WP Job Manager - Packages 1.0.0 - en to el translation catalogue (378 entries)

en: Package Type
el: Τύπος πακέτου

en: %s Package
el: πακέτου %s

en: Allow %s?
el: Επιτρέπουν %s;

en: Whether or not this user package supports this feature
el: Κατά πόσον ή όχι αυτό το πακέτο χρήστη υποστηρίζει αυτήν τη δυνατότητα

en: %s Limit
el: όριο %s

en: Set specific package limit (Use 0 for unlimited)
el: Ορισμός ειδικού πακέτου όριο (χρήση 0 για απεριόριστο)

en: Unlimited
el: Απεριόριστη

en: %s Used
el: %s χρησιμοποιείται

en: Set the total used out of limit available in package
el: Ορίστε το σύνολο χρησιμοποιείται εκτός ορίων διατίθεται σε πακέτο

en: %s Posts
el: %s θέσεις

en: CSV (Comma Separated Value) of Post IDs used
el: CSV (τιμές διαχωρισμένες με κόμμα) των ταχυδρομείων αναγνωριστικά χρησιμοποιούνται

en: Used posts &hellip;
el: Χρησιμοποιούνται θέσεις &hellip;

en: User
el: Χρήστης

en: Guest
el: Πελατών

en: Product
el: Προϊόντος

en: Optionally link this package to a product.
el: Προαιρετικά μπορείτε να συνδέσετε αυτό το πακέτο σε ένα προϊόν.

en: Choose a product&hellip;
el: Επιλέξτε ένα προϊόν &hellip;

en: Status
el: Κατάσταση

en: Current status of the package.  Package must be active to show in user account and available to the user.  On-hold status normally means it's a subscription pending renewal payment.
el: Τρέχουσα κατάσταση του πακέτου.  Το πακέτο πρέπει να είναι ενεργό για να δείξει στο λογαριασμό χρήστη και διαθέσιμες στο χρήστη.  Κατάσταση σε αναμονή συνήθως σημαίνει ότι είναι μια συνδρομή εκκρεμείς πληρωμές ανανέωσης.

en: Choose a status&hellip;
el: Επιλέξτε μια κατάσταση &hellip;

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Optionally link this package to an order.
el: Προαιρετικά μπορείτε να συνδέσετε αυτό το πακέτο σε μια παραγγελία.

en: N/A
el: Δ/Υ

en: Save Package
el: Αποθηκεύστε το πακέτο

en: Please select a user from the dropdown to associate this user package with.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα χρήστη από την αναπτυσσόμενη λίστα για να συσχετίσετε το χρήστη πακέτο με.

en: A status is required for a package, please select one from the dropdown (must be active to show in user account)
el: Κατάσταση είναι απαραίτητη για ένα πακέτο, παρακαλούμε επιλέξτε μία από το αναπτυσσόμενο μενού (πρέπει να είναι ενεργό για να δείξει στον λογαριασμό χρήστη)

en: Package successfully saved
el: Αποθηκεύτηκε σε με επιτυχία το πακέτο

en: n/a
el: δ/υ

en: Subscription
el: Συνδρομή

en: Package
el: Πακέτο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Delete
el: Διαγραφή του

en: Type
el: Τύπος

en: Limits
el: Όρια

en: Actions
el: Δράσεις

en: No Packages Found
el: Υπάρχουν πακέτα που βρέθηκαν

en: Select a Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο

en: %s Packages
el: πακέτα %s

en: WC Paid Listings %s Packages
el: WC καταβάλλονται καταχωρήσεις %s πακέτα

en: Packages
el: Πακέτα διακοπών

en: Job
el: Εργασία

en: Jobs
el: Θέσεις εργασίας

en: View %s
el: Προβολή %s

en: Require %1$s package to view a single %1$s
el: Απαιτούν %1$ s πακέτο για να δείτε ένα ενιαίο %1$ s

en: If enabled, visitors will be required to have a %s package with view permissions, to view any single listing page.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι επισκέπτες θα πρέπει να έχουν ένα πακέτο %s με δικαιώματα προβολής, για να προβάλετε οποιαδήποτε σελίδα μία καταχώριση.

en: Browse %s
el: Περιηγηθείτε σε %s

en: Require %s package to browse listings
el: Απαιτούν πακέτου %s για να βρείτε καταχωρήσεις

en: If enabled, visitors will be required to have a package with browse permissions, to view the listing summary on the browse/list/search page.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι επισκέπτες θα πρέπει να έχετε ένα πακέτο με αναζήτηση δικαιώματα, για να προβάλετε την περίληψη καταχώρησης στη σελίδα/Κατάλογος/Αναζήτηση.

en: %1$s %2$s
el: %1$ s %2$ s

en: Require %1$s package to %2$s a %1$s
el: Απαιτούν πακέτο s $ %1 σε %2$ s. ένα %1$ s

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with %2$s permissions, to %3$s a listing.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι επισκέπτες θα πρέπει να έχουν %1$ s πακέτο με %2$ s δικαιώματα, να %3$ s μια λίστα.

en: Type Colors
el: Ο τύπος χρωμάτων

en: Customize Type Colors
el: Προσαρμόσετε τα χρώματα τύπου

en: Yes, enable custom type colors settings
el: Ναι, ενεργοποίηση προσαρμοσμένο τύπο ρυθμίσεων χρωμάτων

en: Enable to customize the type colors.
el: Επιτρέπουν να προσαρμόσετε τα χρώματα τύπου.

en: View Color
el: Προβολή χρωμάτων

en: Customize color to use for the the view type
el: Χρώμα για να το χρησιμοποιήσετε για να προσαρμόσετε το τον τύπο προβολής

en: Browse Color
el: Αναζήτηση χρώματος

en: Customize color to use for the the browse type
el: Χρώμα για να το χρησιμοποιήσετε για να προσαρμόσετε την περιήγηση τύπου

en: %s Color
el: %s χρώμα

en: Customize color to use for the the %1$s type
el: Προσαρμόσετε το χρώμα που χρησιμοποιεί για το %1$ s τύπου

en: %s Visibility
el: %s ορατότητα

en: %1$s Visibility Pages
el: %1$ s ορατότητα σελίδες

en: Select Package Form Page
el: Επιλέξτε πακέτο σελίδα φόρμας

en: Select the page where you have placed the <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[job_visibility_packages]</code>. Αυτό σας επιτρέπει να το plugin γνωρίζουν πού βρίσκεται η φόρμα.

en: Browse Package Page
el: Περιηγηθείτε σελίδα πακέτο

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[browse_job_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένο επιλέξτε Αναζήτηση πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: View Package Page
el: Σελίδα πακέτο προβολής

en: Select the page where you have placed the <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[view_job_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένη προβολή Επιλέξτε πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: %s Package Page
el: Σελίδα πακέτο %s

en: Select the page where you have placed the <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select %s package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[apply_job_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένη επιλογή %s πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: Resume
el: Βιογραφικό

en: Resumes
el: Βιογραφικά σημειώματα

en: To override any package configuration above ...
el: Για να παρακάμψετε οποιαδήποτε ρύθμιση παραμέτρων του πακέτου παραπάνω...

en: View %s Name
el: Όνομα προβολής %s

en: View Name Package
el: Όνομα πακέτου

en: Require %s package to view resumes names
el: Απαιτούν πακέτου %s για να δείτε τα ονόματα βιογραφικά

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with view names permissions, for %1$s names to be visible.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι επισκέπτες θα πρέπει να έχουν %1$ s πακέτο με δικαιώματα προβολής ονόματα, για %1$ s ονόματα να είναι ορατή.

en: Contact %1$s
el: Επαφή %1$ s

en: Require contact package to contact a %1$s
el: Απαιτούν επαφή πακέτο να επικοινωνήσετε με ένα %1$ s

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with contact permissions, to contact any single %1$s.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι επισκέπτες θα πρέπει να έχουν %1$ s πακέτο με δικαιώματα επικοινωνίας, να επικοινωνήσετε με οποιοδήποτε ενιαίο %1$ s.

en: View Name Color
el: Προβολή χρώμα όνομα

en: Customize color to use for the the view name type
el: Χρώμα για να το χρησιμοποιήσετε για να προσαρμόσετε το τον τύπο το όνομα προβολής

en: Contact Color
el: Επικοινωνήστε με χρώμα

en: Customize color to use for the the contact type
el: Χρώμα για να το χρησιμοποιήσετε για να προσαρμόσετε το επικοινωνίας τύπου

en: Capability Override Settings
el: Δυνατότητα παράκαμψης ρυθμίσεις

en: View Resume name Capability
el: Δείτε το βιογραφικό όνομα ικανότητα

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view resumes names. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
el: Εισάγετε την <a href="%s"> ικανότητα</a> που απαιτείται προκειμένου να προβάλετε βιογραφικά ονόματα. Υποστηρίζει έναs κόμμα χωρίζω λίστα ρόλων/δυνατοτήτων.

en: Browse Resume Capability
el: Αναζήτηση ανακεφαλαιώνω ικανότητα

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to browse resumes. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
el: Εισάγετε την <a href="%s"> ικανότητα</a> που απαιτείται για να αναζητήσετε βιογραφικά. Υποστηρίζει έναs κόμμα χωρίζω λίστα ρόλων/δυνατοτήτων.

en: View Resume Capability
el: Προβολή ανακεφαλαιώνω ικανότητα

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view a single resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
el: Εισάγετε την <a href="%s"> ικανότητα</a> που απαιτείται για να δείτε ένα ενιαίο βιογραφικό. Υποστηρίζει έναs κόμμα χωρίζω λίστα ρόλων/δυνατοτήτων.

en: Contact Details Capability
el: Στοιχεία επικοινωνίας ικανότητα

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view contact details on a resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
el: Εισάγετε την <a href="%s"> ικανότητα</a> που απαιτείται για να δείτε τα στοιχεία επικοινωνίας σε ένα βιογραφικό. Υποστηρίζει έναs κόμμα χωρίζω λίστα ρόλων/δυνατοτήτων.

en: Resume Visibility
el: Συνέχιση ορατότητα

en: Select the page where you have placed the <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[resume_visibility_packages]</code>. Αυτό σας επιτρέπει να το plugin γνωρίζουν πού βρίσκεται η φόρμα.

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[browse_resume_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένο επιλέξτε Αναζήτηση πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[view_resume_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένη προβολή Επιλέξτε πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: View Name Package Page
el: Σελίδα πακέτο όνομα προβολής

en: Select the page where you have placed the <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view name package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[view_name_resume_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένη προβολή επιλέξτε όνομα πακέτου σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: Contact Package Page
el: Πακέτο σελίδα επικοινωνίας

en: Select the page where you have placed the <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select contact package form page (optional).</strong>
el: Επιλέξτε τη σελίδα όπου έχετε τοποθετήσει το shortcode <code>[contact_resume_packages]</code>, <strong>αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε προσαρμοσμένο Επιλέξτε επαφή πακέτο σελίδα φόρμας (προαιρετικό).</strong>

en: , or use a
el: , ή να χρησιμοποιήσετε ένα

en: <a href="%2$s" target="_blank">Template Override</a>: <code>%1$s</code>.
el: <a href="%2$s" target="_blank"> πρότυπο παράκαμψη</a>: <code>%1$ s</code>.

en: None
el: Κανένας

en: Red
el: Κόκκινο

en: Orange
el: Πορτοκαλί

en: Yellow
el: Κίτρινο

en: Olive
el: Ελιά

en: Green
el: Πράσινο

en: Teal
el: Κυπαρισσί

en: Blue
el: Μπλε

en: Violet
el: Βιολέτα

en: Purple
el: Μωβ

en: Pink
el: Ροζ

en: Grey
el: Γκρι

en: Black
el: Μαύρο

en: Redirects
el: Ανακατευθύνσεις

en: Customize Redirect
el: Προσαρμόσετε ανακατεύθυνση

en: Yes, enable custom redirect settings
el: Ναι, Ενεργοποίηση ρυθμίσεων προσαρμοσμένων ανακατεύθυνση

en: Enable to customize the redirect settings and configuration.
el: Επιτρέπουν να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις ανακατεύθυνσης και τη διαμόρφωση.

en: Wait Time
el: Χρόνος αναμονής

en: Amount of time (in seconds) to wait before executing redirect.  Set to 0 (zero) to immediately redirect.
el: Χρονικό διάστημα (σε δευτερόλεπτα) να περιμένετε πριν από την εκτέλεση ανακατεύθυνση.  Οριστεί σε 0 (μηδέν) να ανακατευθύνει αμέσως.

en: Hide All
el: Απόκρυψη όλων

en: Yes, hide all page contents while showing the dimmer.
el: Ναι, μπορείτε να αποκρύψετε όλα τα περιεχόμενα της σελίδας ενώ δείχνει ο αυξομειωτής έντασης φωτισμού.

en: By default, when a redirect is enabled, a dimmer will be shown that covers the entire page contents with a loading icon in the middle, and notice text below it.  Enable this option to hide all content behind the dimmer (to only show loader and notice text).
el: Από προεπιλογή, όταν είναι ενεργοποιημένη η ανακατεύθυνση, έναν αυξομειωτή έντασης φωτισμού θα εμφανιστεί που καλύπτει τα περιεχόμενα ολόκληρη τη σελίδα με ένα εικονίδιο φόρτωσης στη μέση, και ειδοποίηση κειμένου κάτω από αυτό.  Για να ενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή για να αποκρύψετε όλο το περιεχόμενο πίσω από ο αυξομειωτής έντασης φωτισμού (σε μόνο εμφάνιση φορτωτή και ειδοποίηση κείμενο).

en: White Dimmer
el: Λευκό αυξομειωτής έντασης φωτισμού

en: Yes, use the white (inverted) dimmer color.
el: Ναι, χρησιμοποιήστε το λευκό χρώμα (ανεστραμμένο) αυξομειωτής έντασης φωτισμού.

en: By default, the standard dimmer color is black, enable this setting to use the inverted color, white.
el: Από προεπιλογή, το πρότυπο dimmer χρώμα είναι μαύρο, ενεργοποιήστε αυτήν τη ρύθμιση για να χρησιμοποιήσετε το ανάποδο, λευκό χρώμα.

en: Semantic UI
el: Σημασιολογική UI

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a>
el: Ναι, ενεργοποίηση <a href="%s" target="_blank"> Σημασιολογική UI</a>

en: Enable this to use and customize the Semantic UI styling.
el: Επιτρέπουν να χρησιμοποιείτε και να προσαρμόζετε το στυλ σημασιολογική UI.

en: Table Style
el: Στυλ πίνακα

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a> table styling for the My Packages list
el: Ναι, ενεργοποίηση <a href="%s" target="_blank"> Σημασιολογική UI</a> Πίνακας στυλ για τη λίστα μου πακέτα

en: If enabled, the frontend user package list tables will use the Semantic UI styling.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, το frontend χρήστη πακέτο λίστα πίνακες θα χρησιμοποιήσει το styling σημασιολογική UI.

en: Table Color
el: Πίνακας χρωμάτων

en: Customize color to use for the the table
el: Χρώμα για να το χρησιμοποιήσετε για να προσαρμόσετε τον πίνακα

en: Available Shortcodes:
el: Διαθέσιμες ολιγοψήφιους αριθμούς τηλεφώνου:

en: %1$s %2$s Placeholder
el: %1$ s %2$ s σύμβολο κράτησης θέσης

en: The content above will be shown when the user does not have permissions and a package is required
el: Το παραπάνω περιεχόμενο θα εμφανίζεται όταν ο χρήστης δεν έχει δικαιώματα και απαιτείται ένα πακέτο

en: %1$s %2$s Redirect
el: Ανακατευθύνετε %1$ s %2$ s.

en: Yes, redirect to the %1$s %2$s package select page
el: Ναι, να ανακατευθύνουν σε %1$ s %2$ s πακέτο επιλογή σελίδας

en: If enabled, users without permissions will be redirected to the page (configured in Pages tab) to purchase or select package to use.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι χρήστες χωρίς δικαιώματα θα μεταφερθείτε στη σελίδα (ρυθμιστεί στην καρτέλα σελίδες) για να αγοράσετε ή να επιλέξετε να χρησιμοποιήσετε το πακέτο.

en: %1$s %2$s Admin
el: %1$ s %2$ s Admin

en: Yes, require administrators to have package
el: Ναι, απαιτούν από τους διαχειριστές να έχουν το πακέτο

en: If enabled, administrators will be required to have a package with permissions for this type.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, οι διαχειριστές θα πρέπει να έχετε ένα πακέτο με δικαιώματα για αυτόν τον τύπο.

en: %1$s %2$s Redirect Notice
el: %1$ s %2$ s ειδοποίηση ανακατεύθυνσης

en: Yes, use the %1$s %2$s placeholder as redirect notice
el: Ναι, να χρησιμοποιήσετε το %1$ s %2$ s σύμβολο κράτησης θέσης όπως ανακατευθύνετε ειδοποίηση

en: If enabled, the placeholder value will be used as the notice shown before redirecting (instead of default one).
el: Εάν ενεργοποιηθεί, το σύμβολο κράτησης θέσης τιμή θα χρησιμοποιηθεί ως η ειδοποίηση που εμφανίζεται πριν από την ανακατεύθυνση (αντί για ένα προεπιλεγμένο).

en: Setup
el: Εγκατάστασης (Setup)

en: Starter Package
el: Starter πακέτο

en: View 1 Full Listing<br/>Browse All Listings
el: Προβολή 1 πλήρη κατάλογο <br/> βρείτε όλες τις καταχωρήσεις

en: Plus Package
el: Συν το πακέτο

en: View 10 Full Listings<br/>Apply/Contact 5 Listings<br/>Browse All Listings
el: Δείτε 10 πλήρη καταχωρήσεις <br/> ισχύουν/επαφής 5 καταχωρήσεις <br/> βρείτε όλες τις καταχωρήσεις

en: Premium Package
el: Premium πακέτο

en: View Unlimited Full Listings<br/>Apply/Contact 10 Listings<br/>Browse All Listings
el: Απεριόριστες καταχωρήσεις πλήρη <br/> ισχύουν/επικοινωνία 10 καταχωρίσεις <br/> βρείτε όλες τις καταχωρήσεις

en: Single Application/Contact
el: Ενιαία εφαρμογή/επικοινωνία

en: Apply/Contact 1 Listing
el: 1 καταχώριση ισχύει/επικοινωνία

en: View 1 Full Resume<br/>Browse All Resumes
el: Προβολή 1 πλήρες βιογραφικό <br/> Αναζήτηση όλα τα βιογραφικά σημειώματα

en: View 10 Full Resumes<br/>View 5 Candidate Full Names<br/>Contact 5 Candidates<br/>Browse All Resumes
el: Δείτε 10 πλήρη βιογραφικά <br/> Δείτε 5 υποψήφια ονόματα <br/> επικοινωνήστε με 5 υποψηφίους <br/> Αναζήτηση όλα τα βιογραφικά σημειώματα

en: View Unlimited Full Resumes<br/>View Unlimited Candidate Full Names<br/>Contact 10 Candidates<br/>Browse All Resumes
el: Θέα απεριόριστη πλήρη βιογραφικά <br/> Δείτε πλήρη ονόματα απεριόριστο υποψήφιο <br/> επικοινωνήστε με 10 υποψήφιοι <br/> Αναζήτηση όλα τα βιογραφικά σημειώματα

en: Contact 1 Candidate
el: Επαφή 1 υποψήφιος

en: Silver Full Name Package
el: Ασημένια πλήρες όνομα πακέτου

en: View 5 Candidate Full Names
el: Δείτε τα 5 υποψήφια ονόματα

en: A total of %d pages were successfully created!
el: Συνολικά %d σελίδες δημιουργήθηκαν με επιτυχία!

en: A total of %d packages were successfully created!
el: Συνολικά %d πακέτα που δημιουργήθηκαν με επιτυχία!

en: Job Manager Packages Setup
el: Εργασία διαχείρισης πακέτων εγκατάστασης

en: 1. Introduction
el: 1. ΕΙΣΑΓΩΓΗ

en: 2. Page Setup
el: 2. Διαμόρφωση σελίδας

en: 3. Resume Page Setup
el: 3. βιογραφικό διαμόρφωση σελίδας

en: 4. Packages Setup
el: 4. τα πακέτα εγκατάστασης

en: 5. Done
el: 5. να γίνει

en: 3. Packages Setup
el: 3. πακέτα εγκατάστασης

en: 4. Done
el: 4. γίνεται

en: Setup Wizard Introduction
el: Εισαγωγή Οδηγός εγκατάστασης (Setup)

en: Thanks for installing <em>WP Job Manager Packages</em>!
el: Ευχαριστώ για την εγκατάσταση <em>WP εργασία διαχείρισης πακέτων</em>!

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for package selection, and configuring those values in the settings for you.
el: Αυτός ο οδηγός εγκατάστασης θα σας βοηθήσει να ξεκινήσετε δημιουργώντας σελίδες επιλογής πακέτων και τη διαμόρφωση αυτών των αξιών με τις ρυθμίσεις για σας.

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, you can do so very easily using any of the available shortcodes. Refer to the %sdocumentation%s for help.
el: Εάν θέλετε να παραλείψετε τον οδηγό και να στήσετε τις σελίδες και τους ολιγοψήφιους τον εαυτό σας με μη αυτόματο τρόπο, μπορείτε να κάνετε πολύ εύκολα χρησιμοποιώντας οποιαδήποτε από τις διαθέσιμες ολιγοψήφιους αριθμούς τηλεφώνου. Ανατρέξτε στην ενότητα το % sdocumentation %s για βοήθεια.

en: WooCommerce Was Not Detected
el: WooCommerce δεν ανιχνεύθηκε

en: Currently the only integration available with WP Job Manager Packages, is through WooCommerce (although others will be added later). WooCommerce was not detected as being activated on your site.
el: Επί του παρόντος το μόνο διαθέσιμα ολοκλήρωση με WP εργασία διαχείρισης πακέτων, είναι μέσω του WooCommerce (αν και άλλοι θα προστεθούν αργότερα). Δεν ανιχνεύθηκε WooCommerce ως δραστηριοποιείτε στον ιστότοπό σας.

en: Click Here to Active/Install WooCommerce
el: Κάντε κλικ εδώ για να ενεργή εγκατάσταση WooCommerce

en: Once you have installed/activated, refresh this page, or click below to continue setup.
el: Αφού έχετε εγκαταστήσει/ενεργοποιημένη, ανανεώστε αυτήν τη σελίδα, ή κάντε κλικ παρακάτω για να συνεχίσετε την εγκατάσταση.

en: Continue to page setup
el: Συνεχίσει να διαμόρφωση σελίδας

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
el: Παράλειψη εγκατάστασης (Setup). Θα στήσετε το plugin με μη αυτόματο τρόπο

en: Page Setup
el: Διαμόρφωση σελίδας

en: <em>WP Job Manager Packages</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the available shortcodes, view the %4$sshortcode documentation%2$s.
el: <em>WP εργασία διαχείρισης πακέτων</em> περιλαμβάνει %1$ sshortcodes %2$ s που μπορεί να χρησιμοποιηθεί εντός σας %3$ spages %2$ s για να εξαγάγετε το περιεχόμενο. Αυτά μπορεί να δημιουργηθεί για σας παρακάτω. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις διαθέσιμες ΣΥΝΤΟΜΟΙ, Δες το %4$ sshortcode τεκμηρίωση %2$ s.

en: Page Title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page Description
el: Περιγραφή σελίδας

en: Content Shortcode
el: Περιεχόμενο Shortcode

en: This page will be used as the default page for package selection, and works for any of the package types (view, browse, etc).
el: Η σελίδα αυτή θα χρησιμοποιηθεί ως προεπιλεγμένη σελίδα για το πακέτο επιλογής, και λειτουργεί για οποιοδήποτε από τους τύπους συσκευασίας (προβολή, αναζήτηση, κλπ).

en: If you do not plan to use the specific package type shortcodes (for separate pages), you need to make sure this page exists as it will be used as the fallback page if the type specific pages do not exist (or are not configured in settings).
el: Αν δεν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε το συγκεκριμένο πακέτο τύπου ολιγοψήφιους (για ξεχωριστές σελίδες), θα πρέπει να βεβαιωθείτε ότι υπάρχει αυτή τη σελίδα όπως θα χρησιμοποιηθεί ως η εναλλακτική σελίδα εάν συγκεκριμένες ιστοσελίδες τύπου δεν υπάρχουν (ή δεν έχουν ρυθμιστεί στις ρυθμίσεις).

en: This page will be used only for browse packages (not required).
el: Η σελίδα αυτή θα χρησιμοποιηθεί μόνο για αναζήτηση πακέτων (δεν απαιτείται).

en: This page is useful if you wish to customize the browse package selection page, separate from the standard one above.
el: Η σελίδα αυτή είναι χρήσιμη εάν θέλετε να προσαρμόσετε το πακέτο browse επιλογής σελίδα, ξεχωριστό από την Στάνταρ που παραπάνω.

en: This page will be used only for apply/contact packages (not required).
el: Η σελίδα αυτή θα χρησιμοποιηθεί μόνο για τα πακέτα ισχύουν/επαφής (δεν απαιτείται).

en: This page is useful if you wish to customize the apply/contact package selection page, separate from the standard one above.
el: Η σελίδα αυτή είναι χρήσιμη εάν θέλετε να προσαρμόσετε το πακέτο εφαρμογή/επικοινωνία επιλογής σελίδα, ξεχωριστό από την Στάνταρ που παραπάνω.

en: This page will be used only for view listing packages (not required).
el: Η σελίδα αυτή θα χρησιμοποιηθεί μόνο για την προβολή λίστα πακέτα (δεν απαιτείται).

en: This page is useful if you wish to customize the view listing package selection page, separate from the standard one above.
el: Η σελίδα αυτή είναι χρήσιμη εάν θέλετε να προσαρμόσετε την προβολή λίστα πακέτο επιλογής σελίδα, ξεχωριστά από την Στάνταρ που παραπάνω.

en: Skip this step
el: Παραλείψτε αυτό το βήμα

en: Resume Page Setup
el: Διαμόρφωση σελίδας βιογραφικό

en: It looks like you have WP Job Manager Resumes installed/activated, so let's setup those pages as well!
el: Φαίνεται σαν να έχετε WP εργασία Διευθύντρια βιογραφικά εγκατασταθεί/ενεργοποιηθεί, οπότε ας εγκατάστασης καθώς και αυτές τις σελίδες!

en: This page will be used only for view name listing packages (not required).
el: Η σελίδα αυτή θα χρησιμοποιηθεί μόνο για προβολή όνομα καταχώρησης πακέτα (δεν απαιτείται).

en: Package Setup
el: Το πακέτο εγκατάστασης (Setup)

en: If you would like, we can also setup <strong>DEMO</strong> packages for you to use.  This is not required, and is provided for demonstration purposes only, you will still need to customize the packages to suit your needs.
el: Αν θέλετε, μπορούμε να setup επίσης πακέτα <strong>DEMO</strong> για να το χρησιμοποιήσετε.  Αυτό δεν είναι απαραίτητη, και παρέχεται μόνο για λόγους επίδειξης, θα πρέπει ακόμα να προσαρμόσετε τα πακέτα που ταιριάζουν στις ανάγκες σας.

en: DO NOT proceed with this step before installing and activating WooCommerce!  WooCommerce must be installed and activated before adding packages!
el: ΜΗΝ προχωρήσετε με αυτό το βήμα πριν από την εγκατάσταση και ενεργοποίηση WooCommerce!  WooCommerce πρέπει να εγκατασταθεί και ενεργοποιηθεί πριν από την προσθήκη πακέτων!

en: Once you have installed AND activated, refresh this page, or click below to continue setup.
el: Αφού έχουν εγκατασταθεί και ενεργοποιηθεί, ανανεώστε αυτήν τη σελίδα, ή κάντε κλικ παρακάτω για να συνεχίσετε την εγκατάσταση.

en: Package Title
el: Τίτλος δέσμης

en: Package Price
el: Τιμή πακέτου

en: Package Description
el: Περιγραφή του πακέτου

en: Listing Packages
el: Πακέτα καταχώρησης

en: Resume Packages
el: Βιογραφικό πακέτα

en: Create Selected Packages
el: Δημιουργία επιλεγμένα πακέτα

en: All Done!
el: Όλα γίνονται!

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
el: Μοιάζει είστε έτοιμοι να αρχίσετε να χρησιμοποιείτε το plugin. Σε περίπτωση που αναρωτιέστε πού να πάει επόμενο:

en: Tweak Visibility Settings
el: Τσίμπημα τις ρυθμίσεις ορατότητας

en: Tweak Resume Visibility Settings
el: Τσίμπημα τις ρυθμίσεις ορατότητας βιογραφικό

en: Add a new Product/Package
el: Προσθέσετε ένα νέο προϊόν/πακέτο

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Job Manager Packages</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$scontact me via the support area%2$s!
el: Και μην ξεχνάτε, αν χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια χρησιμοποιώντας <em>WP εργασία διαχείρισης πακέτων</em> μπορείτε να συμβουλευτείτε το %1$ sdocumentation %2$ s ή %3$ scontact μου μέσω της υποστήριξης περιοχή %2$ s!

en: Flow Process:
el: Διαδικασία ροής:

en: To give you an understanding of how this plugin works, below is the flow process with examples. Examples below assume you have configured packages required for browse, view, and contact/apply.  This also assumes you have used the shortcode to output the form either on a page created in a previous setup step, or placed the shortcode inside the placeholder editor (in settings).
el: Για να σας δώσει μια κατανόηση του πώς λειτουργεί αυτό το plugin, ακολουθεί η διαδικασία ροής με παραδείγματα. Παρακάτω παραδείγματα υποθέτουν έχετε ρυθμίσει πακέτων που απαιτούνται για την αναζήτηση, προβολή και επικοινωνία/εφαρμόζονται.  Αυτό επίσης προϋποθέτει έχετε χρησιμοποιήσει το shortcode να εξόδου μορφή είτε σε μια σελίδα που δημιουργήθηκε σε μια προηγούμενη βήμα της εγκατάστασης, ή τοποθετούνται το shortcode μέσα σε το πρόγραμμα επεξεργασίας της κράτησης θέσης (στις ρυθμίσεις).

en: User visits Listings page and is either redirected to package form page, or shown the package selection form.
el: Χρήστης επισκέπτεται τη σελίδα καταχωρίσεις και είναι είτε ανακατεύθυνση στη σελίδα φόρμας πακέτο, ή εμφανίζεται το έντυπο στοιχείων επιλογής πακέτου.

en: User selects a package, and is redirected to checkout page to complete purchase.
el: Ο χρήστης επιλέγει ένα πακέτο και ανακατευθύνεται στη σελίδα checkout για να ολοκληρώσετε την αγορά.

en: After purchase is complete, notification is shown with link to return to page user was previously viewing.
el: Αφού ολοκληρωθεί η αγορά, ειδοποίηση εμφανίζεται με το σύνδεσμο για να επιστρέψετε στη σελίδα χρήστη προηγουμένως προβολή.

en: When user selects a listing, they will be shown the listing like normal (if they have unlimited package), otherwise they are either redirected or shown the package form page (like above).
el: Όταν ο χρήστης επιλέγει μια καταχώριση, θα εμφανιστούν την λίστα σαν κανονικό (αν έχουν απεριόριστη πακέτο), διαφορετικά είναι είτε ανακατεύθυνση ή εμφανίζονται στη σελίδα φόρμας πακέτο (όπως παραπάνω).

en: User will be able to select an existing package from the package form to use (or they can select one to purchase).  Once they submit the form, they are redirected back to the listing to view like normal.
el: Χρήστης θα είναι σε θέση να επιλέξετε ένα υπάρχον πακέτο από πακέτο μορφή να χρησιμοποιήσετε (ή μπορούν να επιλέξουν να αγοράσουν).  Μόλις αυτοί να υποβάλετε τη φόρμα, αυτές οι αιτήσεις ανακατευθύνονται ξανά τον κατάλογο για να το δείτε σαν κανονικό.

en: Few key points:
el: Μερικά βασικά σημεία:

en: If the user has an unlimited package, they will immediately be able to view, contact, etc.  Only packages with limits will require them to select a package to use.
el: Εάν ο χρήστης έχει μια απεριόριστη πακέτο, αμέσως θα είναι σε θέση να δείτε, επικοινωνίας, κλπ.  Μόνο τα πακέτα με τα όρια θα απαιτήσει να επιλέξετε ένα πακέτο για να χρησιμοποιήσετε.

en: All current user packages can be viewed (along with associated listings) on the My Account page.
el: Όλα τα τρέχοντα πακέτα χρήστη μπορούν να προβληθούν (μαζί με τις καταχωρίσεις που σχετίζονται) στη σελίδα ο λογαριασμός μου.

en: Administrators are not required to have packages, make sure to use a separate user account to test with.
el: Οι διαχειριστές δεν υποχρεούνται να έχουν πακέτα, βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε έναν διαφορετικό λογαριασμό χρήστη για να ελέγξετε με.

en: This plugin has been tested with Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter, and Babysitter themes ... if you have issues, or your theme is not compatible, please let me know!
el: Αυτό το plugin έχει δοκιμαστεί με Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter και μπέιμπι σίτερ θέματα..., αν έχετε προβλήματα, ή το θέμα σας δεν είναι συμβατή, παρακαλώ επιτρέψτε μου να ξέρω!

en: To use a template override, make sure you place the file in the <code>jm_packages</code> directory/folder, in your child theme's directory/folder.
el: Για να χρησιμοποιήσετε ένα πρότυπο παράκαμψη, βεβαιωθείτε ότι μπορείτε να τοποθετήσετε το αρχείο στον κατάλογο <code></code> jm_packages/φάκελο, στον κατάλογο/φάκελο το θέμα του παιδιού σας.

en: Listable currently only supports the redirect feature.
el: Listable προς το παρόν υποστηρίζει μόνο τη δυνατότητα ανακατεύθυνσης.

en: Subscriptions will be included in one of the next releases!
el: Συνδρομές θα συμπεριληφθεί σε μία από τις επόμενες κυκλοφορίες!

en: Currently WooCommerce is the only support backend payment/cart/e-commerce system.  Let me know if there's another one you would like integrated.
el: Επί του παρόντος WooCommerce είναι το μόνο σύστημα πληρωμής/καλάθι/e-commerce backend υποστήριξη.  Επιτρέψτε μου να ξέρω αν υπάρχει άλλο ένα που θα θέλατε να ενσωματωθεί.

en: This plugin is full documented, check out the source code!
el: Αυτό το plugin είναι πλήρως τεκμηριωμένη, ελέγξτε έξω τον πηγαίο κώδικα!

en: Support the Ongoing Development of the core plugin, WP Job Manager
el: Υποστηρίζει τη συνεχή ανάπτυξη του πυρήνα plugin, διαχείριση εργασίας WP

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Job Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
el: Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να υποστηρίξει έργα ανοικτού κώδικα όπως WP εργασία διαχείρισης, για παράδειγμα την συνεισφορά κώδικα, μετάφραση, ή ακόμη και λέγοντας στους φίλους σας πόσο τρομερό το plugin (ελπίζουμε) είναι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την υποστήριξή σας - είναι πολύ εκτίμησα!

en: Leave a positive review
el: Αφήσει μια θετική κριτική

en: Contribute a localization
el: Συμβάλλει μια μετάφραση

en: Contribute code or report a bug
el: Συμβάλλετε με κώδικα ή να αναφέρετε ένα σφάλμα

en: Help other users on the forums
el: Βοηθούν τους άλλους χρήστες του φόρουμ

en: Output price (cost) of package (you MUST include this!)
el: Τιμή εξόδου (κόστος) πακέτο (πρέπει να συμπεριλάβετε αυτό!)

en: Output package limit set for View (will output number or unlimited based on config)
el: Όριο πακέτο εξόδου για προβολή (θα έξοδος αριθμός ή unlimited βάσει config)

en: Output package limit set for %s (will output number or unlimited based on config)
el: Όριο πακέτο εξόδου για %s (θα έξοδος αριθμός ή unlimited βάσει config)

en: Output package limit set for View Name (will output number or unlimited based on config)
el: Όριο πακέτο εξόδου για το όνομα της προβολής (θα έξοδος αριθμός ή unlimited βάσει config)

en: View %s?
el: Προβολή %s;

en: Allow to view single listings with this package (if package required in settings).
el: Επιτρέπουν να δείτε μεμονωμένες καταχωρίσεις με αυτό το πακέτο (αν το πακέτο απαιτείται για τις ρυθμίσεις).

en: View %s limit
el: Όριο προβολής %s

en: The number of listings a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
el: Ο αριθμός των καταχωρήσεων ο χρήστης να προβάλετε με αυτό το πακέτο.  Αφήστε το κενό για να επιτρέψετε απεριόριστο.

en: View Rollover?
el: Προβολή ανατροπής;

en: Rollover (Add) unused credits to package when subscription is renewed.
el: Ανατροπής (Add) αχρησιμοποίητες πιστώσεις σε πακέτο όταν ανανεώνεται η συνδρομή.

en: Allow to %s listings with this package (if package required in settings).
el: Επιτρέπουν να %s καταχωρίσεις με αυτό το πακέτο (αν το πακέτο απαιτείται για τις ρυθμίσεις).

en: %1$s %2$s limit
el: %1$ s %2$ s όριο

en: The number of listings a user can %s with this package. Leave blank to allow unlimited.
el: Ο αριθμός των καταχωρήσεων, ένας χρήστης μπορεί να %s με αυτό το πακέτο. Αφήστε το κενό για να επιτρέψετε απεριόριστο.

en: %1$s Rollover?
el: %1$ s ανατροπής;

en: Allow Browsing?
el: Επιτρέψετε την περιήγηση;

en: Allow to browse listings with this package (if package required in settings).
el: Επιτρέψει να βρείτε καταχωρήσεις με αυτό το πακέτο (αν το πακέτο απαιτείται για τις ρυθμίσεις).

en: Use Short Description
el: Σύντομη περιγραφή της χρήσης

en: Enable this to use the short description for your own custom wording on the package selection form for listings.
el: Ενεργοποίηση αυτό για να χρησιμοποιήσετε τη σύντομη περιγραφή για τη δική σας προσαρμοσμένη διατύπωση στη φόρμα επιλογής πακέτου για καταχωρίσεις.

en: View %s Name?
el: Όνομα προβολής %s;

en: Allow to view %s name with this package (if package required in settings).
el: Επιτρέπουν να δείτε το όνομα %s με αυτό το πακέτο (αν το πακέτο απαιτείται για τις ρυθμίσεις).

en: View %s Name limit
el: Όριο όνομα προβολής %s

en: The number of %s names a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
el: Ο αριθμός των ονομάτων %s που ένας χρήστης μπορεί να δείτε με αυτό το πακέτο.  Αφήστε το κενό για να επιτρέψετε απεριόριστο.

en: View Name Rollover?
el: Προβολή όνομα ανατροπής;

en: Allow Contact?
el: Να επιτρέπεται η επικοινωνία;

en: Allow to contact listing with this package (if package required in settings).
el: Επιτρέπουν να επικοινωνήσετε με την καταχώριση με αυτό το πακέτο (αν το πακέτο απαιτείται για τις ρυθμίσεις).

en: Contact %s limit
el: Όριο επαφών %s

en: The number of %s a user can contact with this package. Leave blank to allow unlimited.
el: Ο αριθμός των %s που ένας χρήστης μπορεί να επικοινωνήσει με αυτό το πακέτο. Αφήστε το κενό για να επιτρέψετε απεριόριστο.

en: Contact Rollover?
el: Επικοινωνήστε με την μετακύληση;

en: %s Visibility Package
el: Πακέτο ορατότητας %s

en: %s Visibility Subscription
el: %s προβολής συνδρομή

en: Fields
el: Πεδία

en: Visibility Packages
el: Πακέτα ορατότητας

en: Package successfully deleted
el: Διαγράφηκε με επιτυχία το πακέτο

en: Add User Package
el: Προσθήκη χρήστη πακέτο

en: You can now %s this listing
el: Μπορείτε να κάνετε τώρα %s αυτή την καταχώρηση

en: Apply
el: Εφαρμόστε

en: A <a href="%s">package</a> is required to browse listings, please select one from below.
el: Ένα <a href="%s"> πακέτο</a> είναι απαραίτητη για να βρείτε καταχωρήσεις, παρακαλώ επιλέξτε ένα από τα κάτω.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse resumes.
el: Παρακαλώ <a href="%s"> Επιλέξτε ένα πακέτο</a> για να περιηγηθείτε σε βιογραφικά.

en: Please select a <a href="%s">package</a> to view the full candidate name.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα <a href="%s"> πακέτο</a>, για να προβάλετε το πλήρες υποψήφιος όνομα.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse listings.
el: Παρακαλώ <a href="%s"> Επιλέξτε ένα πακέτο</a> για να κάνετε αναζήτηση καταχωρήσεων.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to view this listing's details.
el: Παρακαλώ <a href="%s"> Επιλέξτε ένα πακέτο</a>, για να προβάλετε λεπτομέρειες αυτής της λίστας.

en: Please <a href="%1$s">select a package</a> to %2$s this listing.
el: Παρακαλώ <a href="%1$s"> Επιλέξτε ένα πακέτο</a> για %2$ s. αυτή την απαρίθμηση.

en: A <a href="%s">package</a> is required to view the full name on this listing.
el: Ένα <a href="%s"> πακέτο</a> απαιτείται για να προβάλετε το πλήρες όνομα σε αυτή την καταχώρηση.

en: This page should redirect in <span class="jmpack_redirect_in">%1$d</span> seconds, if not, please <a href="%2$s">click here</a>.
el: Αυτή η σελίδα θα πρέπει να ανακατευθύνετε σε <span class="jmpack_redirect_in"> %1$ d</span> δευτερόλεπτα, αν όχι, παρακαλώ <a href="%2$s"> κάντε κλικ εδώ</a>.

en: Browse
el: Αναζήτηση

en: View
el: Προβολή

en: apply to
el: ισχύουν για

en: %s to
el: %s για να

en: view %s single listing | view %s single listings
el[0]: Δείτε μία καταχώριση %s
el[1]: δείτε μεμονωμένες καταχωρίσεις %s

en: unlimited
el: απεριόριστη

en: %s %s listing | %s %s listings
el[0]: Κατάλογος %s %s
el[1]: καταχωρίσεις για %s %s

en: , and
el: , και

en: browse all listings
el: Βρείτε όλες τις καταχωρήσεις

en: View Name
el: Όνομα προβολής

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: view %s single listing name | view %s single listing names
el[0]: μία καταχώριση όνομα προβολής %s
el[1]: Προβολή %s ενιαία καταχώριση ονομάτων

en: Select Browse Package
el: Επιλέξτε Αναζήτηση πακέτου

en: Choose a Browse Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο Αναζήτηση

en: Select a View Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο προβολής

en: Choose a View Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο προβολής

en: Select %s Package
el: Επιλέξτε το πακέτο %s

en: Choose %s Package
el: Επιλέξτε το πακέτο %s

en: Select a View Name Package
el: Επιλέξτε ένα όνομα πακέτου

en: Choose a View Name Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο όνομα προβολής

en: Select Contact Package
el: Επιλέξτε πακέτο επικοινωνίας

en: Choose Contact Package
el: Επιλέξτε το πακέτο επαφής

en: Select Package
el: Επιλέξτε πακέτο

en: Choose a Package
el: Επιλέξτε ένα πακέτο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Unable to determine slug to deactivate license.
el: Αδυναμία προσδιορισμού γυμνοσάλιαγκα να απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης.

en: Error determining the plugin Product ID.
el: Σφάλμα προσδιορισμού του plugin Αναγνωριστικό προϊόντος.

en: Error pulling the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το κλειδί άδειας χρήσης από δεδομένα επιλογής.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το email που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από επιλογή δεδομένων.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το Αναγνωριστικό εμφάνισης που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από επιλογή δεδομένων.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
el: Σύνδεση απέτυχε να το API κλειδί άδειας χρήσης διακομιστή - θέμα πιθανές διακομιστή.

en:  Successfully Deactivated!
el:  Απενεργοποιηθεί με επιτυχία!

en: You have successfully deactivated the %s license.
el: Έχετε απενεργοποιήσει επιτυχώς την %s άδεια.

en: Error!
el: Σφάλμα!

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
el: Η άδεια χρήσης έχει απενεργοποιηθεί με επιτυχία σε τοπικό επίπεδο, αλλά παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα Plugins <a href="%s" target="_blank"> Μου λογαριασμό</a> σας χαμογελαστές φατσούλες να επιβεβαιώσετε αυτή η ενεργοποίηση έχει καταργηθεί από το διακομιστή μας.  Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την αφαίρεση αυτόματα, και οι πιθανότητες είναι ότι είναι επειδή είχε ήδη αφαιρεθεί μέσω της σελίδας <a href="%s" target="_blank"> Ο λογαριασμός μου</a> σας ήδη...

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
el: Αδυναμία προσδιορισμού γυμνοσάλιαγκας, άδεια κλειδί, ή/και email για να ενεργοποιήσετε την άδεια χρήσης, επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en:  Successfully Activated!
el:  Επιτυχημένος δραστηριοποιημένος!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
el: Σας έχουν ενεργοποιηθεί με επιτυχία η %s άδεια, και θα είναι πλέον σε θέση να αναβαθμίσουν αυτόματα αυτό το plugin μέσω του WordPress, όταν είναι διαθέσιμη μια ενημέρωση.

en: Deactivate the %s License?
el: Απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης του %s;

en: No
el: Όχι

en: Yes
el: Ναι

en: sMyles Plugins Licensing
el: χαμογελαστές φατσούλες Plugins αδειοδότησης

en: License
el: Άδεια χρήσης

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
el: Εισάγετε το email και το κλειδί άδειας χρήσης σας και πατήστε return. Για ενημερωμένες εκδόσεις, απαιτείται ένα έγκυρο κλειδί.

en: Hide notice
el: Απόκρυψη ειδοποίηση

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
el: <a href="%1$s"> παρακαλούμε να ενεργοποιήσετε το κλειδί άδειας χρήσης σας</a> ώστε να λαμβάνετε ενημερώσεις και υποστήριξη για «%2$ s.».

en: Activating ...
el: Ενεργοποίηση...

en: Plugin Not Found
el: Plugin δεν βρέθηκε

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Installed Version:
el: Εγκατεστημένη έκδοση:

en: Activate License
el: Ενεργοποίηση άδειας

en: Deactivating ...
el: Απενεργοποίηση...

en: Activated:
el: Ενεργοποιημένο:

en: Deactivate License
el: Απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
el: Υπάρχει διαθέσιμη μια νέα έκδοση του %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Προβολή έκδοσης %3$ s λεπτομέρειες</a> ή να <a href="%4$s"> ενημερώσετε τώρα</a>.

en: This is not a valid package, or is an unlimited package.
el: Αυτό δεν είναι ένα έγκυρο πακέτο, ή είναι ένα απεριόριστο πακέτο.

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Read More
el: Διαβάστε περισσότερα

en: page
el: σελίδα

en: listing
el: Χρηματιστήριο

en: To go back to the %1$s you were previously viewing, <a href="%2$s">click here</a>.
el: Για να επιστρέψετε το %1$ s ήσασταν προηγουμένως την προβολή, <a href="%2$s"> κάντε κλικ εδώ</a>.

en: Apply for job
el: Αίτηση για θέση εργασίας

en: Your packages
el: Πακέτα σας

en: %1$s out of %2$d available %3$s used
el: %1$ s από %2$ d διαθέσιμη %3$ s χρησιμοποιούνται

en: Purchase packages
el: Αγοράζουν τα πακέτα

en: Free
el: Δωρεάν

en: Get Started
el: Να ξεκινήσετε

en: No packages found
el: Υπάρχουν πακέτα που βρέθηκαν

en: Feature
el: Η δυνατότητα

en: Remaining
el: Που απομένει

en: Used
el: Χρησιμοποιούνται

en: Limit
el: Όριο

en: Listings
el: Καταχωρήσεις

en: My %s Visibility Packages
el: Πακέτα ορατότητας μου %s

en: Package Name
el: Όνομα πακέτου

en: Package Features
el: Χαρακτηριστικά πακέτων

en: of
el: του

en: Your Packages:
el: Σας πακέτα διακοπών για:

en: Purchase Package:
el: Αγοράστε το πακέτο:

en: WP Job Manager Packages requires WooCommerce Subscriptions 2.0 and above. Please upgrade as soon as possible!
el: WP εργασία διαχείρισης πακέτων απαιτεί WooCommerce συνδρομές 2.0 και ανωτέρω. Αναβαθμίστε το συντομότερο δυνατόν!

en: WP Job Manager - Packages is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
el: Διευθυντής εργασίας WP - πακέτα λείπει στις απαιτήσεις και έχει <a href="%s"> απενεργοποιηθεί</a>. Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι όλες οι απαιτήσεις είναι διαθέσιμες.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager - Packages
el: Διευθυντής εργασίας WP - πακέτα διακοπών

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-packages
el: https://plugins.smyl.ES/WP-Job-Manager-packages

note: Description of the plugin/theme
en: Create and configure custom Visibility Packages for WP Job Manager and WP Resume Manager to require visitors to purchase a package to view, apply, contact, browse, and more!
el: Δημιουργία και ρύθμιση παραμέτρων προσαρμοσμένα πακέτα ορατότητας για διαχείριση εργασίας WP και WP βιογραφικό σημείωμα διευθυντή να απαιτήσει τους επισκέπτες να αγοράσετε ένα πακέτο για να την προβάλετε, ισχύουν, επαφή, αναζήτηση και περισσότερο!

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://smyl.es
el: https://smyl.ES

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Visibility Packages
el: Πακέτα ορατότητας

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Packages
el: Αναζήτηση πακέτων

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Apply/Contact Packages
el: Εφαρμόσετε/επικοινωνία πακέτα διακοπών

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Packages
el: Προβολή πακέτων

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Visibility Packages
el: Πακέτα ορατότητας βιογραφικό

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Resume Packages
el: Αναζητήστε το βιογραφικό πακέτα

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Contact Packages
el: Βιογραφικό επικοινωνία πακέτα διακοπών

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Resume Packages
el: Δείτε το βιογραφικό πακέτα

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Name Resume Packages
el: Προβολή όνομα βιογραφικό πακέτων
