WP Job Manager - Packages 1.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (368 entries)

en: Package Type
nl_NL: Pakkettype

en: %s Package
nl_NL: %s pakket

en: Allow %s?
nl_NL: Toestaan %s?

en: Whether or not this user package supports this feature
nl_NL: Al dan niet deze gebruiker pakket deze functie ondersteunt

en: %s Limit
nl_NL: %s limiet

en: Set specific package limit (Use 0 for unlimited)
nl_NL: Vastgestelde specifieke pakket limiet (gebruik 0 voor onbeperkt)

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: %s Used
nl_NL: %s gebruikt

en: Set the total used out of limit available in package
nl_NL: Stel de totale gebruikt uit limiet beschikbaar in pakket

en: %s Posts
nl_NL: %s berichten

en: CSV (Comma Separated Value) of Post IDs used
nl_NL: CSV (door komma's gescheiden waarden) van Post-id's gebruikt

en: Used posts &hellip;
nl_NL: Berichten gebruikt &hellip;

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Guest
nl_NL: Beoordelingen

en: Optionally link this package to a product.
nl_NL: Desgewenst dit pakket aan een product koppelen.

en: Choose a product&hellip;
nl_NL: Kies een product &hellip;

en: Current status of the package.  Package must be active to show in user account and available to the user.  On-hold status normally means it's a subscription pending renewal payment.
nl_NL: Huidige status van het pakket.  Pakket moet actief in gebruikersaccount weergeven en beschikbaar voor de gebruiker.  Op-Wachtstatus betekent normaal een abonnement in afwachting van de betaling van de vernieuwing.

en: Choose a status&hellip;
nl_NL: Kies een status &hellip;

en: Order ID
nl_NL: Order-ID

en: Optionally link this package to an order.
nl_NL: Desgewenst dit pakket te koppelen aan een order.

en: N/A
nl_NL: N/B

en: Save Package
nl_NL: Pakket opslaat

en: Please select a user from the dropdown to associate this user package with.
nl_NL: Selecteer een gebruiker uit de dropdown te associëren deze gebruiker pakket met.

en: A status is required for a package, please select one from the dropdown (must be active to show in user account)
nl_NL: Een status voor een pakket nodig is, gelieve te selecteren één van de dropdown (actief te tonen in de gebruikersaccount moet zijn)

en: Package successfully saved
nl_NL: Pakket opgeslagen

en: n/a
nl_NL: n/b

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Package
nl_NL: Pakket

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Limits
nl_NL: Grenzen

en: Actions
nl_NL: Acties

en: No Packages Found
nl_NL: Geen pakketten gevonden

en: Select a Package
nl_NL: Selecteert u een pakket

en: %s Packages
nl_NL: %s pakketten

en: WC Paid Listings %s Packages
nl_NL: WC betaalde aanbiedingen %s pakketten

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Job
nl_NL: Baan

en: Jobs
nl_NL: Banen

en: View %s
nl_NL: Bekijken van %s

en: Require %1$s package to view a single %1$s
nl_NL: %1$ s pakket bekijken een honkslag %1$ s vereisen

en: If enabled, visitors will be required to have a %s package with view permissions, to view any single listing page.
nl_NL: Als ingeschakeld, zullen de bezoekers moet beschikken over een pakket van de %s met machtigingen weergeven, om enkele aanbiedingspagina te bekijken.

en: Browse %s
nl_NL: Bladeren %s

en: Require %s package to browse listings
nl_NL: Vereisen %s pakket om te bladeren aanbiedingen

en: If enabled, visitors will be required to have a package with browse permissions, to view the listing summary on the browse/list/search page.
nl_NL: Als ingeschakeld, zullen de bezoekers moet beschikken over een pakket met de machtigingen van de bladeren, het aanbieding overzicht weergeven op de pagina bladeren/list/zoekfunctie.

en: %1$s %2$s
nl_NL: %1$ s %2$ s

en: Require %1$s package to %2$s a %1$s
nl_NL: Pakket van %1$ s met %2$ s een %1$ s vereisen

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with %2$s permissions, to %3$s a listing.
nl_NL: Als ingeschakeld, moeten de bezoekers hebben een pakket %1$ s met %2$ s machtigingen tot %3$ s een aanbieding.

en: Type Colors
nl_NL: Type kleuren

en: Customize Type Colors
nl_NL: Type kleuren aanpassen

en: Yes, enable custom type colors settings
nl_NL: Ja, het inschakelen van aangepaste instellingen voor kleuren

en: Enable to customize the type colors.
nl_NL: Inschakelen voor het aanpassen van de kleuren van het type.

en: View Color
nl_NL: Weergave kleur

en: Customize color to use for the the view type
nl_NL: Aanpassen van de kleur moet worden gebruikt voor de het weergavetype

en: Browse Color
nl_NL: Bladeren van kleur

en: Customize color to use for the the browse type
nl_NL: Aanpassen van de kleur wilt gebruiken voor het bladeren welke

en: %s Color
nl_NL: %s kleur

en: Customize color to use for the the %1$s type
nl_NL: Aanpassen van de kleur moet worden gebruikt voor de het %1$ s type

en: %s Visibility
nl_NL: %s zichtbaarheid

en: %1$s Visibility Pages
nl_NL: %1$ s zichtbaarheid pagina 's

en: Select Package Form Page
nl_NL: Selecteer pakket formulierpagina

en: Select the page where you have placed the <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[job_visibility_packages]</code> hebt neergezet. Hierdoor wordt de plugin weet waar de vorm zich bevindt.

en: Browse Package Page
nl_NL: Pakket pagina doorbladeren

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[browse_job_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u wilt aangepaste gebruiken Selecteer Bladeren pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: View Package Page
nl_NL: Pakket weergavepagina

en: Select the page where you have placed the <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[view_job_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u van plan bent te gebruiken van aangepaste Selecteer Weergave pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: %s Package Page
nl_NL: %s pakket pagina

en: Select the page where you have placed the <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select %s package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[apply_job_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u van plan bent te gebruiken van aangepaste Selecteer %s pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: Resume
nl_NL: CV

en: Resumes
nl_NL: CV 's

en: To override any package configuration above ...
nl_NL: Overschrijven ieder pakket configuratie hierboven...

en: View %s Name
nl_NL: Weergavenaam %s

en: View Name Package
nl_NL: Weergave naam pakket

en: Require %s package to view resumes names
nl_NL: Vereisen %s pakket CV's namen weergeven

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with view names permissions, for %1$s names to be visible.
nl_NL: Als ingeschakeld, zal bezoekers moeten beschikken over een %1$ s pakket met Toon namen permissies, voor %1$ s namen zichtbaar.

en: Contact %1$s
nl_NL: Contact %1$ s

en: Require contact package to contact a %1$s
nl_NL: Contact pakket contact opnemen met een %1$ s vereisen

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with contact permissions, to contact any single %1$s.
nl_NL: Als ingeschakeld, zullen de bezoekers moet beschikken over een %1$ s pakket met contact machtigingen, contact opnemen met elk één %1$ s.

en: View Name Color
nl_NL: Weergave naam kleur

en: Customize color to use for the the view name type
nl_NL: Aanpassen van de kleur moet worden gebruikt voor de het weergavetype van de naam

en: Contact Color
nl_NL: Neem contact op met de kleur

en: Customize color to use for the the contact type
nl_NL: Aanpassen van de kleur moet worden gebruikt voor de de contactdruk

en: Capability Override Settings
nl_NL: Vermogen Override instellingen

en: View Resume name Capability
nl_NL: De naam van de CV van de weergave vermogen

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view resumes names. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
nl_NL: Voer het <a href="%s"> vermogen</a> noodzakelijk CV's namen bekijken. Ondersteunt een door komma's gescheiden lijst met rollen/mogelijkheden.

en: Browse Resume Capability
nl_NL: Bladeren CV vermogen

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to browse resumes. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
nl_NL: Voer het <a href="%s"> vermogen</a> vereist om te kunnen bladeren wordt hervat. Ondersteunt een door komma's gescheiden lijst met rollen/mogelijkheden.

en: View Resume Capability
nl_NL: Bekijk CV vermogen

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view a single resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
nl_NL: Voer het <a href="%s"> vermogen</a> nodig om een enkele CV bekijken. Ondersteunt een door komma's gescheiden lijst met rollen/mogelijkheden.

en: Contact Details Capability
nl_NL: Contactgegevens vermogen

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view contact details on a resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
nl_NL: Voer het <a href="%s"> vermogen</a> nodig om contactgegevens op een CV bekijken. Ondersteunt een door komma's gescheiden lijst met rollen/mogelijkheden.

en: Resume Visibility
nl_NL: CV zichtbaarheid

en: Select the page where you have placed the <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[resume_visibility_packages]</code> hebt neergezet. Hierdoor wordt de plugin weet waar de vorm zich bevindt.

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[browse_resume_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u wilt aangepaste gebruiken Selecteer Bladeren pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[view_resume_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u van plan bent te gebruiken van aangepaste Selecteer Weergave pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: View Name Package Page
nl_NL: Naam pakket weergavepagina

en: Select the page where you have placed the <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view name package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[view_name_resume_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u van plan bent te gebruiken van aangepaste Selecteer Weergave naam pakket formulierpagina (optioneel).</strong>

en: Contact Package Page
nl_NL: Pakket contactpagina

en: Select the page where you have placed the <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select contact package form page (optional).</strong>
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de shortcode <code>[contact_resume_packages]</code>, hebben geplaatst <strong>Als u wilt aangepaste gebruiken Selecteer contactpagina pakket formulier (optioneel).</strong>

en: , or use a
nl_NL: , of gebruik een

en: <a href="%2$s" target="_blank">Template Override</a>: <code>%1$s</code>.
nl_NL: <a href="%2$s" target="_blank"> sjabloon overschrijven</a>: <code>%1$ s</code>.

en: None
nl_NL: Geen

en: Red
nl_NL: Rood

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Yellow
nl_NL: Geel

en: Green
nl_NL: Groen

en: Teal
nl_NL: Groenblauw

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Purple
nl_NL: Paars

en: Pink
nl_NL: Roze

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Redirects
nl_NL: Omleidingen

en: Customize Redirect
nl_NL: Redirect aanpassen

en: Yes, enable custom redirect settings
nl_NL: Ja, instellingen voor aangepaste omleiding inschakelen

en: Enable to customize the redirect settings and configuration.
nl_NL: Schakel de instellingen voor omleiding en de configuratie aanpassen.

en: Wait Time
nl_NL: Wachttijd

en: Amount of time (in seconds) to wait before executing redirect.  Set to 0 (zero) to immediately redirect.
nl_NL: Hoeveelheid tijd (in seconden) moet worden gewacht voordat het omleiden uitvoeren.  Ingesteld op 0 (nul) om onmiddellijk omleiden.

en: Hide All
nl_NL: Verberg alles

en: Yes, hide all page contents while showing the dimmer.
nl_NL: Ja, Verberg alle pagina-inhoud terwijl de dimmer wordt weergegeven.

en: By default, when a redirect is enabled, a dimmer will be shown that covers the entire page contents with a loading icon in the middle, and notice text below it.  Enable this option to hide all content behind the dimmer (to only show loader and notice text).
nl_NL: Standaard, wanneer een omleiding is ingeschakeld, worden een dimmer getoond die betrekking heeft op de inhoud van de hele pagina met een pictogram laden in het midden, en de aankondiging tekst eronder.  Schakel deze optie in om alle inhoud achter de dimmer (op alleen Toon lader en bericht tekst) te verbergen.

en: White Dimmer
nl_NL: Witte Dimmer

en: Yes, use the white (inverted) dimmer color.
nl_NL: Ja, gebruik de wit (omgekeerde) dimmer.

en: By default, the standard dimmer color is black, enable this setting to use the inverted color, white.
nl_NL: Standaard, de standaard dimmer kleur is zwart, inschakelen van deze instelling te gebruiken de omgekeerde kleur, wit.

en: Semantic UI
nl_NL: Semantische UI

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a>
nl_NL: Ja, het inschakelen van <a href="%s" target="_blank"> Semantische UI</a>

en: Enable this to use and customize the Semantic UI styling.
nl_NL: Dit gebruiken en aanpassen van de semantische UI styling mogelijk te maken.

en: Table Style
nl_NL: Tabelstijl

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a> table styling for the My Packages list
nl_NL: Ja, het inschakelen van <a href="%s" target="_blank"> Semantische UI</a> tabel styling voor de lijst van mijn pakketten

en: If enabled, the frontend user package list tables will use the Semantic UI styling.
nl_NL: Als ingeschakeld, gebruikt de frontend gebruiker pakket lijst tabellen de semantische UI styling.

en: Table Color
nl_NL: Tabel kleur

en: Customize color to use for the the table
nl_NL: Aanpassen van de kleur moet worden gebruikt voor de in de tabel

en: Available Shortcodes:
nl_NL: Beschikbare Shortcodes:

en: %1$s %2$s Placeholder
nl_NL: %1$ s %2$ s tijdelijke aanduiding

en: The content above will be shown when the user does not have permissions and a package is required
nl_NL: De inhoud die hierboven worden getoond wanneer de gebruiker beschikt niet over machtigingen en een pakket vereist is

en: %1$s %2$s Redirect
nl_NL: %1$ s %2$ s omleiden

en: Yes, redirect to the %1$s %2$s package select page
nl_NL: Ja, omleiden naar de %1$ s %2$ s pakket pagina selecteren

en: If enabled, users without permissions will be redirected to the page (configured in Pages tab) to purchase or select package to use.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal gebruikers zonder machtigingen worden doorgestuurd naar de pagina (geconfigureerd in het tabblad pagina's) kopen of selecteer pakket te gebruiken.

en: %1$s %2$s Admin
nl_NL: %1$ s %2$ s Admin

en: Yes, require administrators to have package
nl_NL: Ja, moeten beheerders pakket

en: If enabled, administrators will be required to have a package with permissions for this type.
nl_NL: Als ingeschakeld, moeten de beheerders hebben een pakket met machtigingen voor dit type.

en: %1$s %2$s Redirect Notice
nl_NL: %1$ s %2$ s Redirect aankondiging

en: Yes, use the %1$s %2$s placeholder as redirect notice
nl_NL: Ja, gebruik de %1$ s %2$ s tijdelijke aanduiding zoals bericht omleiden

en: If enabled, the placeholder value will be used as the notice shown before redirecting (instead of default one).
nl_NL: Als ingeschakeld, zal de waarde van de tijdelijke aanduiding als de aankondiging van de besproken omleiden (ipv standaard) worden gebruikt.

en: Starter Package
nl_NL: Starter pakket

en: View 1 Full Listing<br/>Browse All Listings
nl_NL: 1 volledige aanbieding bekijken <br/> Doorzoek alle resultaten

en: Plus Package
nl_NL: Plus pakket

en: View 10 Full Listings<br/>Apply/Contact 5 Listings<br/>Browse All Listings
nl_NL: 10 volledige aanbiedingen bekijken <br/> toepassen/Contact 5 aanbiedingen <br/> Doorzoek alle resultaten

en: Premium Package
nl_NL: Premium pakket

en: View Unlimited Full Listings<br/>Apply/Contact 10 Listings<br/>Browse All Listings
nl_NL: Onbeperkt volledige aanbiedingen bekijken <br/> 10 aanbiedingen toepassen/Contact <br/> Doorzoek alle resultaten

en: Single Application/Contact
nl_NL: Toepassing/éénloket

en: Apply/Contact 1 Listing
nl_NL: Toepassen/Contact 1 aanbieding

en: View 1 Full Resume<br/>Browse All Resumes
nl_NL: 1 volledige CV bekijken <br/> Bladeren alle CV's

en: View 10 Full Resumes<br/>View 5 Candidate Full Names<br/>Contact 5 Candidates<br/>Browse All Resumes
nl_NL: Kijk 10 volledige CV <br/> 5 kandidaat-volledige namen weergeven <br/> 5 kandidaten Contact <br/> Bladeren alle CV's

en: View Unlimited Full Resumes<br/>View Unlimited Candidate Full Names<br/>Contact 10 Candidates<br/>Browse All Resumes
nl_NL: Kijk onbeperkt volledige CV <br/> onbeperkt kandidaat-volledige namen weergeven <br/> 10 kandidaten Contact <br/> Bladeren alle CV's

en: Contact 1 Candidate
nl_NL: Contact 1 kandidaat

en: Silver Full Name Package
nl_NL: Zilveren volledige naam pakket

en: View 5 Candidate Full Names
nl_NL: 5 kandidaat-volledige namen weergeven

en: A total of %d pages were successfully created!
nl_NL: Een totaal van %d pagina's werden met succes gemaakt!

en: A total of %d packages were successfully created!
nl_NL: Een totaal van %d pakketten werden met succes gemaakt!

en: Job Manager Packages Setup
nl_NL: Job-Manager pakketten Setup

en: 1. Introduction
nl_NL: 1. Inleiding

en: 2. Page Setup
nl_NL: 2. pagina-instelling

en: 3. Resume Page Setup
nl_NL: 3. CV pagina-instelling

en: 4. Packages Setup
nl_NL: 4. pakketten Setup

en: 5. Done
nl_NL: 5. gedaan

en: 3. Packages Setup
nl_NL: 3. pakketten Setup

en: 4. Done
nl_NL: 4. gedaan

en: Setup Wizard Introduction
nl_NL: Setup Wizard introductie

en: Thanks for installing <em>WP Job Manager Packages</em>!
nl_NL: Bedankt voor het installeren van <em>WP Job-Manager pakketten</em>!

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for package selection, and configuring those values in the settings for you.
nl_NL: Deze setup wizard zal u door de pagina's voor pakketkeuze maken en configureren van die waarden in de instellingen voor u aan de slag helpen.

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, you can do so very easily using any of the available shortcodes. Refer to the %sdocumentation%s for help.
nl_NL: Als u wilt overslaan van de wizard en instellen van de pagina's en shortcodes zelf handmatig, kan je dus heel gemakkelijk met behulp van een van de beschikbare shortcodes. Verwijzen naar de % sdocumentation %s voor hulp.

en: WooCommerce Was Not Detected
nl_NL: WooCommerce is niet aangetroffen

en: Currently the only integration available with WP Job Manager Packages, is through WooCommerce (although others will be added later). WooCommerce was not detected as being activated on your site.
nl_NL: Momenteel is de enige integratie die beschikbaar is met WP Job-Manager pakketten, door middel van WooCommerce (hoewel anderen zal later worden toegevoegd). WooCommerce was niet gedetecteerd als het wordt geactiveerd op uw site.

en: Click Here to Active/Install WooCommerce
nl_NL: Klik hier om actief/Install WooCommerce

en: Once you have installed/activated, refresh this page, or click below to continue setup.
nl_NL: Zodra u hebt geïnstalleerd/geactiveerd, vernieuw deze pagina of klik hieronder om te gaan met de installatie.

en: Continue to page setup
nl_NL: Pagina-instelling blijven

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
nl_NL: Skip setup. Ik zal de installatie van de plugin handmatig

en: Page Setup
nl_NL: Pagina-instelling

en: <em>WP Job Manager Packages</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the available shortcodes, view the %4$sshortcode documentation%2$s.
nl_NL: <em>WP Job-Manager pakketten</em> bevat %1$ sshortcodes %2$ s die voor de uitvoer van inhoud binnen uw %3$ spages %2$ s kan worden gebruikt. Deze kunnen worden gemaakt voor u hieronder. Kijk voor meer informatie over de beschikbare shortcodes, de %4$ sshortcode documentatie %2$ s.

en: Page Title
nl_NL: Pagina titel

en: Page Description
nl_NL: Paginabeschrijving

en: Content Shortcode
nl_NL: Inhoud Shortcode

en: This page will be used as the default page for package selection, and works for any of the package types (view, browse, etc).
nl_NL: Deze pagina zal worden gebruikt als de standaardpagina voor pakketkeuze en werken voor een van de pakket types (weergave, bladeren, etc).

en: If you do not plan to use the specific package type shortcodes (for separate pages), you need to make sure this page exists as it will be used as the fallback page if the type specific pages do not exist (or are not configured in settings).
nl_NL: Als u niet van plan bent te gebruiken van de specifieke pakket type shortcodes (voor afzonderlijke pagina's), moet u ervoor zorgen dat deze pagina bestaat zoals het zal worden gebruikt als de terugval pagina als de type-specifieke pagina's bestaan niet (of niet zijn geconfigureerd in de instellingen).

en: This page will be used only for browse packages (not required).
nl_NL: Deze pagina zal alleen worden gebruikt voor bladeren pakketten (niet verplicht).

en: This page is useful if you wish to customize the browse package selection page, separate from the standard one above.
nl_NL: Deze pagina is handig als u wilt aanpassen van de pakket selectie bladerpagina, los van de bovenstaande standaardmarge.

en: This page will be used only for apply/contact packages (not required).
nl_NL: Deze pagina zal alleen worden gebruikt voor toepassing/contact pakketten (niet verplicht).

en: This page is useful if you wish to customize the apply/contact package selection page, separate from the standard one above.
nl_NL: Deze pagina is handig als u wilt het toepassen/pakket selectie contactpagina, los van de bovenstaande standaardmarge aanpassen.

en: This page will be used only for view listing packages (not required).
nl_NL: Deze pagina zal alleen worden gebruikt voor weergave aanbieding pakketten (niet verplicht).

en: This page is useful if you wish to customize the view listing package selection page, separate from the standard one above.
nl_NL: Deze pagina is handig als u wilt aanpassen van de weergave pakket selectie aanbiedingspagina, los van de bovenstaande standaardmarge.

en: Skip this step
nl_NL: Sla deze stap over

en: Resume Page Setup
nl_NL: Hervatten van pagina-instelling

en: It looks like you have WP Job Manager Resumes installed/activated, so let's setup those pages as well!
nl_NL: Het lijkt erop dat u WP vacature Manager CV's geïnstalleerd/geactiveerd, dus laten we opstelling van die pagina's ook!

en: This page will be used only for view name listing packages (not required).
nl_NL: Deze pagina zal alleen worden gebruikt voor weergave naam aanbieding pakketten (niet verplicht).

en: Package Setup
nl_NL: Pakket Setup

en: If you would like, we can also setup <strong>DEMO</strong> packages for you to use.  This is not required, and is provided for demonstration purposes only, you will still need to customize the packages to suit your needs.
nl_NL: Als u wenst, kunnen we ook <strong>DEMO</strong> pakketten voor u te gebruiken instellen.  Dit is niet vereist, wordt verleend en voor alleen voor demonstratie-doeleinden, moet u de pakketten aan uw behoeften aanpassen.

en: DO NOT proceed with this step before installing and activating WooCommerce!  WooCommerce must be installed and activated before adding packages!
nl_NL: Ga niet verder met deze stap vóór installeren en activeren van WooCommerce!  WooCommerce geïnstalleerd en geactiveerd vóór pakketten toe te voegen!

en: Once you have installed AND activated, refresh this page, or click below to continue setup.
nl_NL: Zodra u hebt geïnstalleerd en geactiveerd, vernieuw deze pagina of klik hieronder om te gaan met de installatie.

en: Package Title
nl_NL: Pakket titel

en: Package Price
nl_NL: Pakketprijs

en: Package Description
nl_NL: Beschrijving van het pakket

en: Listing Packages
nl_NL: Aanbieding pakketten

en: Resume Packages
nl_NL: CV-pakketten

en: Create Selected Packages
nl_NL: Geselecteerde pakketten maken

en: All Done!
nl_NL: Alles gedaan!

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
nl_NL: Het lijkt erop dat u bent klaar om te starten met behulp van de plugin. In geval u zich afvraagt waar naartoe:

en: Tweak Visibility Settings
nl_NL: Tweak zichtbaarheidsinstellingen

en: Tweak Resume Visibility Settings
nl_NL: Tweaken van de instellingen van de zichtbaarheid van het CV

en: Add a new Product/Package
nl_NL: Toevoegen van een nieuw Product/pakket

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Job Manager Packages</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$scontact me via the support area%2$s!
nl_NL: En vergeet niet, als u meer hulp met behulp van <em>WP Job-Manager pakketten</em> nodig u kunt raadplegen de %1$ sdocumentation %2$ s of %3$ scontact me via de ondersteuning gebied %2$ s!

en: Flow Process:
nl_NL: Stroom-proces:

en: To give you an understanding of how this plugin works, below is the flow process with examples. Examples below assume you have configured packages required for browse, view, and contact/apply.  This also assumes you have used the shortcode to output the form either on a page created in a previous setup step, or placed the shortcode inside the placeholder editor (in settings).
nl_NL: Om u een goed begrip van de werking van deze plugin, is hieronder het proces van de stroom met voorbeelden. Onderstaande voorbeelden veronderstellen dat u pakketten die vereist zijn voor bladeren, weergave en contact/toepassen hebt geconfigureerd.  Dit veronderstelt ook u hebt de shortcode gebruiken voor uitvoer van het formulier op een pagina die is gemaakt in een eerdere stap van setup of de shortcode binnen de tijdelijke aanduiding editor (in instellingen) geplaatst.

en: User visits Listings page and is either redirected to package form page, or shown the package selection form.
nl_NL: Gebruiker is aanbiedingen pagina bezoekt en Doorverwezen naar pakket formulierpagina, of het pakket selectie formulier weergegeven.

en: User selects a package, and is redirected to checkout page to complete purchase.
nl_NL: Gebruiker selecteert een pakket, en wordt omgeleid naar afrekenpagina om aankoop te voltooien.

en: After purchase is complete, notification is shown with link to return to page user was previously viewing.
nl_NL: Nadat de aankoop is voltooid, kennisgeving wordt weergegeven met link terug te keren naar de pagina gebruiker eerder was weergeeft.

en: When user selects a listing, they will be shown the listing like normal (if they have unlimited package), otherwise they are either redirected or shown the package form page (like above).
nl_NL: Wanneer de gebruiker selecteert een aanbieding, ze getoond de aanbieding als normaal (als zij hebben onbeperkte pakket), anders ze worden doorverwezen of het pakket formulierpagina (zoals hierboven) te zien.

en: User will be able to select an existing package from the package form to use (or they can select one to purchase).  Once they submit the form, they are redirected back to the listing to view like normal.
nl_NL: Gebruiker zal zitten kundig voor Selecteer een bestaand pakket in het pakket formulier om te gebruiken (of ze kunnen kiezen om te kopen).  Zodra zij het formulier indienen, worden deze omgeleid naar de aanbieding te bekijken als normaal.

en: Few key points:
nl_NL: Enkele belangrijke punten:

en: If the user has an unlimited package, they will immediately be able to view, contact, etc.  Only packages with limits will require them to select a package to use.
nl_NL: Als de gebruiker een onbeperkt pakket heeft, zullen zij onmiddellijk kunnen weergeven, contact, enz.  Alleen pakketten met grenzen zal verlangen dat zij om een pakket te gebruiken.

en: All current user packages can be viewed (along with associated listings) on the My Account page.
nl_NL: Alle huidige gebruiker pakketten kunnen worden bekeken (samen met de bijbehorende aanbiedingen) op de pagina MijnAccount.

en: Administrators are not required to have packages, make sure to use a separate user account to test with.
nl_NL: Beheerders zijn niet verplicht om pakketten, zorg ervoor dat u een afzonderlijke gebruikersaccount te testen met.

en: This plugin has been tested with Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter, and Babysitter themes ... if you have issues, or your theme is not compatible, please let me know!
nl_NL: Deze plugin is ook getest met Listify, Jobify, Listable, huisdier Sitter en oppas thema's... Als u problemen hebt, of uw thema niet compatibel is, laat het me weten!

en: To use a template override, make sure you place the file in the <code>jm_packages</code> directory/folder, in your child theme's directory/folder.
nl_NL: Voor het gebruik van een sjabloon overschrijven, door ervoor te zorgen dat u het bestand plaatsen in de <code>jm_packages</code> directory/map in de map/omslag van het thema van uw kind.

en: Listable currently only supports the redirect feature.
nl_NL: Listable ondersteunt momenteel alleen de functie voor omleiding.

en: Subscriptions will be included in one of the next releases!
nl_NL: Abonnementen worden opgenomen in een van de volgende releases!

en: Currently WooCommerce is the only support backend payment/cart/e-commerce system.  Let me know if there's another one you would like integrated.
nl_NL: WooCommerce is momenteel de enige ondersteuning backend betaling/winkelwagen/e-commerce systeem.  Laat me weten als er is een andere één die u zou willen geïntegreerd.

en: This plugin is full documented, check out the source code!
nl_NL: Deze plugin is volledig gedocumenteerd, check out de broncode!

en: Support the Ongoing Development of the core plugin, WP Job Manager
nl_NL: Ondersteunen van de verdere ontwikkeling van de kern-plugin, WP vacature Manager

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Job Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
nl_NL: Er zijn vele manieren om de ondersteuning van open-source projecten zoals WP vacature Manager, bijvoorbeeld code bijdrage, vertaling, of zelfs het vertellen van uw vrienden hoe geweldig de plugin (hopelijk) is. Bij voorbaat dank voor uw steun - wordt het veel gewaardeerd!

en: Leave a positive review
nl_NL: Laat een positieve herziening

en: Contribute a localization
nl_NL: Bijdragen van een localisatie

en: Contribute code or report a bug
nl_NL: Bijdragen van de code of Rapporteer een bug

en: Help other users on the forums
nl_NL: Het helpen van andere gebruikers op het forum

en: Output price (cost) of package (you MUST include this!)
nl_NL: Uitgang prijs (kosten) van pakket (u moet dit opnemen!)

en: Output package limit set for View (will output number or unlimited based on config)
nl_NL: Uitvoer pakket limiet instellen voor weergave (zal output nummer te vermelden of onbeperkt gebaseerd op config)

en: Output package limit set for %s (will output number or unlimited based on config)
nl_NL: Uitvoer pakket termijn voor %s (zal output nummer of onbeperkt op basis van config)

en: Output package limit set for View Name (will output number or unlimited based on config)
nl_NL: Uitvoer pakket de uiterste termijn voor de naam van de weergave (zal output nummer te vermelden of onbeperkt op basis van config)

en: View %s?
nl_NL: Bekijk %s?

en: Allow to view single listings with this package (if package required in settings).
nl_NL: Laat enkele aanbiedingen met dit pakket bekijken (als pakket in de instellingen vereist).

en: View %s limit
nl_NL: De weergavelimiet %s

en: The number of listings a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
nl_NL: Het aantal aanbiedingen die een gebruiker met dit pakket bekijken kan.  Laat leeg om onbeperkt.

en: View Rollover?
nl_NL: Weergave Rollover?

en: Rollover (Add) unused credits to package when subscription is renewed.
nl_NL: Rollover (Add) ongebruikte kredieten aan pakket wanneer het abonnement wordt verlengd.

en: Allow to %s listings with this package (if package required in settings).
nl_NL: Laat %s aanbiedingen met dit pakket (indien pakket in de instellingen vereist).

en: %1$s %2$s limit
nl_NL: %1$ s %2$ s limiet

en: The number of listings a user can %s with this package. Leave blank to allow unlimited.
nl_NL: Het aantal aanbiedingen een gebruiker kunt %s met dit pakket. Laat leeg om onbeperkt.

en: %1$s Rollover?
nl_NL: %1$ s Rollover?

en: Allow Browsing?
nl_NL: Toestaan dat surfen?

en: Allow to browse listings with this package (if package required in settings).
nl_NL: Ik Doorzoek resultaten met dit pakket (indien pakket in de instellingen vereist).

en: Use Short Description
nl_NL: Gebruik korte beschrijving

en: Enable this to use the short description for your own custom wording on the package selection form for listings.
nl_NL: Dit gebruik van de korte beschrijving voor uw eigen aangepaste formulering in het pakket selectie formulier voor aanbiedingen mogelijk te maken.

en: View %s Name?
nl_NL: De naam van de weergave %s?

en: Allow to view %s name with this package (if package required in settings).
nl_NL: Wil u %s naam met dit pakket bekijken (als pakket in de instellingen vereist).

en: View %s Name limit
nl_NL: Weergavelimiet %s naam

en: The number of %s names a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
nl_NL: Het aantal %s namen die een gebruiker met dit pakket bekijken kan.  Laat leeg om onbeperkt.

en: View Name Rollover?
nl_NL: Weergave naam Rollover?

en: Allow Contact?
nl_NL: Contact toestaan?

en: Allow to contact listing with this package (if package required in settings).
nl_NL: Wil je contact lijst met dit pakket (indien pakket in de instellingen vereist).

en: Contact %s limit
nl_NL: Contact %s limiet

en: The number of %s a user can contact with this package. Leave blank to allow unlimited.
nl_NL: Het aantal %s die een gebruiker met dit pakket kunt contacteren. Laat leeg om onbeperkt.

en: Contact Rollover?
nl_NL: Neem contact op met Rollover?

en: %s Visibility Package
nl_NL: %s zicht pakket

en: %s Visibility Subscription
nl_NL: %s zichtbaarheid abonnement

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Visibility Packages
nl_NL: Zichtbaarheid pakketten

en: Package successfully deleted
nl_NL: Pakket succesvol verwijderd

en: Add User Package
nl_NL: Toevoegen van de gebruiker pakket

en: You can now %s this listing
nl_NL: Deze aanbieding kunt u nu %s

en: Apply
nl_NL: Toepassing

en: A <a href="%s">package</a> is required to browse listings, please select one from below.
nl_NL: Een <a href="%s"> pakket</a> is verplicht om aanbiedingen bladeren, selecteer een van onderen.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse resumes.
nl_NL: Gelieve te hervat <a href="%s"> selecteren een pakket</a> om te bladeren.

en: Please select a <a href="%s">package</a> to view the full candidate name.
nl_NL: Selecteer een <a href="%s"> pakket</a> om de volledige kandidaat-naam weer te geven.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse listings.
nl_NL: Gelieve te <a href="%s"> selecteren een pakket</a> als u wilt bladeren aanbiedingen.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to view this listing's details.
nl_NL: Gelieve te <a href="%s"> selecteren een pakket</a> om van deze aanbieding details te bekijken.

en: Please <a href="%1$s">select a package</a> to %2$s this listing.
nl_NL: Gelieve te <a href="%1$s"> selecteren een pakket</a> tot %2$ s deze aanbieding.

en: A <a href="%s">package</a> is required to view the full name on this listing.
nl_NL: Een <a href="%s"> pakket</a> is vereist om de volledige naam op deze aanbieding weer te geven.

en: This page should redirect in <span class="jmpack_redirect_in">%1$d</span> seconds, if not, please <a href="%2$s">click here</a>.
nl_NL: Deze pagina moet omleiden in <span class="jmpack_redirect_in"> %1$ d</span> seconden, zo niet, Klik <a href="%2$s"> hier</a>.

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: View
nl_NL: Weergave

en: apply to
nl_NL: toepassen op

en: %s to
nl_NL: %s naar

en: view %s single listing | view %s single listings
nl_NL[0]: %s één aanbieding bekijken
nl_NL[1]: %s enkele aanbiedingen bekijken

en: unlimited
nl_NL: onbeperkt

en: %s %s listing | %s %s listings
nl_NL[0]: %s %s aanbieding
nl_NL[1]: %s %s aanbiedingen

en: , and
nl_NL: , en

en: browse all listings
nl_NL: Doorzoek alle resultaten

en: View Name
nl_NL: Weergavenaam

en: view %s single listing name | view %s single listing names
nl_NL[0]: weergavenaam %s één overzicht
nl_NL[1]: weergave %s enkele namen

en: Select Browse Package
nl_NL: Selecteer Bladeren pakket

en: Choose a Browse Package
nl_NL: Kies een pakket bladeren

en: Select a View Package
nl_NL: Selecteer een weergave-pakket

en: Choose a View Package
nl_NL: Kies een weergave-pakket

en: Select %s Package
nl_NL: Selecteer %s pakket

en: Choose %s Package
nl_NL: Kies %s pakket

en: Select a View Name Package
nl_NL: Selecteer een weergave naam pakket

en: Choose a View Name Package
nl_NL: Kies een weergave naam pakket

en: Select Contact Package
nl_NL: Selecteer Contact pakket

en: Choose Contact Package
nl_NL: Kies Contact pakket

en: Select Package
nl_NL: Selecteer pakket

en: Choose a Package
nl_NL: Kies een pakket

en: Error
nl_NL: Fout

en: Unable to determine slug to deactivate license.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak licentie deactiveren.

en: Error determining the plugin Product ID.
nl_NL: Fout bepalen de plugin Product-ID.

en: Error pulling the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de e-mail de licentiesleutel van optie gegevens is gekoppeld.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de exemplaar-ID die is gekoppeld aan de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
nl_NL: Verbinding mislukt met de licentie sleutel API server - mogelijk server probleem.

en:  Successfully Deactivated!
nl_NL:  Succesvol gedeactiveerd!

en: You have successfully deactivated the %s license.
nl_NL: U hebt met succes de %s licentie gedeactiveerd.

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
nl_NL: De licentie is met succes gedeaktiveerd lokaal, maar gelieve uw sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank"> MijnAccount</a> pagina om te controleren of dat deze activering is verwijderd uit onze server te bezoeken.  Er is een fout opgetreden bij het automatisch verwijderen van het, en kansen zijn dat is omdat het werd reeds verwijderd via uw pagina <a href="%s" target="_blank"> MijnAccount</a> al...

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak, vergunning toonsoort, en/of e-mail naar licentie activeren, contact op met support.

en:  Successfully Activated!
nl_NL:  Geactiveerd!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
nl_NL: U hebt de %s licentie geactiveerd, en zullen nu kunnen deze plugin door het WordPress automatisch bijwerken wanneer een update beschikbaar is.

en: Deactivate the %s License?
nl_NL: De %s licentie deactiveren?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: License
nl_NL: Licentie

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
nl_NL: Geef uw vergunning toonsoort en e-mail en klapterugkeer. Een geldige sleutel is vereist voor updates.

en: Hide notice
nl_NL: Bericht verbergen

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
nl_NL: <a href="%1$s"> gelieve te activeren uw licentiesleutel</a> te ontvangen updates en ondersteuning voor "%2$ s".

en: Activating ...
nl_NL: Activeer...

en: Plugin Not Found
nl_NL: Plugin niet gevonden

en: Installed Version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Deactivating ...
nl_NL: Deactiveren van...

en: Activated:
nl_NL: Geactiveerd:

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$ s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> weergave versiedetails %3$ s</a> of <a href="%4$s"> Nu bijwerken</a>.

en: This is not a valid package, or is an unlimited package.
nl_NL: Dit is niet een geldig pakket, of is een unlimited pakket.

en: Add to cart
nl_NL: Voeg toe aan winkelwagen

en: Read More
nl_NL: Lees meer

en: page
nl_NL: pagina

en: listing
nl_NL: aanbieding

en: To go back to the %1$s you were previously viewing, <a href="%2$s">click here</a>.
nl_NL: Ga terug naar de %1$ s bekeek u eerder, <a href="%2$s"> Klik hier</a>.

en: Apply for job
nl_NL: Vacature solliciteren

en: Your packages
nl_NL: Uw pakketten

en: %1$s out of %2$d available %3$s used
nl_NL: %1$ s uit %2$ d beschikbaar %3$ s gebruikt

en: Purchase packages
nl_NL: Aankoop pakketten

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: No packages found
nl_NL: Geen pakketten gevonden

en: Feature
nl_NL: Functie

en: Remaining
nl_NL: Resterende

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Listings
nl_NL: Aanbiedingen

en: My %s Visibility Packages
nl_NL: Mijn %s zichtbaarheid pakketten

en: Package Name
nl_NL: Pakketnaam

en: Package Features
nl_NL: Package-voorzieningen

en: of
nl_NL: van

en: Your Packages:
nl_NL: Uw pakketten:

en: Purchase Package:
nl_NL: Aankoop van pakket:

en: WP Job Manager Packages requires WooCommerce Subscriptions 2.0 and above. Please upgrade as soon as possible!
nl_NL: WP Job-Manager pakketten vereist WooCommerce abonnementen 2.0 en hoger. Gelieve te upgraden zo spoedig mogelijk!

en: WP Job Manager - Packages is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
nl_NL: WP vacature Manager - pakketten ontbreekt eisen en is <a href="%s"> gedeactiveerd</a>. Zorg ervoor dat alle vereisten zijn beschikbaar.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager - Packages
nl_NL: WP vacature Manager - pakketten

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-packages
nl_NL: https://plugins.Smyl.es/WP-job-manager-packages

note: Description of the plugin/theme
en: Create and configure custom Visibility Packages for WP Job Manager and WP Resume Manager to require visitors to purchase a package to view, apply, contact, browse, and more!
nl_NL: Maken en configureren van aangepaste zichtbaarheid pakketten voor WP vacature Manager en WP CV Manager vereist bezoekers te kopen een pakket om te bekijken, toepassen, contact, bladeren, en meer!

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://smyl.es
nl_NL: https://Smyl.es

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Visibility Packages
nl_NL: Zichtbaarheid pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Packages
nl_NL: Bladeren van pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Apply/Contact Packages
nl_NL: Pakketten toepassen/Contact

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Packages
nl_NL: Bekijk pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Visibility Packages
nl_NL: CV zichtbaarheid pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Resume Packages
nl_NL: Bladeren CV pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Contact Packages
nl_NL: CV Contact pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Resume Packages
nl_NL: Weergave hervatten pakketten

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Name Resume Packages
nl_NL: Weergave naam CV pakketten
