.
bg: Грешка при издърпване на позволително ключ от опцията данни.

en: Error!
bg: Грешка!

en: Feature
bg: Функция

en: Few key points:
bg: Няколко основни точки:

en: Fields
bg: Полета

en: Flow Process:
bg: Поток процес:

en: Free
bg: Безплатно

en: Get Started
bg: Да започнете

en: Green
bg: Грийн

en: Grey
bg: Сив

en: Guest
bg: Гост

en: Help other users on the forums
bg: Помогнете на другите потребители на форумите

en: Hide All
bg: Скрий всички

en: Hide notice
bg: Скрий известие

en: If enabled, administrators will be required to have a package with permissions for this type.
bg: Ако е активирана, администраторите ще се изисква да имат пакет с разрешения за този тип.

en: If enabled, the frontend user package list tables will use the Semantic UI styling.
bg: Ако е разрешено, на интерфейса потребителски пакет списък таблици ще използва семантичен UI стайлинг.

en: If enabled, the placeholder value will be used as the notice shown before redirecting (instead of default one).
bg: Ако е разрешено, контейнер стойността ще се използва като обявлението показани преди пренасочване (вместо по подразбиране).

en: If enabled, users without permissions will be redirected to the page (configured in Pages tab) to purchase or select package to use.
bg: Ако разрешено, потребителите без разрешения ще бъдете пренасочени към страницата (конфигурирани в страници раздела) да закупят или да изберете пакет за използване.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with %2$s permissions, to %3$s a listing.
bg: Ако е активирана, посетителите ще се изисква да имат %1$ s пакет с %2$ s разрешения, за да %3$ s списък.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with contact permissions, to contact any single %1$s.
bg: Ако разрешено, посетителите ще се изисква да имат %1$ s пакет с контакт разрешения, за да се свържете с всеки един %1$ s.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with view names permissions, for %1$s names to be visible.
bg: Ако е активирана, посетителите ще се изисква да имат %1$ s пакет с изглед имена разрешения за %1$ s имена да се вижда.

en: If enabled, visitors will be required to have a %s package with view permissions, to view any single listing page.
bg: Ако е активирана, посетителите ще се изисква да имат %s пакет с изглед разрешения, за да видите всяка една регистрация страница.

en: If enabled, visitors will be required to have a package with browse permissions, to view the listing summary on the browse/list/search page.
bg: Ако разрешено, посетителите ще се изисква да имат пакет с преглед разрешения, за да видите регистрационните Резюме на преглед/търсене/списък страница.

en: If the user has an unlimited package, they will immediately be able to view, contact, etc.  Only packages with limits will require them to select a package to use.
bg: Ако потребителят има неограничен пакет, те веднага ще бъде в състояние да видите, контакти и др.  Само на пакети с граници ще изисква от тях да изберете пакет за използване.

en: If you do not plan to use the specific package type shortcodes (for separate pages), you need to make sure this page exists as it will be used as the fallback page if the type specific pages do not exist (or are not configured in settings).
bg: Ако не планирате да използвате определен пакет тип shortcodes (за отделни страници), трябва да се уверете, че тази страница съществува, тя ще се използва като резервен страницата Ако въведете специфични страници не съществуват (или не са конфигурирани в настройките).

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, you can do so very easily using any of the available shortcodes. Refer to the %sdocumentation%s for help.
bg: Ако искате да пропуснете съветника и настройка на страниците и shortcodes сами ръчно, можете да направите толкова много лесно да използвате някой от наличните shortcodes. Обърнете се към % sdocumentation %s за помощ.

en: If you would like, we can also setup <strong>DEMO</strong> packages for you to use.  This is not required, and is provided for demonstration purposes only, you will still need to customize the packages to suit your needs.
bg: Ако желаете, ние можем също да настройка <strong>демо</strong> пакети за вас да използвате.  Това не е необходимо и е предвидено за демонстрационни цели само, все още ще трябва да персонализирате опаковки да отговарят на вашите нужди.

en: Installed Version:
bg: Инсталирана версия:

en: It looks like you have WP Job Manager Resumes installed/activated, so let's setup those pages as well!
bg: Тя изглежда като имате WP работа мениджър отново инсталирани/активирана, така че нека настройка на тези страници, както добре!

en: Job
bg: Работа

en: Job Manager Packages Setup
bg: Работа мениджър пакети настройка

en: Jobs
bg: Работни места

en: Leave a positive review
bg: Оставете положителни преглед

en: License
bg: Лиценз

en: Limit
bg: Граница

en: Limits
bg: Граници

en: Listable currently only supports the redirect feature.
bg: Listable в момента поддържа само функцията пренасочване.

en: Listing Packages
bg: Списък на пакети

en: Listings
bg: Листинги

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
bg: Изглежда, че вие сте готови да започнете да използвате плъгин. В случай че се чудите къде да отида следващата:

en: My %s Visibility Packages
bg: Ми %s видимост пакети

en: Myles McNamara
bg: Майлс Макнамара

en: No
bg: Не

en: No Packages Found
bg: Няма пакети намерени

en: No packages found
bg: Няма пакети намерени

en: None
bg: Няма

en: Olive
bg: Маслини

en: Once you have installed AND activated, refresh this page, or click below to continue setup.
bg: След като сте инсталирали и активиран, обновете тази страница, или кликнете по-долу, за да продължи инсталирането.

en: Once you have installed/activated, refresh this page, or click below to continue setup.
bg: След като сте инсталирали/активирали, обновете тази страница, или кликнете по-долу, за да продължи инсталирането.

en: Optionally link this package to a product.
bg: По избор да свържете този пакет на продукт.

en: Optionally link this package to an order.
bg: По избор да свържете този пакет в поръчка.

en: Orange
bg: Ориндж

en: Order ID
bg: ИД на поръчката

en: Output package limit set for %s (will output number or unlimited based on config)
bg: Изход пакет, определен за %s (ще изведе броя или неограничен въз основа на довереник)

en: Output package limit set for View (will output number or unlimited based on config)
bg: Изход пакет, определен за изглед (ще изведе номер или неограничен въз основа на довереник)

en: Output package limit set for View Name (will output number or unlimited based on config)
bg: Изход пакет, определен за име на изглед (ще изведе номер или неограничен въз основа на довереник)

en: Output price (cost) of package (you MUST include this!)
bg: Производствената цена (себестойност) на пакет (трябва да включите това!)

en: Package
bg: Пакет

en: Package Description
bg: Пакет описание

en: Package Features
bg: Пакет функции

en: Package Name
bg: Име на пакета

en: Package Price
bg: Пакетна цена

en: Package Setup
bg: Настройка на пакета

en: Package Title
bg: Пакет заглавие

en: Package Type
bg: Тип опаковка

en: Package successfully deleted
bg: Пакет е успешно изтрит

en: Package successfully saved
bg: Пакет за настил

en: Packages
bg: Пакети

en: Page Description
bg: Описание на страницата

en: Page Setup
bg: Настройка на страница

en: Page Title
bg: Заглавието на страницата

en: Pink
bg: Розово

en: Please <a href="%1$s">select a package</a> to %2$s this listing.
bg: Моля, <a href="%1$s"> Изберете пакет</a> за %2$ s този списък.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse listings.
bg: Моля <a href="%s"> Изберете пакет</a>, за да разглеждате обяви.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse resumes.
bg: Моля <a href="%s"> Изберете пакет</a>, за да прегледате отново.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to view this listing's details.
bg: Моля <a href="%s"> Изберете пакет</a>, за да видите подробностите за този списък.

en: Please select a <a href="%s">package</a> to view the full candidate name.
bg: Моля изберете <a href="%s"> пакет</a> за да видите името на пълното кандидат.

en: Please select a user from the dropdown to associate this user package with.
bg: Моля изберете потребител от падащото меню, за да свържете този потребителски пакет с включени.

en: Plugin Not Found
bg: Плъгин не е намерен

en: Plugins
bg: Плугинз

en: Plus Package
bg: Плюс пакет

en: Premium Package
bg: Premium пакет

en: Product
bg: Продукт

en: Purchase Package:
bg: Закупите пакет:

en: Purchase packages
bg: Закупуване на пакети

en: Purple
bg: Лилаво

en: Read More
bg: Прочети повече

en: Red
bg: Червен

en: Redirects
bg: Пренасочвания

en: Remaining
bg: Останалите

en: Require %1$s package to %2$s a %1$s
bg: Изискват $s пакет %1 %2$ s %1$ s

en: Require %1$s package to view a single %1$s
bg: Изискват %1$ s пакет за да видите един %1$ s

en: Require %s package to browse listings
bg: Изискват %s пакет, за да разглеждате обяви

en: Require %s package to view resumes names
bg: Изискват %s пакет, за да видите на възобновява имена

en: Require contact package to contact a %1$s
bg: Изискват контакт пакет, за да се свържете с %1$ s

en: Resume
bg: Възобнови

en: Resume Packages
bg: Възобнови пакети

en: Resume Page Setup
bg: Възобнови настройка на страницата

en: Resume Visibility
bg: Възобнови видимост

en: Resumes
bg: Автобиографии

en: Rollover (Add) unused credits to package when subscription is renewed.
bg: Преобръщане (Add) неизползваните кредити пакет, когато се подновява абонамент.

en: Save Package
bg: Запишете пакет

en: Select %s Package
bg: Изберете пакет за %s

en: Select Browse Package
bg: Изберете Преглед пакет

en: Select Contact Package
bg: Изберете контакт пакет

en: Select Package
bg: Изберете пакет

en: Select Package Form Page
bg: Изберете пакет форма страница

en: Select a Package
bg: Изберете пакет

en: Select a View Name Package
bg: Изберете изглед име пакет

en: Select a View Package
bg: Изберете изглед пакет

en: Select the page where you have placed the <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select %s package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате потребителски избор %s пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате потребителски избор преглед пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате потребителски избор преглед пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select contact package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Ако планирате да използвате персонализиран пакет форма страница (по избор) изберете контакти.</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
bg: Изберете страницата, където сте поставили shortcode <code>[job_visibility_packages]</code>. Това позволява плъгин знаете къде се намира формулярът.

en: Select the page where you have placed the <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
bg: Изберете страницата, където сте поставили shortcode <code>[resume_visibility_packages]</code>. Това позволява плъгин знаете къде се намира формулярът.

en: Select the page where you have placed the <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате потребителски избор на изглед пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view name package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате изглед по избор изберете име пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
bg: Изберете страницата, където сте поставили <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Ако имате намерение да използвате потребителски избор на изглед пакет форма страница (по избор).</strong>

en: Semantic UI
bg: Семантичен UI

en: Set specific package limit (Use 0 for unlimited)
bg: Задайте конкретен пакет граница (употреба 0 за неограничен)

en: Set the total used out of limit available in package
bg: Задайте общия, използвани от граница в пакет

en: Setup
bg: Настройка

en: Setup Wizard Introduction
bg: Setup Wizard Въведение

en: Silver Full Name Package
bg: Сребърен пълното име пакет

en: Single Application/Contact
bg: Контакт приложение

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
bg: Пропуснете настройка. Ще настроите плъгин ръчно

en: Skip this step
bg: Пропуснете тази стъпка

en: Starter Package
bg: Пакет за начинаещи

en: Status
bg: Статус

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Subscriptions will be included in one of the next releases!
bg: Абонамент ще бъдат включени в един от следващите версии!

en: Support the Ongoing Development of the core plugin, WP Job Manager
bg: Подкрепа на текущото развитие на основните плъгин, WP работа мениджър

en: Table Color
bg: Цвят таблица

en: Table Style
bg: Стил на таблица

en: Teal
bg: Тийл

en: Thanks for installing <em>WP Job Manager Packages</em>!
bg: Благодаря за инсталиране на <em>WP работа мениджър пакети</em>!

en: The content above will be shown when the user does not have permissions and a package is required
bg: По-горе съдържание ще се показват, когато потребителят няма разрешения и пакет се изисква

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
bg: Лицензът е бил деактивиран успешно локално, но моля посетете страницата си sMyles плъгини <a href="%s" target="_blank"> Моят акаунт</a> да провери този активизирам е била отстранена от нашия сървър.  Възникна грешка при автоматично се маха, и шансовете са, че е така, защото вече е отстранен чрез страницата,, <a href="%s" target="_blank"> Моят профил</a> вече...

en: The number of %s a user can contact with this package. Leave blank to allow unlimited.
bg: Броят на %s потребител да се свържете с този пакет. Оставете празно, за да се позволи неограничено.

en: The number of %s names a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
bg: Броят на %s имена, потребителят може да вижда с този пакет.  Оставете празно, за да се позволи неограничено.

en: The number of listings a user can %s with this package. Leave blank to allow unlimited.
bg: Броят на списъците на потребителя може да %s с този пакет. Оставете празно, за да се позволи неограничено.

en: The number of listings a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
bg: Броят на списъците, потребителят може да вижда с този пакет.  Оставете празно, за да се позволи неограничено.

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Job Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
bg: Има много начини за подкрепа на проекти с отворен код като WP работа мениджър, например код принос, превод, или дори казва на приятелите си колко страхотно плъгин (Надявам се) е. Благодаря предварително за вашата подкрепа - това е много оценявам!

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
bg: Налице е нова версия на %1$ s наличен. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Преглед версия %3$ s детайли</a> или <a href="%4$s"> актуализация сега</a>.

en: This is not a valid package, or is an unlimited package.
bg: Това не е валиден пакет, или е неограничен пакет.

en: This page is useful if you wish to customize the apply/contact package selection page, separate from the standard one above.
bg: Тази страница е полезно, ако искате да персонализирате приложи/контакт пакет избор страница, отделно от стандартния един по-горе.

en: This page is useful if you wish to customize the browse package selection page, separate from the standard one above.
bg: Тази страница е полезно, ако искате да персонализирате избор пакет страница преглед, отделно от стандартния един по-горе.

en: This page is useful if you wish to customize the view listing package selection page, separate from the standard one above.
bg: Тази страница е полезно, ако искате да персонализирате изгледа листинг пакет избор страница, отделно от стандартния един по-горе.

en: This page should redirect in <span class="jmpack_redirect_in">%1$d</span> seconds, if not, please <a href="%2$s">click here</a>.
bg: Тази страница трябва да пренасочи в <span class="jmpack_redirect_in"> %1$ d</span> секунди, ако не, моля <a href="%2$s"> кликнете тук</a>.

en: This page will be used as the default page for package selection, and works for any of the package types (view, browse, etc).
bg: Тази страница ще се използва като страница по подразбиране за избор на пакет и работи за всеки от типовете пакет (изглед, преглед и др.).

en: This page will be used only for apply/contact packages (not required).
bg: Тази страница ще се използва само за прилагане/контакт пакети (не задължително).

en: This page will be used only for browse packages (not required).
bg: Тази страница ще се използва само за преглед пакети (не задължително).

en: This page will be used only for view listing packages (not required).
bg: Тази страница ще се използва само за изглед на списък на пакети (не задължително).

en: This page will be used only for view name listing packages (not required).
bg: Тази страница ще се използва само за изглед име регистрация пакети (не задължително).

en: This plugin has been tested with Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter, and Babysitter themes ... if you have issues, or your theme is not compatible, please let me know!
bg: Този плъгин е тестван с Listify, Jobify, Listable, галеник седене и бавачка теми..., ако имате въпроси, или вашата тема не е съвместима, моля да ме уведомите!

en: This plugin is full documented, check out the source code!
bg: Този плъгин е пълен документирани, проверете на изходния код!

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for package selection, and configuring those values in the settings for you.
bg: Това съветникът за инсталиране ще ви помогне да започнете, като създаване на страницата за избор на пакет и конфигурирането на тези стойности в настройките за вас.

en: To give you an understanding of how this plugin works, below is the flow process with examples. Examples below assume you have configured packages required for browse, view, and contact/apply.  This also assumes you have used the shortcode to output the form either on a page created in a previous setup step, or placed the shortcode inside the placeholder editor (in settings).
bg: Да ви даде разбиране на това как този плъгин работи, по-долу е процеса на потока с примери. Примерите по-долу поеме сте конфигурирали пакети, необходими за преглед, преглед и контакт/прилагат.  Това също предполага сте използвали shortcode да извежда формата или на една страница, създаден в предишната стъпка за настройка, или поставени shortcode вътре в редактора на контейнера (в настройките).

en: To go back to the %1$s you were previously viewing, <a href="%2$s">click here</a>.
bg: Да се върнем към %1$ s ви са били преди гледане, <a href="%2$s"> Щракнете тук</a>.

en: To override any package configuration above ...
bg: За да потиснете всяка конфигурация пакет по-горе...

en: To use a template override, make sure you place the file in the <code>jm_packages</code> directory/folder, in your child theme's directory/folder.
bg: За да използвате шаблон за заместване, се уверете, че да поставите файл в <code>jm_packages</code> директория/папка, вашето дете темата директория/папка.

en: Tweak Resume Visibility Settings
bg: Ощипвам настройките за видимост на автобиография

en: Tweak Visibility Settings
bg: Ощипвам настройките за видимост

en: Type
bg: Тип

en: Type Colors
bg: Тип цветове

en: Unable to determine slug to deactivate license.
bg: Не може да определи Плужек да дезактивирате лиценз.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
bg: Не може да определи плужек, лицензионен ключ или имейл, за да активирате лиценз, обърнете се към поддръжката.

en: Unlimited
bg: Неограничен

en: Use Short Description
bg: Използвайте кратко описание

en: Used
bg: Използва

en: Used posts &hellip;
bg: Използва постове &hellip;

en: User
bg: Потребител

en: User selects a package, and is redirected to checkout page to complete purchase.
bg: Потребителят избира пакет и се пренасочва към закупуването страница за да завършите покупката.

en: User visits Listings page and is either redirected to package form page, or shown the package selection form.
bg: Потребителят посещава листинги страница и е или пренасочени към страница на формуляр пакет или показан формуляр пакет селекция.

en: User will be able to select an existing package from the package form to use (or they can select one to purchase).  Once they submit the form, they are redirected back to the listing to view like normal.
bg: Потребителят ще може да изберете съществуващ пакет от пакет формуляра да се използва (или те могат да изберете един за покупка).  След като те представят формуляра, те са пренасочени обратно към обявата да видите подобен нормален.

en: View
bg: Изглед

en: View %s
bg: Разглеждайте %s

en: View %s Name
bg: Име на изглед %s

en: View %s Name limit
bg: Изглед %s името граница

en: View %s Name?
bg: %S име?

en: View %s limit
bg: Изглед %s граница

en: View %s?
bg: Преглед на %s?

en: View 1 Full Listing<br/>Browse All Listings
bg: Покажи 1 пълен списък <br/> Преглед на всички обяви

en: View 1 Full Resume<br/>Browse All Resumes
bg: Покажи 1 пълна автобиография <br/> Преглед на всички автобиографии

en: View 10 Full Listings<br/>Apply/Contact 5 Listings<br/>Browse All Listings
bg: Разгледайте 10 пълни обяви <br/> прилагат/контакт 5 обяви <br/> Преглед на всички обяви

en: View 10 Full Resumes<br/>View 5 Candidate Full Names<br/>Contact 5 Candidates<br/>Browse All Resumes
bg: Покажи 10 пълни отново <br/> Разгледай 5 пълни имена на кандидат <br/> контакт 5 кандидати <br/> Преглед на всички автобиографии

en: View 5 Candidate Full Names
bg: Покажи 5 пълни имена на кандидат

en: View Color
bg: Изглед цвят

en: View Name
bg: Име на изглед

en: View Name Color
bg: Цвят на името на изглед

en: View Name Package
bg: Изглед име пакет

en: View Name Package Page
bg: Изглед име пакет страница

en: View Name Rollover?
bg: Изглед име преобръщане?

en: View Package Page
bg: Изглед пакет страница

en: View Resume Capability
bg: Изглед възобновявам способност

en: View Resume name Capability
bg: Име на изглед за възобновявам способност

en: View Rollover?
bg: Изглед преобръщане?

en: View Unlimited Full Listings<br/>Apply/Contact 10 Listings<br/>Browse All Listings
bg: Разгледайте неограничен пълно обяви <br/> прилагат/контакт 10 обяви <br/> Преглед на всички обяви

en: View Unlimited Full Resumes<br/>View Unlimited Candidate Full Names<br/>Contact 10 Candidates<br/>Browse All Resumes
bg: Покажи неограничен пълно автобиографии <br/> Разгледай неограничен кандидат пълни имена <br/> контакт 10 кандидати <br/> Преглед на всички автобиографии

en: Violet
bg: Вайълет

en: Visibility Packages
bg: Видимост пакети

en: WC Paid Listings %s Packages
bg: WC платени обяви %s пакети

en: WP Job Manager - Packages
bg: WP работа мениджър - пакети

en: WP Job Manager - Packages is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
bg: WP работа мениджър - пакети липсва изисквания и е бил <a href="%s"> деактивиран</a>. Проверете дали всички изисквания са налични.

en: WP Job Manager Packages requires WooCommerce Subscriptions 2.0 and above. Please upgrade as soon as possible!
bg: WP работа мениджър опаковки изисква WooCommerce абонаменти 2.0 и по-горе. Надстройте възможно най-скоро!

en: Wait Time
bg: Времето за технологичен престой

en: When user selects a listing, they will be shown the listing like normal (if they have unlimited package), otherwise they are either redirected or shown the package form page (like above).
bg: Когато потребителят избира списък, те ще бъдат показани регистрационните подобен нормален (ако имат неограничен пакет), в противен случай те са пренасочени или показана страница на формуляр пакет (както по-горе).

en: Whether or not this user package supports this feature
bg: Дали този пакет, потребител поддържа тази функция

en: White Dimmer
bg: Бял димер

en: WooCommerce Was Not Detected
bg: WooCommerce не е открит

en: Yellow
bg: Жълт

en: Yes
bg: Да

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a>
bg: Да, разреши <a href="%s" target="_blank"> Семантичен UI</a>

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a> table styling for the My Packages list
bg: Да, разреши <a href="%s" target="_blank"> Семантичен UI</a> таблица стайлинг за списъка на моите пакети

en: Yes, enable custom redirect settings
bg: Да, разреши потребителски пренасочване настройките

en: Yes, enable custom type colors settings
bg: Да, разреши потребителски тип цветове настройките

en: Yes, hide all page contents while showing the dimmer.
bg: Да, Скрий всички страница съдържанието докато показва димер.

en: Yes, redirect to the %1$s %2$s package select page
bg: Да, пренасочване на %1$ s %2$ s пакет изберете страница

en: Yes, require administrators to have package
bg: Да, изискват администраторите да имат пакет

en: Yes, use the %1$s %2$s placeholder as redirect notice
bg: Да, използвайте %1$ s %2$ s контейнер като пренасочване на предизвестие

en: Yes, use the white (inverted) dimmer color.
bg: Да, използвайте бял (обърната) димер цвят.

en: You can now %s this listing
bg: Можете да сега %s този списък

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
bg: Сте активирали успешно на %s лиценз и сега ще бъде в състояние да автоматично upgrade този плъгин чрез WordPress, когато е налична актуализация.

en: You have successfully deactivated the %s license.
bg: Успешно сте дезактивирали %s лиценз.

en: Your Packages:
bg: Пакети:

en: Your packages
bg: Пакети

en: apply to
bg: Приложи към

en: browse all listings
bg: Преглед на всички обяви

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-packages
bg: HTTPS://plugins.smyl.ES/WP-Job-Manager-packages

en: https://smyl.es
bg: HTTPS://smyl.ES

en: listing
bg: регистрация

en: of
bg: на

en: page
bg: страница

en: sMyles Plugins Licensing
bg: sMyles плъгини за лицензиране

en: unlimited
bg: неограничен

en: view %s single listing | view %s single listings
bg[0]: Покажи %s един списък
bg[1]: Покажи %s единични листинги

en: view %s single listing name | view %s single listing names
bg[0]: %s единен списък име
bg[1]: Изглед %s единен списък имена
