WP Job Manager - Packages 1.0.0 - en to ms_MY translation catalogue (368 entries)

en:  Successfully Activated!
ms_MY:  Berjaya diaktifkan!

en:  Successfully Deactivated!
ms_MY:  Berjaya dinyahaktifkan!

en: %1$s %2$s
ms_MY: %1$ s %2$ s

en: %1$s %2$s Admin
ms_MY: s $s %2$ %1 Admin

en: %1$s %2$s Placeholder
ms_MY: s $s %2$ %1 ruang letak

en: %1$s %2$s Redirect
ms_MY: %1$ s %2$ s melencong

en: %1$s %2$s Redirect Notice
ms_MY: %1 s %2$ $s Redirect notis

en: %1$s %2$s limit
ms_MY: %1$ s %2$ s had

en: %1$s Rollover?
ms_MY: s $ %1 peralihan?

en: %1$s Visibility Pages
ms_MY: %1$ s keterlihatan Laman

en: %1$s out of %2$d available %3$s used
ms_MY: s $ %1 daripada %2$ d %3 disediakan $s digunakan

en: %s %s listing | %s %s listings
ms_MY[0]: Penyenaraian %s %s
ms_MY[1]: Senarai %s %s

en: %s Color
ms_MY: warna %s

en: %s Limit
ms_MY: had %s

en: %s Package
ms_MY: Pakej %s

en: %s Package Page
ms_MY: Laman pakej %s

en: %s Packages
ms_MY: Pakej %s

en: %s Posts
ms_MY: jawatan %s

en: %s Used
ms_MY: %s yang digunakan

en: %s Visibility
ms_MY: penglihatan %s

en: %s Visibility Package
ms_MY: Pakej keterlihatan %s

en: %s Visibility Subscription
ms_MY: %s keterlihatan langganan

en: %s to
ms_MY: %s

en: , and
ms_MY: , dan

en: , or use a
ms_MY: , atau menggunakan satu

en: 1. Introduction
ms_MY: 1. pengenalan

en: 2. Page Setup
ms_MY: 2. Laman persediaan

en: 3. Packages Setup
ms_MY: 3. pakej persediaan

en: 3. Resume Page Setup
ms_MY: 3. sambung Persediaan Laman

en: 4. Done
ms_MY: 4. dilakukan

en: 4. Packages Setup
ms_MY: 4. pakej persediaan

en: 5. Done
ms_MY: 5. selesai

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
ms_MY: <a href="%1$s"> Sila aktifkan kunci lesen anda</a> untuk menerima kemas kini dan sokongan untuk "%2$ s".

en: <a href="%2$s" target="_blank">Template Override</a>: <code>%1$s</code>.
ms_MY: <a href="%2$s" target="_blank"> mengatasi templat</a>: <code>%1$ s</code>.

en: <em>WP Job Manager Packages</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the available shortcodes, view the %4$sshortcode documentation%2$s.
ms_MY: <em>WP kerja Pengurus pakej</em> termasuk %1$ sshortcodes %2$ s yang boleh digunakan dalam anda %3$ spages %2$ s untuk mengeluarkan kandungan. Ini boleh diwujudkan untuk anda di bawah. Untuk maklumat lanjut mengenai shortcode yang tersedia, lihat s$ dokumentasi %2 %4$ sshortcode.

en: A <a href="%s">package</a> is required to browse listings, please select one from below.
ms_MY: <a href="%s"> pakej</a> yang diperlukan untuk menyemak imbas senarai, sila pilih salah satu dari senarai dibawah.

en: A <a href="%s">package</a> is required to view the full name on this listing.
ms_MY: <a href="%s"> pakej</a> yang diperlukan untuk melihat nama penuh mengenai penyenaraian ini.

en: A status is required for a package, please select one from the dropdown (must be active to show in user account)
ms_MY: Status diperlukan untuk pakej, sila pilih salah satu dari juntai (mestilah aktif untuk menunjukkan dalam akaun pengguna)

en: A total of %d packages were successfully created!
ms_MY: Sebanyak %d pakej berjayaa dicipta!

en: A total of %d pages were successfully created!
ms_MY: Sebanyak %d halaman berjayaa dicipta!

en: Actions
ms_MY: Tindakan-tindakan

en: Activate License
ms_MY: Mengaktifkan lesen

en: Activated:
ms_MY: Diaktifkan:

en: Activating ...
ms_MY: Mengaktifkan...

en: Add User Package
ms_MY: Tambah pakej pengguna

en: Add a new Product/Package
ms_MY: Tambah produk/pakej baru

en: Add to cart
ms_MY: Tambah ke dalam troli

en: Administrators are not required to have packages, make sure to use a separate user account to test with.
ms_MY: Pentadbir yang tidak diperlukan untuk memiliki pakej, pastikan untuk menggunakan akaun pengguna yang berasingan untuk menguji dengan.

en: After purchase is complete, notification is shown with link to return to page user was previously viewing.
ms_MY: Selepas pembelian selesai, pemberitahuan ditayang dengan link untuk kembali ke halaman pengguna adalah sebelum ini melihat.

en: All Done!
ms_MY: Semua dilakukan!

en: All current user packages can be viewed (along with associated listings) on the My Account page.
ms_MY: Semua pakej pengguna semasa boleh dilihat (bersama-sama dengan Senarai berkaitan) dalam halaman akaun saya.

en: Allow %s?
ms_MY: Benarkan %s?

en: Allow Browsing?
ms_MY: Benarkan melayari?

en: Allow Contact?
ms_MY: Benarkan kenalan?

en: Allow to %s listings with this package (if package required in settings).
ms_MY: Membenarkan Penyenaraian %s dengan pakej ini (jika pakej diperlukan dalam tetapan).

en: Allow to browse listings with this package (if package required in settings).
ms_MY: Membenarkan untuk melayari senarai dengan pakej ini (jika pakej diperlukan dalam tetapan).

en: Allow to contact listing with this package (if package required in settings).
ms_MY: Membenarkan untuk menghubungi menyenaraikan dengan pakej ini (jika pakej diperlukan dalam tetapan).

en: Allow to view %s name with this package (if package required in settings).
ms_MY: Membenarkan untuk melihat nama %s dengan pakej ini (jika pakej diperlukan dalam tetapan).

en: Allow to view single listings with this package (if package required in settings).
ms_MY: Membenarkan untuk melihat senarai tunggal dengan pakej ini (jika pakej diperlukan dalam tetapan).

en: Amount of time (in seconds) to wait before executing redirect.  Set to 0 (zero) to immediately redirect.
ms_MY: Jumlah masa (dalam minit) untuk menunggu sebelum melaksanakan diarah semula.  Disetkan ke 0 (kosong) untuk mengarahkan semula dengan serta-merta.

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Job Manager Packages</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$scontact me via the support area%2$s!
ms_MY: Dan jangan lupa, jika anda memerlukan sebarang bantuan lebih banyak menggunakan <em>WP kerja Pengurus pakej</em> anda boleh rujuk di %1$ sdocumentation %2$ s atau %3$ scontact saya melalui s$ kawasan %2 sokongan!

en: Apply
ms_MY: Memohon

en: Apply for job
ms_MY: Memohon kerja

en: Apply/Contact 1 Listing
ms_MY: Memohon/hubungi 1 Senarai

en: Available Shortcodes:
ms_MY: Shortcode tersedia:

en: Black
ms_MY: Hitam

en: Blue
ms_MY: Biru

en: Browse
ms_MY: Semak seimbas

en: Browse %s
ms_MY: Layari %s

en: Browse Color
ms_MY: Layari warna

en: Browse Package Page
ms_MY: Layari laman pakej

en: Browse Resume Capability
ms_MY: Layari keupayaan Resume

en: By default, the standard dimmer color is black, enable this setting to use the inverted color, white.
ms_MY: Secara lalai, standard dimmer warna hitam, membolehkan seting ini untuk menggunakan warna yang terbalik, putih.

en: By default, when a redirect is enabled, a dimmer will be shown that covers the entire page contents with a loading icon in the middle, and notice text below it.  Enable this option to hide all content behind the dimmer (to only show loader and notice text).
ms_MY: Secara lalai, apabila lencongan didayakan, malap yang akan ditunjukkan yang merangkumi seluruh halaman isi kandungan dengan memuatkan ikon di Timur Tengah, dan notis teks di bawahnya.  Membolehkan opsyen ini untuk Sembunyi semua kandungan di sebalik malap (untuk hanya Papar loader dan notis teks).

en: CSV (Comma Separated Value) of Post IDs used
ms_MY: CSV (nilai dipisahkan oleh koma) daripada Post ID digunakan

en: Capability Override Settings
ms_MY: Keupayaan menimpa seting

en: Choose %s Package
ms_MY: Memilih pakej %s

en: Choose Contact Package
ms_MY: Memilih pakej perhubungan

en: Choose a Browse Package
ms_MY: Pilih pakej Browse

en: Choose a Package
ms_MY: Pilih pakej

en: Choose a View Name Package
ms_MY: Pilih pakej nama paparan

en: Choose a View Package
ms_MY: Pilih pakej View

en: Choose a product&hellip;
ms_MY: Memilih produk &hellip;

en: Choose a status&hellip;
ms_MY: Pilih status &hellip;

en: Click Here to Active/Install WooCommerce
ms_MY: Klik di sini untuk WooCommerce aktif/pasang

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
ms_MY: Sambungan gagal API kunci lesen pelayan - pelayan mungkin isu.

en: Contact
ms_MY: Orang hubungan

en: Contact %1$s
ms_MY: Hubungi %1$ s

en: Contact %s limit
ms_MY: Had kenalan %s

en: Contact 1 Candidate
ms_MY: Hubungi calon 1

en: Contact Color
ms_MY: Hubungi warna

en: Contact Details Capability
ms_MY: Keupayaan maklumat perhubungan

en: Contact Package Page
ms_MY: Hubungi Laman pakej

en: Contact Rollover?
ms_MY: Hubungi peralihan?

en: Content Shortcode
ms_MY: Kandungan Shortcode

en: Continue to page setup
ms_MY: Terus setup Laman

en: Contribute a localization
ms_MY: Menyumbang lokalisasi yang

en: Contribute code or report a bug
ms_MY: Menyumbang kod atau melaporkan bug

en: Create Selected Packages
ms_MY: Cipta pakej-pakej yang dipilih

en: Create and configure custom Visibility Packages for WP Job Manager and WP Resume Manager to require visitors to purchase a package to view, apply, contact, browse, and more!
ms_MY: Cipta dan konfigurasi jarak penglihatan pakej custom untuk WP kerja Pengurus dan Pengurus Resume WP untuk meminta pengunjung untuk membeli pakej yang melihat, memohon, hubungi, menyemak imbas, dan banyak lagi!

en: Current status of the package.  Package must be active to show in user account and available to the user.  On-hold status normally means it's a subscription pending renewal payment.
ms_MY: Status semasa pakej.  Pakej mestilah aktif untuk menunjukkan dalam akaun pengguna dan tersedia kepada pengguna.  Status pada mengadakan biasanya bermakna ianya langganan sementara menunggu bayaran pembaharuan.

en: Currently WooCommerce is the only support backend payment/cart/e-commerce system.  Let me know if there's another one you would like integrated.
ms_MY: Buat masa ini WooCommerce adalah sistem pembayaran/troli/e-dagang backend sokongan sahaja.  Beritahu saya jika ada lagi satu anda ingin bersepadu.

en: Currently the only integration available with WP Job Manager Packages, is through WooCommerce (although others will be added later). WooCommerce was not detected as being activated on your site.
ms_MY: Buat masa ini integrasi sahaja yang disediakan dengan pakej Pengurus kerja WP, adalah melalui WooCommerce (walaupun orang lain akan ditambah kemudian). WooCommerce tidak dapat dikesan sebagai sedang aktif di laman anda.

en: Customize Redirect
ms_MY: Menyesuaikan diarah semula

en: Customize Type Colors
ms_MY: Suaikan jenis warna

en: Customize color to use for the the %1$s type
ms_MY: Warna digunakan untuk menyesuaikan dengan jenis s $ %1

en: Customize color to use for the the browse type
ms_MY: Menyesuaikan warna menggunakan yang jenis carian

en: Customize color to use for the the contact type
ms_MY: Menyesuaikan warna menggunakan yang jenis perhubungan yang

en: Customize color to use for the the table
ms_MY: Warna digunakan untuk menyesuaikan dengan jadual

en: Customize color to use for the the view name type
ms_MY: Warna digunakan untuk menyesuaikan dengan jenis nama paparan

en: Customize color to use for the the view type
ms_MY: Warna digunakan untuk menyesuaikan dengan jenis paparan

en: DO NOT proceed with this step before installing and activating WooCommerce!  WooCommerce must be installed and activated before adding packages!
ms_MY: Teruskan dengan langkah ini sebelum memasang dan mengaktifkan WooCommerce!  WooCommerce mesti dipasang dan diaktifkan sebelum menambah pakej!

en: Deactivate License
ms_MY: Menyahaktifkan lesen

en: Deactivate the %s License?
ms_MY: Menyahaktifkan lesen %s?

en: Deactivating ...
ms_MY: Menyahaktifkan...

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Apply/Contact Packages
ms_MY: Memohon/hubungi pakej

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Packages
ms_MY: Lihat senarai pakej

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Resume Packages
ms_MY: Layari pakej Resume

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Contact Packages
ms_MY: Pakej resume kenalan

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Visibility Packages
ms_MY: Pakej resume keterlihatan

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Name Resume Packages
ms_MY: Pakej Resume nama paparan

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Packages
ms_MY: Lihat pakej

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Resume Packages
ms_MY: Pakej Resume pandangan

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Visibility Packages
ms_MY: Pakej keterlihatan

en: Delete
ms_MY: Hapus

en: Details
ms_MY: Butir-butir

en: Enable this to use and customize the Semantic UI styling.
ms_MY: Membolehkan ini untuk menggunakan dan menyesuaikan Style UI semantik.

en: Enable this to use the short description for your own custom wording on the package selection form for listings.
ms_MY: Membolehkan ini menggunakan huraian yang ringkas untuk kata-kata adat sendiri pada borang pemilihan pakej untuk penyenaraian.

en: Enable to customize the redirect settings and configuration.
ms_MY: Membolehkan untuk menyesuaikan seting redirect dan konfigurasi.

en: Enable to customize the type colors.
ms_MY: Membolehkan untuk menyesuaikan jenis warna.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to browse resumes. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
ms_MY: Masukkan dalam <a href="%s"> keupayaan</a> yang diperlukan untuk menyemak imbas resume. Menyokong senarai peranan/keupayaan dipisahkan koma.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view a single resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
ms_MY: Masukkan <a href="%s"> keupayaan</a> diperlukan supaya dapat melihat resume yang tunggal. Menyokong senarai peranan/keupayaan dipisahkan koma.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view contact details on a resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
ms_MY: Masukkan <a href="%s"> keupayaan</a> diperlukan untuk melihat maklumat mengenai resume. Menyokong senarai peranan/keupayaan dipisahkan koma.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view resumes names. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
ms_MY: Masukkan <a href="%s"> keupayaan</a> yang diperlukan untuk melihat nama resume. Menyokong senarai peranan/keupayaan dipisahkan koma.

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
ms_MY: Masukkan kunci lesen dan e-mel anda dan tekan kembali. Kekunci yang sah adalah diperlukan untuk kemas kini.

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Error determining the plugin Product ID.
ms_MY: Kesilapan menentukan plugin ID produk.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat yang menarik dalam e-mel yang berkaitan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat menarik Tika ID yang dikaitkan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Error pulling the license key from option data.
ms_MY: Ralat kekunci lesen daripada data pilihan menarik.

en: Error!
ms_MY: Ralat!

en: Feature
ms_MY: Ciri-ciri

en: Few key points:
ms_MY: Beberapa perkara yang utama:

en: Fields
ms_MY: Bidang-bidang

en: Flow Process:
ms_MY: Aliran proses:

en: Free
ms_MY: Percuma

en: Get Started
ms_MY: Bermula

en: Green
ms_MY: Hijau

en: Grey
ms_MY: Kelabu

en: Guest
ms_MY: Tetamu

en: Help other users on the forums
ms_MY: Membantu pengguna lain di forum

en: Hide All
ms_MY: Sembunyi semua

en: Hide notice
ms_MY: Sembunyi notis

en: If enabled, administrators will be required to have a package with permissions for this type.
ms_MY: Jika dibolehkan, pentadbir perlu mempunyai satu pakej dengan keizinan untuk jenis ini.

en: If enabled, the frontend user package list tables will use the Semantic UI styling.
ms_MY: Jika dibolehkan, Jadual senarai pakej frontend pengguna akan menggunakan Style UI semantik.

en: If enabled, the placeholder value will be used as the notice shown before redirecting (instead of default one).
ms_MY: Jika dibolehkan, Ruang letak nilai akan digunakan sebagai notis yang ditunjukkan sebelum mengarah (bukan lalai satu).

en: If enabled, users without permissions will be redirected to the page (configured in Pages tab) to purchase or select package to use.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengguna tanpa kebenaran akan dihalakan ke halaman (dikonfigurasikan dalam tab halaman) untuk membeli atau pilih pakej untuk menggunakan.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with %2$s permissions, to %3$s a listing.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengunjung akan dikehendaki untuk mempunyai satu pakej s $ %1 dengan kebenaran s $ %2, kepada s $ %3 senarai.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with contact permissions, to contact any single %1$s.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengunjung akan diwajibkan untuk melakukan satu pakej s $ %1 dengan keizinan kenalan, untuk menghubungi mana-mana s$ %1 tunggal.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with view names permissions, for %1$s names to be visible.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengunjung akan dikehendaki untuk mempunyai satu pakej s $ %1 dengan kebenaran nama paparan, nama s $ %1 akan dapat dilihat.

en: If enabled, visitors will be required to have a %s package with view permissions, to view any single listing page.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengunjung akan diwajibkan untuk melakukan satu pakej %s dengan kebenaran pandangan, untuk melihat mana-mana halaman senarai tunggal.

en: If enabled, visitors will be required to have a package with browse permissions, to view the listing summary on the browse/list/search page.
ms_MY: Jika dibolehkan, pengunjung akan diwajibkan untuk melakukan satu pakej dengan kebenaran browse, untuk melihat senarai ringkasan pada halaman carian/senarai/carian.

en: If the user has an unlimited package, they will immediately be able to view, contact, etc.  Only packages with limits will require them to select a package to use.
ms_MY: Jika pengguna mempunyai pakej yang terhad, mereka dengan serta-merta akan dapat lihat, hubungi, dan lain-lain.  Hanya pakej dengan had yang memerlukan mereka untuk memilih pakej untuk menggunakan.

en: If you do not plan to use the specific package type shortcodes (for separate pages), you need to make sure this page exists as it will be used as the fallback page if the type specific pages do not exist (or are not configured in settings).
ms_MY: Jika anda tidak bercadang untuk menggunakan shortcode jenis pakej yang tertentu (untuk muka surat berasingan), anda perlu pastikan Laman ini wujud kerana ia akan digunakan sebagai halaman bertahan Jika halaman khusus jenis tidak wujud (atau tidak ditatarajah dalam tetapan).

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, you can do so very easily using any of the available shortcodes. Refer to the %sdocumentation%s for help.
ms_MY: Jika anda mahu melangkau pendeta dan setup halaman dan shortcode diri anda secara manual, anda boleh melakukan begitu sangat mudah menggunakan mana-mana shortcode yang disediakan. Merujuk kepada sdocumentation %% s. untuk bantuan.

en: If you would like, we can also setup <strong>DEMO</strong> packages for you to use.  This is not required, and is provided for demonstration purposes only, you will still need to customize the packages to suit your needs.
ms_MY: Jika anda mahu, kami boleh juga sediakan pakej <strong>DEMO</strong> untuk anda gunakan.  Ini adalah tidak diperlukan, dan diberikan untuk tujuan demonstrasi sahaja, anda masih perlu untuk menyesuaikan pakej yang sesuai dengan keperluan anda.

en: Installed Version:
ms_MY: Versi yang telah dipasang:

en: It looks like you have WP Job Manager Resumes installed/activated, so let's setup those pages as well!
ms_MY: Ia kelihatan seperti anda mempunyai resume Pengurus kerja WP dipasang/diaktifkan, jadi Mari kita sediakan halaman juga!

en: Job
ms_MY: Kerja

en: Job Manager Packages Setup
ms_MY: Persediaan pakej Pengurus tugas

en: Jobs
ms_MY: Kerja-kerja

en: Leave a positive review
ms_MY: Meninggalkan Ulasan positif

en: License
ms_MY: Lesen

en: Limit
ms_MY: Had

en: Limits
ms_MY: Had-had

en: Listable currently only supports the redirect feature.
ms_MY: Listable buat masa ini hanya menyokong ciri diarah semula.

en: Listing Packages
ms_MY: Senarai pakej

en: Listings
ms_MY: Senarai

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
ms_MY: Kelihatan seperti anda sudah siap untuk mula menggunakan plugin. Dalam kes anda tertanya-tanya di mana untuk pergi seterusnya:

en: My %s Visibility Packages
ms_MY: Saya pakej keterlihatan %s

en: No
ms_MY: tidak

en: No Packages Found
ms_MY: Tiada pakej yang ditemui

en: No packages found
ms_MY: Tiada pakej yang ditemui

en: None
ms_MY: Tiada seorang pun

en: Olive
ms_MY: Zaitun

en: Once you have installed AND activated, refresh this page, or click below to continue setup.
ms_MY: Sekali anda telah dipasang dan diaktifkan, Muat semula Laman ini, atau klik di bawah untuk meneruskan persediaan.

en: Once you have installed/activated, refresh this page, or click below to continue setup.
ms_MY: Sebaik sahaja anda telah dipasang/diaktifkan, Muat semula Laman ini, atau klik di bawah untuk meneruskan persediaan.

en: Optionally link this package to a product.
ms_MY: Pilihan pautan pakej ini kepada sesuatu produk.

en: Optionally link this package to an order.
ms_MY: Pilihan pautan pakej ini kepada suatu perintah.

en: Order ID
ms_MY: ID perintah

en: Output package limit set for %s (will output number or unlimited based on config)
ms_MY: Had pakej output untuk %s (akan mengeluarkan nombor atau tatarajah berdasarkan tidak terhad)

en: Output package limit set for View (will output number or unlimited based on config)
ms_MY: Had pakej keluaran untuk paparan (akan mengeluarkan nombor atau terhad berdasarkan config)

en: Output package limit set for View Name (will output number or unlimited based on config)
ms_MY: Had pakej output untuk nama paparan (akan output tatarajah berdasarkan nombor atau tanpa had)

en: Output price (cost) of package (you MUST include this!)
ms_MY: Output harga (kos) pakej (anda mesti termasuk ini!)

en: Package
ms_MY: Pakej

en: Package Description
ms_MY: Keterangan pakej

en: Package Features
ms_MY: Ciri-ciri pakej

en: Package Name
ms_MY: Nama pakej

en: Package Price
ms_MY: Harga pakej

en: Package Setup
ms_MY: Pakej persediaan

en: Package Title
ms_MY: Tajuk pakej

en: Package Type
ms_MY: Jenis pakej

en: Package successfully deleted
ms_MY: Pakej berjaya dihapuskan

en: Package successfully saved
ms_MY: Pakej yang berjaya diselamatkan

en: Packages
ms_MY: Pakej-pakej

en: Page Description
ms_MY: Penerangan Laman

en: Page Setup
ms_MY: Persediaan Laman

en: Page Title
ms_MY: Tajuk Muka Surat

en: Please <a href="%1$s">select a package</a> to %2$s this listing.
ms_MY: Sila <a href="%1$s"> pilih pakej</a> kepada %2$ s penyenaraian ini.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse listings.
ms_MY: Sila <a href="%s"> pilih pakej</a> untuk melihat senarai.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse resumes.
ms_MY: Sila <a href="%s"> pilih pakej</a> untuk melayari tersambung semula.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to view this listing's details.
ms_MY: Sila <a href="%s"> pilih pakej</a> untuk melihat butiran penyenaraian ini.

en: Please select a <a href="%s">package</a> to view the full candidate name.
ms_MY: Sila pilih <a href="%s"> pakej</a> untuk melihat nama penuh calon.

en: Please select a user from the dropdown to associate this user package with.
ms_MY: Sila pilih pengguna dari dropdown untuk mengaitkan pakej pengguna ini dengan.

en: Plugin Not Found
ms_MY: Plugin yang tidak dijumpai

en: Plugins
ms_MY: Plugin

en: Plus Package
ms_MY: Plus pakej

en: Premium Package
ms_MY: Pakej premium

en: Product
ms_MY: Produk

en: Purchase Package:
ms_MY: Pakej pembelian:

en: Purchase packages
ms_MY: Pakej pembelian

en: Purple
ms_MY: Ungu

en: Red
ms_MY: Merah

en: Redirects
ms_MY: Dilencongkan ke

en: Remaining
ms_MY: Baki

en: Require %1$s package to %2$s a %1$s
ms_MY: Memerlukan pakej s $ %1 %2$ s a %1$ s

en: Require %1$s package to view a single %1$s
ms_MY: Memerlukan pakej s $ %1 untuk melihat s $ tunggal %1 a

en: Require %s package to browse listings
ms_MY: Memerlukan pakej %s untuk menyemak senarai

en: Require %s package to view resumes names
ms_MY: Memerlukan pakej %s untuk melihat nama resume

en: Require contact package to contact a %1$s
ms_MY: Memerlukan hubungan pakej untuk menghubungi a %1$ s

en: Resume Packages
ms_MY: Pakej resume

en: Resume Page Setup
ms_MY: Sambung Persediaan Laman

en: Resume Visibility
ms_MY: Resume keterlihatan

en: Resumes
ms_MY: Resume

en: Rollover (Add) unused credits to package when subscription is renewed.
ms_MY: Peralihan (Add) digunakan kredit untuk pakej apabila langganan diperbaharui.

en: Save Package
ms_MY: Pakej jimat

en: Select %s Package
ms_MY: Pilih pakej %s

en: Select Browse Package
ms_MY: Pilih pakej Browse

en: Select Contact Package
ms_MY: Pilih pakej perhubungan

en: Select Package
ms_MY: Pilih pakej

en: Select Package Form Page
ms_MY: Pilih laman borang pakej

en: Select a Package
ms_MY: Sila pilih pakej

en: Select a View Name Package
ms_MY: Sila pilih pakej nama paparan

en: Select a View Package
ms_MY: Sila pilih pakej View

en: Select the page where you have placed the <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select %s package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[apply_job_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat Pilih %s pakej Borang Laman (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[browse_job_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat Pilih layari laman borang pakej (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[browse_resume_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat Pilih layari laman borang pakej (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select contact package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[contact_resume_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat Pilih Hubungi Laman borang pakej (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[job_visibility_packages]</code>. Ini membolehkan plugin yang tahu di mana terletaknya bentuk.

en: Select the page where you have placed the <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[resume_visibility_packages]</code>. Ini membolehkan plugin yang tahu di mana terletaknya bentuk.

en: Select the page where you have placed the <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[view_job_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat lihat pilih pakej Borang Laman (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view name package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[view_name_resume_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat Pilih paparan nama pakej laman borang (pilihan).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
ms_MY: Pilih halaman di mana anda telah meletakkan shortcode <code>[view_resume_packages]</code>, <strong>jika anda merancang untuk menggunakan adat lihat pilih pakej Borang Laman (pilihan).</strong>

en: Semantic UI
ms_MY: UI semantik

en: Set specific package limit (Use 0 for unlimited)
ms_MY: Pakej tertentu yang ditetapkan had (penggunaan 0 untuk tidak terhad)

en: Set the total used out of limit available in package
ms_MY: Menetapkan jumlah yang digunakan daripada had yang disediakan dalam pakej

en: Setup
ms_MY: Persediaan

en: Setup Wizard Introduction
ms_MY: Pengenalan Pendeta Persediaan

en: Silver Full Name Package
ms_MY: Pakej Perak nama penuh

en: Single Application/Contact
ms_MY: Permohonan/hubungi tunggal

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
ms_MY: Langkau persediaan. Saya akan sediakan plugin secara manual

en: Skip this step
ms_MY: Langkau langkah ini

en: Starter Package
ms_MY: Pakej Starter

en: Subscription
ms_MY: Langganan

en: Subscriptions will be included in one of the next releases!
ms_MY: Langganan akan dimasukkan ke dalam salah satu keluaran akan datang!

en: Support the Ongoing Development of the core plugin, WP Job Manager
ms_MY: Menyokong pembangunan berterusan plugin teras, WP kerja Pengurus

en: Table Color
ms_MY: Jadual warna

en: Table Style
ms_MY: Jadual gaya

en: Thanks for installing <em>WP Job Manager Packages</em>!
ms_MY: Terima kasih untuk memasang <em>Pakej Pengurus kerja WP</em>!

en: The content above will be shown when the user does not have permissions and a package is required
ms_MY: Kandungan di atas akan dipaparkan apabila pengguna tidak mempunyai kebenaran dan pakej yang diperlukan

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
ms_MY: Lesen telah telah berjaya dinyahaktifkan tempatan, tetapi sila layari laman plugin <a href="%s" target="_blank"> Akaun saya</a> sMyles anda untuk mengesahkan pengaktifan ini telah dialih keluar daripada pelayan kami.  Terdapat ralat yang mengeluarkannya secara automatik, dan kemungkinannya adalah kerana ia telah pun dibuang melalui Laman <a href="%s" target="_blank"> Akaun saya</a> anda sudah...

en: The number of %s a user can contact with this package. Leave blank to allow unlimited.
ms_MY: Bilangan pengguna %s boleh menghubungi dengan pakej ini. Tinggalkan tempat kosong untuk membenarkan tanpa had.

en: The number of %s names a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
ms_MY: Bilangan nama-nama %s yang pengguna boleh lihat dengan pakej ini.  Tinggalkan tempat kosong untuk membenarkan tanpa had.

en: The number of listings a user can %s with this package. Leave blank to allow unlimited.
ms_MY: Bilangan Penyenaraian yang pengguna boleh %s dengan pakej ini. Tinggalkan tempat kosong untuk membenarkan tanpa had.

en: The number of listings a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
ms_MY: Bilangan Penyenaraian yang pengguna boleh lihat dengan pakej ini.  Tinggalkan tempat kosong untuk membenarkan tanpa had.

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Job Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
ms_MY: Terdapat banyak cara untuk menyokong projek sumber terbuka seperti WP kerja Pengurus, sebagai contoh Kod sumbangan, penterjemahan, atau bahkan memberitahu rakan-rakan anda bagaimana awesome plugin (Mudah-mudahan) ialah. Terima kasih terlebih dahulu bagi sokongan anda - ia adalah amat dihargai!

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
ms_MY: Terdapat versi baru %1$ s yang disediakan. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> lihat versi %3$ s butiran</a> atau <a href="%4$s"> kemas kini sekarang</a>.

en: This is not a valid package, or is an unlimited package.
ms_MY: Ini bukanlah satu pakej yang sah, atau adalah pakej yang tidak terhad.

en: This page is useful if you wish to customize the apply/contact package selection page, separate from the standard one above.
ms_MY: Laman ini adalah berguna jika anda ingin menyesuaikan memohon/hubungi pakej pilihan halaman, berasingan daripada yang standard yang di atas.

en: This page is useful if you wish to customize the browse package selection page, separate from the standard one above.
ms_MY: Laman ini adalah berguna jika anda ingin menyesuaikan browse pakej pilihan halaman, berasingan daripada yang standard yang di atas.

en: This page is useful if you wish to customize the view listing package selection page, separate from the standard one above.
ms_MY: Laman ini adalah berguna jika anda ingin menyesuaikan paparan senarai pakej pilihan halaman, berasingan daripada yang standard yang di atas.

en: This page should redirect in <span class="jmpack_redirect_in">%1$d</span> seconds, if not, please <a href="%2$s">click here</a>.
ms_MY: Laman ini perlu mengarahkan semula dalam <span class="jmpack_redirect_in"> %1$ d</span> saat, jika tidak, sila <a href="%2$s"> klik di sini</a>.

en: This page will be used as the default page for package selection, and works for any of the package types (view, browse, etc).
ms_MY: Laman ini akan digunakan sebagai halaman default untuk pemilihan pakej, dan kerja-kerja bagi mana-mana jenis pakej (lihat, browse, dll).

en: This page will be used only for apply/contact packages (not required).
ms_MY: Laman ini akan digunakan hanya untuk memohon/hubungi pakej (tidak wajib).

en: This page will be used only for browse packages (not required).
ms_MY: Laman ini akan digunakan hanya untuk melihat pakej (tidak wajib).

en: This page will be used only for view listing packages (not required).
ms_MY: Laman ini akan digunakan hanya untuk melihat senarai pakej (tidak wajib).

en: This page will be used only for view name listing packages (not required).
ms_MY: Laman ini akan digunakan hanya untuk lihat senarai nama pakej (tidak wajib).

en: This plugin has been tested with Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter, and Babysitter themes ... if you have issues, or your theme is not compatible, please let me know!
ms_MY: Plugin ini telah diuji dengan Listify, Jobify, Listable, Sitter haiwan kesayangan dan tema pengasuh... Jika anda mempunyai isu atau tema anda adalah tidak serasi, tolong beritahu saya!

en: This plugin is full documented, check out the source code!
ms_MY: Plag masuk ini adalah lengkap didokumenkan, semak keluar kod sumber!

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for package selection, and configuring those values in the settings for you.
ms_MY: Pendeta Persediaan ini akan membantu anda bermula dengan mencipta halaman untuk pilihan pakej dan mengkonfigurasi nilai-nilai tersebut dalam seting untuk anda.

en: To give you an understanding of how this plugin works, below is the flow process with examples. Examples below assume you have configured packages required for browse, view, and contact/apply.  This also assumes you have used the shortcode to output the form either on a page created in a previous setup step, or placed the shortcode inside the placeholder editor (in settings).
ms_MY: Untuk memberikan anda kefahaman tentang bagaimana plugin ini berfungsi, berikut adalah proses aliran dengan contoh-contoh. Contoh di bawah menganggap anda telah konfigurasikan pakej-pakej yang diperlukan untuk semak seimbas, pandangan, dan kenalan/terpakai.  Ini juga menganggap anda mempunyai shortcode yang digunakan untuk output dalam bentuk sama ada di halaman yang dicipta dalam langkah persediaan terdahulu, atau diletakkan shortcode di dalam ruang letak editor (dalam persekitaran).

en: To go back to the %1$s you were previously viewing, <a href="%2$s">click here</a>.
ms_MY: Untuk kembali kepada %1$ s anda sebelum ini tadi, <a href="%2$s"> klik di sini</a>.

en: To override any package configuration above ...
ms_MY: Mengatasi mana-mana Pakej konfigurasi ke atas...

en: To use a template override, make sure you place the file in the <code>jm_packages</code> directory/folder, in your child theme's directory/folder.
ms_MY: Untuk menggunakan menimpa template, sila pastikan anda meletakkan fail tersebut dalam <code>jm_packages</code> direktori/folder dalam direktori/folder tema kanak-kanak anda.

en: Tweak Resume Visibility Settings
ms_MY: Tweak Tetapan Ketampakan Resume

en: Tweak Visibility Settings
ms_MY: Tweak Tetapan Ketampakan

en: Type
ms_MY: Jenis

en: Type Colors
ms_MY: Jenis warna

en: Unable to determine slug to deactivate license.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug untuk menyahaktifkan lesen.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug, kunci lesen, dan/atau e-mel untuk mengaktifkan lesen, hubungi sokongan.

en: Unlimited
ms_MY: Tanpa had

en: Use Short Description
ms_MY: Gunakan penerangan ringkas

en: Used
ms_MY: Digunakan

en: Used posts &hellip;
ms_MY: Menggunakan jawatan &hellip;

en: User
ms_MY: Pengguna

en: User selects a package, and is redirected to checkout page to complete purchase.
ms_MY: Pengguna memilih pakej, dan diarahkan semula ke Laman checkout untuk melengkapkan pembelian.

en: User visits Listings page and is either redirected to package form page, or shown the package selection form.
ms_MY: Pengguna melawat laman senarai dan sama ada dilencongkan ke laman borang pakej, atau menunjukkan borang pemilihan pakej.

en: User will be able to select an existing package from the package form to use (or they can select one to purchase).  Once they submit the form, they are redirected back to the listing to view like normal.
ms_MY: Pengguna boleh memilih pakej yang sedia ada daripada bentuk pakej untuk digunakan (atau mereka boleh memilih salah satu untuk membeli).  Apabila mereka mengemukakan borang, mereka akan diarahkan kembali ke Penyenaraian untuk melihat seperti biasa.

en: View
ms_MY: Pandangan

en: View %s
ms_MY: Lihat %s

en: View %s Name
ms_MY: Nama paparan %s

en: View %s Name limit
ms_MY: Lihat %s nama had

en: View %s Name?
ms_MY: Nama paparan %s?

en: View %s limit
ms_MY: Had lihat %s

en: View %s?
ms_MY: Lihat %s?

en: View 1 Full Listing<br/>Browse All Listings
ms_MY: Lihat senarai penuh 1 <br/> layari senarai semua

en: View 1 Full Resume<br/>Browse All Resumes
ms_MY: Lihat Resume penuh 1 <br/> layari semua resume

en: View 10 Full Listings<br/>Apply/Contact 5 Listings<br/>Browse All Listings
ms_MY: Lihat senarai penuh 10 <br/> memohon/hubungi senarai 5 <br/> layari senarai semua

en: View 10 Full Resumes<br/>View 5 Candidate Full Names<br/>Contact 5 Candidates<br/>Browse All Resumes
ms_MY: Resume penuh 10 pandangan <br/> melihat nama penuh calon 5 <br/> hubungi calon 5 <br/> layari semua resume

en: View 5 Candidate Full Names
ms_MY: Lihat 5 nama penuh calon

en: View Color
ms_MY: Lihat warna

en: View Name
ms_MY: Nama paparan

en: View Name Color
ms_MY: Paparan nama warna

en: View Name Package
ms_MY: Paparan nama pakej

en: View Name Package Page
ms_MY: Lihat nama pakej Laman

en: View Name Rollover?
ms_MY: Paparan nama peralihan?

en: View Package Page
ms_MY: Lihat pakej Laman

en: View Resume Capability
ms_MY: Lihat Resume keupayaan

en: View Resume name Capability
ms_MY: Lihat Resume nama keupayaan

en: View Rollover?
ms_MY: Peralihan pandangan?

en: View Unlimited Full Listings<br/>Apply/Contact 10 Listings<br/>Browse All Listings
ms_MY: Lihat senarai penuh tidak terhad <br/> memohon/hubungi senarai 10 <br/> layari senarai semua

en: View Unlimited Full Resumes<br/>View Unlimited Candidate Full Names<br/>Contact 10 Candidates<br/>Browse All Resumes
ms_MY: Resume penuh tanpa had pandangan <br/> melihat nama penuh calon tidak terhad <br/> hubungi calon 10 <br/> layari semua resume

en: Visibility Packages
ms_MY: Pakej keterlihatan

en: WC Paid Listings %s Packages
ms_MY: Tandas yang dibayar pakej %s senarai

en: WP Job Manager - Packages
ms_MY: WP kerja Pengurus - pakej

en: WP Job Manager - Packages is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
ms_MY: Pengurus kerja WP - pakej tiada syarat-syarat dan telah <a href="%s"> dinyahaktifkan</a>. Sila pastikan semua keperluan disediakan.

en: WP Job Manager Packages requires WooCommerce Subscriptions 2.0 and above. Please upgrade as soon as possible!
ms_MY: Pakej WP kerja Pengurus memerlukan WooCommerce langganan 2.0 dan ke atas. Sila upgrade secepat mungkin!

en: Wait Time
ms_MY: Tunggu masa

en: When user selects a listing, they will be shown the listing like normal (if they have unlimited package), otherwise they are either redirected or shown the package form page (like above).
ms_MY: Apabila pengguna memilih senarai, mereka akan menunjukkan Penyenaraian seperti biasa (jika mereka mempunyai pakej unlimited), sebaliknya mereka akan Dilencongkan atau menunjukkan halaman borang pakej (seperti di atas).

en: Whether or not this user package supports this feature
ms_MY: Sama ada atau tidak pakej pengguna ini menyokong ciri ini

en: White Dimmer
ms_MY: Malap putih

en: WooCommerce Was Not Detected
ms_MY: WooCommerce tidak dapat dikesan

en: Yellow
ms_MY: Kuning

en: Yes
ms_MY: Ya

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a>
ms_MY: Ya, dayakan <a href="%s" target="_blank"> UI semantik</a>

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a> table styling for the My Packages list
ms_MY: Ya, membolehkan Jadual <a href="%s" target="_blank"> UI semantik</a> yang menggayakan untuk senarai pakej yang saya

en: Yes, enable custom redirect settings
ms_MY: Ya, membolehkan seting tersuai redirect

en: Yes, enable custom type colors settings
ms_MY: Ya, mengaktifkan tetapan warna jenis adat

en: Yes, hide all page contents while showing the dimmer.
ms_MY: Ya, Sembunyi semua kandungan laman sambil menunjukkan yang malap.

en: Yes, redirect to the %1$s %2$s package select page
ms_MY: Ya, melencong ke %1$ s %2$ s pakej pilih halaman

en: Yes, require administrators to have package
ms_MY: Ya, memerlukan pentadbir untuk pakej

en: Yes, use the %1$s %2$s placeholder as redirect notice
ms_MY: Ya, gunakan dalam %1$ s %2$ s Ruang letak kerana mengarahkan notis

en: Yes, use the white (inverted) dimmer color.
ms_MY: Ya, menggunakan warna putih dimmer (terbalik).

en: You can now %s this listing
ms_MY: Anda boleh %s kini penyenaraian ini

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
ms_MY: Anda telah berjaya mengaktifkan lesen %s, dan kini akan dapat menaik taraf plugin ini melalui WordPress secara automatik apabila kemas kini tersedia.

en: You have successfully deactivated the %s license.
ms_MY: Anda telah berjaya dinyahaktifkan lesen %s.

en: Your Packages:
ms_MY: Pakej anda:

en: Your packages
ms_MY: Pakej anda

en: apply to
ms_MY: terpakai bagi

en: browse all listings
ms_MY: Lihat senarai semua

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-packages
ms_MY: https://plugins.smyl.es/WP-Job-Manager-Packages

en: listing
ms_MY: Penyenaraian

en: of
ms_MY: daripada

en: page
ms_MY: Laman

en: sMyles Plugins Licensing
ms_MY: sMyles plugin Pelesenan

en: unlimited
ms_MY: tanpa had

en: view %s single listing | view %s single listings
ms_MY[0]: Lihat senarai tunggal %s
ms_MY[1]: Lihat senarai tunggal %s

en: view %s single listing name | view %s single listing names
ms_MY[0]: Lihat %s satu senarai nama
ms_MY[1]: paparan tunggal Penyenaraian nama %s
