WP Job Manager - Packages 1.0.0 - en to pl_PL translation catalogue (376 entries)

en:  Successfully Activated!
pl_PL:  Pomyślnie aktywowany!

en:  Successfully Deactivated!
pl_PL:  Pomyślnie wyłączona!

en: %1$s %2$s
pl_PL: %1$ s-%2$ s

en: %1$s %2$s Admin
pl_PL: %1$ s-%2$ s Admin

en: %1$s %2$s Placeholder
pl_PL: %1$ s-%2$ s symbol zastępczy

en: %1$s %2$s Redirect
pl_PL: Przekierować %1$ s %2$ s

en: %1$s %2$s Redirect Notice
pl_PL: %1$ s-%2$ s przekierowanie powiadomienia

en: %1$s %2$s limit
pl_PL: %1$ s-%2$ s limit

en: %1$s Rollover?
pl_PL: %1$ s Rollover?

en: %1$s Visibility Pages
pl_PL: %1$ s widoczność stron

en: %1$s out of %2$d available %3$s used
pl_PL: %1$ s spośród %2$ d dostępne %3$ s używane

en: %s %s listing | %s %s listings
pl_PL[0]: %s %s aukcji
pl_PL[1]: %s %s oferty
pl_PL[2]: %s %s oferty
pl_PL[3]: %s %s oferty

en: %s Color
pl_PL: kolor %s

en: %s Limit
pl_PL: %s limit

en: %s Package
pl_PL: Pakiet %s

en: %s Package Page
pl_PL: Strona pakietu %s

en: %s Packages
pl_PL: %s pakietów

en: %s Posts
pl_PL: %s postów

en: %s Used
pl_PL: %s używane

en: %s Visibility
pl_PL: widoczność %s

en: %s Visibility Package
pl_PL: Pakiet poprawiający widoczność %s

en: %s Visibility Subscription
pl_PL: %s widoczność subskrypcji

en: %s to
pl_PL: %s do

en: , and
pl_PL: , i

en: , or use a
pl_PL: , lub za pomocą

en: 1. Introduction
pl_PL: 1. wprowadzenie

en: 2. Page Setup
pl_PL: 2. Ustawienia strony

en: 3. Packages Setup
pl_PL: 3. pakiety Instalatora

en: 3. Resume Page Setup
pl_PL: 3. wznowienie ustawienia strony

en: 4. Done
pl_PL: 4. Sporządzono

en: 4. Packages Setup
pl_PL: 4. pakiety Instalatora

en: 5. Done
pl_PL: 5. Sporządzono

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
pl_PL: <a href="%1$s"> proszę aktywować klucz licencyjny</a>, aby otrzymywać aktualizacje i wsparcie dla "%2$ s".

en: <a href="%2$s" target="_blank">Template Override</a>: <code>%1$s</code>.
pl_PL: <a href="%2$s" target="_blank"> zastąpić szablon</a>: <code>%1$ s</code>.

en: <em>WP Job Manager Packages</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the available shortcodes, view the %4$sshortcode documentation%2$s.
pl_PL: <em>WP Job Manager pakietów</em> obejmuje %1$ sshortcodes %2$ s, który może służyć w swoim %3$ spages %2$ s wyprowadzanie zawartości. Te mogą być tworzone dla Ciebie poniżej. Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych skróconych Zobacz %4$ sshortcode dokumentacji %2$ s.

en: A <a href="%s">package</a> is required to browse listings, please select one from below.
pl_PL: <a href="%s"> pakiet</a> jest wymagana do przeglądania oferty, proszę wybrać jeden z poniżej.

en: A <a href="%s">package</a> is required to view the full name on this listing.
pl_PL: <a href="%s"> pakiet</a> jest wymagane aby wyświetlić pełną nazwę na tej aukcji.

en: A status is required for a package, please select one from the dropdown (must be active to show in user account)
pl_PL: Stan jest wymagana dla pakietu, należy wybrać jeden z listy rozwijanej (musi być aktywna, aby pokazać na koncie użytkownika)

en: A total of %d packages were successfully created!
pl_PL: W sumie %d pakiety zostały pomyślnie utworzone!

en: A total of %d pages were successfully created!
pl_PL: W sumie %d stron zostały pomyślnie utworzone!

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Activate License
pl_PL: Aktywowanie licencji

en: Activated:
pl_PL: Aktywowane:

en: Activating ...
pl_PL: Aktywowanie...

en: Add User Package
pl_PL: Dodaj użytkownika pakiet

en: Add a new Product/Package
pl_PL: Dodawanie nowego produktu/opakowania

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Administrators are not required to have packages, make sure to use a separate user account to test with.
pl_PL: Administratorzy nie są wymagane, aby pakiety, upewnij się użyć osobnego konta użytkownika do testów.

en: After purchase is complete, notification is shown with link to return to page user was previously viewing.
pl_PL: Po zakończeniu zakupu, powiadomienie jest wyświetlane z łącze, aby powrócić do strony użytkownika został wcześniej przeglądania.

en: All Done!
pl_PL: Wszystko zrobione!

en: All current user packages can be viewed (along with associated listings) on the My Account page.
pl_PL: Wszystkie aktualne pakiety użytkownika można przeglądać (wraz z aukcji powiązanych) na stronie Moje konto.

en: Allow %s?
pl_PL: Zezwalaj na %s?

en: Allow Browsing?
pl_PL: Umożliwić przeglądanie?

en: Allow Contact?
pl_PL: Umożliwić kontakt?

en: Allow to %s listings with this package (if package required in settings).
pl_PL: Pozostawić do %s oferty z tego pakietu (Jeśli pakiet wymagane w ustawieniach).

en: Allow to browse listings with this package (if package required in settings).
pl_PL: Umożliwić przeglądanie oferty z tego pakietu (Jeśli pakiet wymagane w ustawieniach).

en: Allow to contact listing with this package (if package required in settings).
pl_PL: Umożliwić kontakt z aukcji z tego pakietu (Jeśli pakiet wymagane w ustawieniach).

en: Allow to view %s name with this package (if package required in settings).
pl_PL: Pozwala wyświetlić nazwę %s z tego pakietu (Jeśli pakiet wymagane w ustawieniach).

en: Allow to view single listings with this package (if package required in settings).
pl_PL: Pozwala wyświetlić pojedyncze oferty z tego pakietu (Jeśli pakiet wymagane w ustawieniach).

en: Amount of time (in seconds) to wait before executing redirect.  Set to 0 (zero) to immediately redirect.
pl_PL: Ilość czasu (w sekundach) oczekiwania przed wykonaniem przekierowanie.  Równa 0 (zero), aby natychmiast przekierować.

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Job Manager Packages</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$scontact me via the support area%2$s!
pl_PL: I nie zapomnij, jeśli potrzebujesz więcej pomocy przy użyciu <em>WP Job Manager pakietów</em> można skonsultować się z %1$ sdocumentation %2$ s lub %3$ scontact mnie poprzez wsparcie strefy %2$ s!

en: Apply
pl_PL: Zastosowanie

en: Apply for job
pl_PL: Ubiegaj się o pracę

en: Apply/Contact 1 Listing
pl_PL: Kontakt z 1 aukcji

en: Available Shortcodes:
pl_PL: Dostępne Shortcodes:

en: Black
pl_PL: Czarny

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Browse
pl_PL: Przeglądaj

en: Browse %s
pl_PL: Przeglądaj %s

en: Browse Color
pl_PL: Przeglądaj kolor

en: Browse Package Page
pl_PL: Przeglądaj stronę pakietu

en: Browse Resume Capability
pl_PL: Przeglądanie funkcji Wznów

en: By default, the standard dimmer color is black, enable this setting to use the inverted color, white.
pl_PL: Domyślnie standardowy ciemniejszy kolor jest czarny, Włącz to ustawienie, aby użyć odwróconego, białego koloru.

en: By default, when a redirect is enabled, a dimmer will be shown that covers the entire page contents with a loading icon in the middle, and notice text below it.  Enable this option to hide all content behind the dimmer (to only show loader and notice text).
pl_PL: Domyślnie gdy przekierowanie jest włączone, ściemniacz pojawi się, które obejmuje zawartość całej strony z ikoną załadunku w środku i uprzedzenia tekst poniżej.  Włącz tę opcję ukryć wszystkie treści za ściemniacz (aby tylko Pokaż loader i powiadomienia tekstowe).

en: CSV (Comma Separated Value) of Post IDs used
pl_PL: CSV (wartości oddzielone przecinkami) Post identyfikatory używane

en: Capability Override Settings
pl_PL: Możliwość zastąpienia ustawień

en: Choose %s Package
pl_PL: Wybierz pakiet %s

en: Choose Contact Package
pl_PL: Wybierz pakiet kontakt

en: Choose a Browse Package
pl_PL: Wybierz pakiet Przeglądaj

en: Choose a Package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Choose a View Name Package
pl_PL: Wybierz pakiet nazwa widoku

en: Choose a View Package
pl_PL: Wybierz pakiet Zobacz

en: Choose a product&hellip;
pl_PL: Wybierz produkt &hellip;

en: Choose a status&hellip;
pl_PL: Wybierz stan &hellip;

en: Click Here to Active/Install WooCommerce
pl_PL: Kliknij tutaj, aby aktywny i zainstaluj WooCommerce

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
pl_PL: Połączenie nie powiodło się z serwerem licencja klucz API - problem z serwerem możliwe.

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contact %1$s
pl_PL: Skontaktuj się z %1$ s

en: Contact %s limit
pl_PL: Limitu kontakt %s

en: Contact 1 Candidate
pl_PL: Kontakt z 1 kandydata

en: Contact Color
pl_PL: Kontakt z kolorów

en: Contact Details Capability
pl_PL: Dane kontaktowe możliwości

en: Contact Package Page
pl_PL: Pakiet Strona kontaktowa

en: Contact Rollover?
pl_PL: Kontakt z najazdu?

en: Content Shortcode
pl_PL: Zawartości Shortcode

en: Continue to page setup
pl_PL: Przejdź do ustawienia strony

en: Contribute a localization
pl_PL: Wkład o lokalizacji

en: Contribute code or report a bug
pl_PL: Wprowadzenia kodu lub zgłoś błąd

en: Create Selected Packages
pl_PL: Tworzenie wybrane pakiety

en: Create and configure custom Visibility Packages for WP Job Manager and WP Resume Manager to require visitors to purchase a package to view, apply, contact, browse, and more!
pl_PL: Utworzyć i skonfigurować niestandardowe pakiety poprawiające widoczność dla Menedżera zadań WP i WP Wznów Manager wymaga odwiedzający do zakupu pakietu do wyświetlenia, zastosować, kontakt, Przeglądaj!

en: Current status of the package.  Package must be active to show in user account and available to the user.  On-hold status normally means it's a subscription pending renewal payment.
pl_PL: Bieżący stan pakietu.  Pakiet musi być aktywna, aby pokazać w konto użytkownika i dostępne dla użytkownika.  Stan wstrzymania normalnie oznacza, że jest to subskrypcja oczekujące płatności odnowienia.

en: Currently WooCommerce is the only support backend payment/cart/e-commerce system.  Let me know if there's another one you would like integrated.
pl_PL: WooCommerce jest obecnie tylko system płatności, koszyk, e-commerce backend wsparcia.  Daj mi znać, jeśli istnieje inny, jeden, które mają być zintegrowane.

en: Currently the only integration available with WP Job Manager Packages, is through WooCommerce (although others will be added later). WooCommerce was not detected as being activated on your site.
pl_PL: Obecnie tylko integracja dostępne z WP pracy Menedżera pakietów, jest przez WooCommerce (choć inni zostaną dodane później). WooCommerce nie został wykryty zostaje aktywowana w Twojej witrynie.

en: Customize Redirect
pl_PL: Dostosować przekierowanie

en: Customize Type Colors
pl_PL: Dostosować kolory typu

en: Customize color to use for the the %1$s type
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla typu %1$ s

en: Customize color to use for the the browse type
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla typu Przeglądaj

en: Customize color to use for the the contact type
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla typ kontaktu

en: Customize color to use for the the table
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla tabeli

en: Customize color to use for the the view name type
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla typu nazwa widoku

en: Customize color to use for the the view type
pl_PL: Dostosuj kolor do użycia dla typu widoku

en: DO NOT proceed with this step before installing and activating WooCommerce!  WooCommerce must be installed and activated before adding packages!
pl_PL: NIE wykonać tę czynność przed zainstalowaniem i odpaleniu WooCommerce!  WooCommerce musi być zainstalowany i aktywowany przed dodaniem pakiety!

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywacji licencji

en: Deactivate the %s License?
pl_PL: Dezaktywacji licencji %s?

en: Deactivating ...
pl_PL: Dezaktywowanie...

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Apply/Contact Packages
pl_PL: Kontakt z pakietów

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Packages
pl_PL: Przeglądaj pakiety

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Browse Resume Packages
pl_PL: Przeglądaj Pakiety wznawiania

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Contact Packages
pl_PL: Wznowić kontaktowy paczek

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Resume Visibility Packages
pl_PL: Wznowić pakiety poprawiające widoczność

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Name Resume Packages
pl_PL: Zobacz nazwy Wznów pakiety

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Packages
pl_PL: Zobacz pakiety

[ctx: Default page title (wizard)]
en: View Resume Packages
pl_PL: Zobacz Pakiety wznawiania

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Visibility Packages
pl_PL: Pakiety widoczności

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Enable this to use and customize the Semantic UI styling.
pl_PL: Włączyć i dostosować styl semantyczne interfejsu użytkownika.

en: Enable this to use the short description for your own custom wording on the package selection form for listings.
pl_PL: Włącz to na potrzeby własne niestandardowe sformułowania w formularzu wybór pakietu dla oferty Krótki opis.

en: Enable to customize the redirect settings and configuration.
pl_PL: Włącz, aby dostosować ustawienia przekierowania i konfiguracji.

en: Enable to customize the type colors.
pl_PL: Włącz, aby dostosować kolory typu.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to browse resumes. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
pl_PL: Wprowadzenie <a href="%s"> możliwości</a> wymagane w celu przeglądania CV. Obsługuje listę ról/możliwości oddzielone przecinkami.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view a single resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
pl_PL: Wprowadzenie <a href="%s"> możliwości</a> niezbędne do oglądania pojedynczego życiorysu. Obsługuje listę ról/możliwości oddzielone przecinkami.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view contact details on a resume. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
pl_PL: Wprowadzenie <a href="%s"> możliwości</a> wymagane w celu wyświetlenia danych kontaktowych na CV. Obsługuje listę ról/możliwości oddzielone przecinkami.

en: Enter the <a href="%s">capability</a> required in order to view resumes names. Supports a comma separated list of roles/capabilities.
pl_PL: Wprowadzenie <a href="%s"> możliwości</a> wymagane w celu wyświetlenia nazw wznawia. Obsługuje listę ról/możliwości oddzielone przecinkami.

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny i e-mail i naciśnij Enter. Prawidłowy klucz jest wymagany dla aktualizacji.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error determining the plugin Product ID.
pl_PL: Błąd określenia plugin identyfikator produktu.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc adres e-mail skojarzony z kluczem licencyjnym z danych opcji.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc identyfikator wystąpienia skojarzone z kluczem licencyjnym z danych opcji.

en: Error pulling the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc ten upoważnić klucz od danych opcji.

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Feature
pl_PL: Funkcja

en: Few key points:
pl_PL: Kilka kluczowych punktów:

en: Fields
pl_PL: Pól

en: Flow Process:
pl_PL: Proces przepływu:

en: Free
pl_PL: Darmowe

en: Get Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Green
pl_PL: Zielony

en: Grey
pl_PL: Szary

en: Guest
pl_PL: Gości

en: Help other users on the forums
pl_PL: Pomoc innym użytkownikom na forum

en: Hide All
pl_PL: Ukryj wszystkie

en: Hide notice
pl_PL: Ukryj powiadomienia

en: If enabled, administrators will be required to have a package with permissions for this type.
pl_PL: Jeśli włączona, Administratorzy będzie wymagany pakiet z uprawnień dla tego typu.

en: If enabled, the frontend user package list tables will use the Semantic UI styling.
pl_PL: Jeśli włączone, nakładka użytkownika pakiet listy tabel będą używać stylu semantyczne interfejsu użytkownika.

en: If enabled, the placeholder value will be used as the notice shown before redirecting (instead of default one).
pl_PL: Jeśli włączone, symbol zastępczy wartość będzie służyć jako wypowiedzenia się przed przekierowaniem (zamiast domyślnego, jeden).

en: If enabled, users without permissions will be redirected to the page (configured in Pages tab) to purchase or select package to use.
pl_PL: Jeśli włączone, użytkownicy bez uprawnień zostaną przekierowane do strony (skonfigurowane w zakładkę strony) na zakup lub wybierz pakiet do.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with %2$s permissions, to %3$s a listing.
pl_PL: Jeśli włączone, odwiedzający będzie wymagany pakiet s $ %1 z %2$ s uprawnienia, aby %3$ s aukcji.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with contact permissions, to contact any single %1$s.
pl_PL: Jeśli włączone, odwiedzający będą zobowiązane do posiadania pakietu %1$ s z uprawnieniami kontaktu, do kontaktu wszelki pojedynczy %1$ s.

en: If enabled, visitors will be required to have a %1$s package with view names permissions, for %1$s names to be visible.
pl_PL: Jeśli włączone, odwiedzający będą wymagane do %1$ s pakiet z widoku nazwy uprawnienia, aby %1$ s nazwy były widoczne.

en: If enabled, visitors will be required to have a %s package with view permissions, to view any single listing page.
pl_PL: Jeśli włączone, odwiedzający będzie musiał mieć pakiet %s z uprawnieniami widok, aby wyświetlić strony pojedynczy aukcji.

en: If enabled, visitors will be required to have a package with browse permissions, to view the listing summary on the browse/list/search page.
pl_PL: Jeśli włączone, odwiedzający będą zobowiązane do posiadania pakietu z uprawnień przeglądania, aby wyświetlić podsumowanie aukcji na stronie listy/Przeglądaj/Szukaj.

en: If the user has an unlimited package, they will immediately be able to view, contact, etc.  Only packages with limits will require them to select a package to use.
pl_PL: Jeśli użytkownik ma nieograniczony pakiet, natychmiast będzie w stanie wyświetlić, kontakt, itd.  Tylko pakiety z limitami będzie wymagać, aby wybrać pakiet do.

en: If you do not plan to use the specific package type shortcodes (for separate pages), you need to make sure this page exists as it will be used as the fallback page if the type specific pages do not exist (or are not configured in settings).
pl_PL: Jeśli nie zamierzasz używać skróconych typu określonego pakietu (na oddzielnych stronach), należy upewnić się, że ta strona istnieje, jak to będzie służyć jako rezerwowej stronę jeśli określonych stron typu nie istnieje (lub nie są skonfigurowane w ustawieniach).

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, you can do so very easily using any of the available shortcodes. Refer to the %sdocumentation%s for help.
pl_PL: Jeśli chcesz pominąć kreatora i ustawienia strony i skróconych sobie ręcznie, można zrobić, więc bardzo łatwo przy użyciu dowolnej z dostępnych skróconych. Odnoszą się do % sdocumentation %s za pomoc.

en: If you would like, we can also setup <strong>DEMO</strong> packages for you to use.  This is not required, and is provided for demonstration purposes only, you will still need to customize the packages to suit your needs.
pl_PL: Jeśli chcesz, możemy także skonfigurować pakiety <strong>DEMO</strong> do użycia.  To nie jest wymagane i jest pod warunkiem, że dla celów demonstracyjnych, nadal trzeba będzie dostosować pakietów do własnych potrzeb.

en: Installed Version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: It looks like you have WP Job Manager Resumes installed/activated, so let's setup those pages as well!
pl_PL: Wygląda na to, że masz wznawia WP Job Manager zainstalowany/aktywowany, warto więc konfiguracja tych stron, jak również!

en: Job
pl_PL: Zadanie

en: Job Manager Packages Setup
pl_PL: Praca Menedżer pakietów Instalatora

en: Jobs
pl_PL: Oferty pracy

en: Leave a positive review
pl_PL: Wystawić ocenę pozytywną

en: License
pl_PL: Licencja

en: Limit
pl_PL: Limitu

en: Limits
pl_PL: Limity

en: Listable currently only supports the redirect feature.
pl_PL: Listable obsługuje obecnie tylko funkcję Przekierowanie.

en: Listing Packages
pl_PL: Lista pakietów

en: Listings
pl_PL: Oferty

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
pl_PL: Wygląda na to, gotowe do uruchomienia za pomocą wtyczki. W przypadku, gdy zastanawiasz się, gdzie iść dalej:

en: My %s Visibility Packages
pl_PL: Moje pakiety poprawiające widoczność %s

en: N/A
pl_PL: N/D!

en: No
pl_PL: Nr

en: No Packages Found
pl_PL: Nie pakietów

en: No packages found
pl_PL: Nie pakietów

en: None
pl_PL: Brak

en: Olive
pl_PL: Z oliwek

en: Once you have installed AND activated, refresh this page, or click below to continue setup.
pl_PL: Raz zainstalowany i aktywowany, Odśwież Tę stronę, lub kliknij poniżej, aby kontynuować instalację.

en: Once you have installed/activated, refresh this page, or click below to continue setup.
pl_PL: Po zainstalowane/aktywacji, Odśwież Tę stronę, lub kliknij poniżej, aby kontynuować instalację.

en: Optionally link this package to a product.
pl_PL: Opcjonalnie powiązać ten pakiet produktu.

en: Optionally link this package to an order.
pl_PL: Opcjonalnie powiązać ten pakiet do zamówienia.

en: Orange
pl_PL: Pomarańczowy

en: Order ID
pl_PL: Identyfikator zamówienia

en: Output package limit set for %s (will output number or unlimited based on config)
pl_PL: Dane wyjściowe pakiet limit ustawiony dla %s (będzie wyjście numer lub nieograniczony na podstawie config)

en: Output package limit set for View (will output number or unlimited based on config)
pl_PL: Dane wyjściowe pakiet limit ustawiony dla widoku (będzie wyjście numer lub nieograniczony w oparciu o config)

en: Output package limit set for View Name (will output number or unlimited based on config)
pl_PL: Dane wyjściowe pakiet limit ustawiony dla nazwy widoku (będzie wyjście numer lub nieograniczony config na podstawie)

en: Output price (cost) of package (you MUST include this!)
pl_PL: Dane wyjściowe cena (koszt) pakietu (musi zawierać ten!)

en: Package
pl_PL: Pakiet

en: Package Description
pl_PL: Opis pakietu

en: Package Features
pl_PL: Pakiet funkcji

en: Package Name
pl_PL: Nazwa pakietu

en: Package Price
pl_PL: Cena pakietu

en: Package Setup
pl_PL: Pakiet instalacyjny

en: Package Title
pl_PL: Tytuł pakietu

en: Package Type
pl_PL: Rodzaj opakowania

en: Package successfully deleted
pl_PL: Pakiet pomyślnie usunięte

en: Package successfully saved
pl_PL: Pakiet pomyślnie zapisany

en: Packages
pl_PL: Pakiety

en: Page Description
pl_PL: Opis strony

en: Page Setup
pl_PL: Ustawienia strony

en: Page Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Pink
pl_PL: Różowy

en: Please <a href="%1$s">select a package</a> to %2$s this listing.
pl_PL: Proszę <a href="%1$s"> Wybierz pakiet</a> do %2$ s Ta aukcja.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse listings.
pl_PL: Proszę, <a href="%s"> Wybierz pakiet</a> do przeglądania oferty.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to browse resumes.
pl_PL: Proszę <a href="%s"> Wybierz pakiet</a> do przeglądania zostanie wznowione.

en: Please <a href="%s">select a package</a> to view this listing's details.
pl_PL: Proszę, <a href="%s"> Wybierz pakiet</a>, aby wyświetlić szczegóły dotyczące tej aukcji.

en: Please select a <a href="%s">package</a> to view the full candidate name.
pl_PL: Wybierz <a href="%s"> pakiet</a>, aby wyświetlić nazwę pełną kandydata.

en: Please select a user from the dropdown to associate this user package with.
pl_PL: Wybierz użytkownika z listy rozwijanej, aby skojarzyć ten pakiet użytkownika z.

en: Plugin Not Found
pl_PL: Plugin nie znaleziono

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Plus Package
pl_PL: Plus pakiet

en: Premium Package
pl_PL: Pakiet Premium

en: Product
pl_PL: Produktu

en: Purchase Package:
pl_PL: Zakup pakietu:

en: Purchase packages
pl_PL: Zakup pakietów

en: Purple
pl_PL: Fioletowy

en: Read More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Redirects
pl_PL: Ten artykuł dotyczy

en: Remaining
pl_PL: Pozostałe

en: Require %1$s package to %2$s a %1$s
pl_PL: Wymagają pakiet s $ %1 do %2$ s %1$ s

en: Require %1$s package to view a single %1$s
pl_PL: Wymagają %1$ s pakiet aby wyświetlić pojedynczy %1$ s

en: Require %s package to browse listings
pl_PL: Wymagają pakiet %s do przeglądania oferty

en: Require %s package to view resumes names
pl_PL: Wymagają pakiet %s aby wyświetlić nazwy życiorysy

en: Require contact package to contact a %1$s
pl_PL: Wymagają kontaktu pakiet, aby skontaktować się z %1$ s

en: Resume
pl_PL: Życiorys

en: Resume Packages
pl_PL: Pakiety wznawiania

en: Resume Page Setup
pl_PL: Wznowić ustawienia strony

en: Resume Visibility
pl_PL: Wznowić widoczność

en: Resumes
pl_PL: Życiorysy

en: Rollover (Add) unused credits to package when subscription is renewed.
pl_PL: Rollover (Dodaj) niewykorzystane kredyty do pakiet, podczas odnawiania subskrypcji.

en: Save Package
pl_PL: Zapisać pakiet

en: Select %s Package
pl_PL: Wybierz pakiet %s

en: Select Browse Package
pl_PL: Wybierz pozycję Przeglądaj pakiet

en: Select Contact Package
pl_PL: Wybierz pakiet kontakt

en: Select Package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Select Package Form Page
pl_PL: Zaznacz pakiet strona formularza

en: Select a Package
pl_PL: Wybierz pakiet

en: Select a View Name Package
pl_PL: Wybierz pakiet nazwa widoku

en: Select a View Package
pl_PL: Wybierz pakiet Zobacz

en: Select the page where you have placed the <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select %s package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[apply_job_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz %s pakiet stronie formularza (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[browse_job_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz Przeglądaj pakiet stronie formularza (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select browse package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[browse_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz Przeglądaj pakiet stronie formularza (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select contact package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[contact_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz kontakt strona formularza pakietu (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[job_visibility_packages]</code> shortcode. Dzięki temu plugin wiedzieć, gdzie znajduje się formularz.

en: Select the page where you have placed the <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[resume_visibility_packages]</code> shortcode. Dzięki temu plugin wiedzieć, gdzie znajduje się formularz.

en: Select the page where you have placed the <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[view_job_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz widok strona formularza pakietu (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view name package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[view_name_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz Wyświetl nazwę pakiet stronie formularza (opcjonalnie).</strong>

en: Select the page where you have placed the <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>if you plan to use custom select view package form page (optional).</strong>
pl_PL: Wybierz stronę, gdzie wprowadzili się <code>[view_resume_packages]</code> shortcode, <strong>Jeśli masz zamiar używać niestandardowych wybierz widok strona formularza pakietu (opcjonalnie).</strong>

en: Semantic UI
pl_PL: Semantyczne interfejsu użytkownika

en: Set specific package limit (Use 0 for unlimited)
pl_PL: Zestaw określony pakiet limit (Użyj wartości 0 dla nieograniczony)

en: Set the total used out of limit available in package
pl_PL: Ustaw całkowitą używane poza limit dostępnych w pakiecie

en: Setup
pl_PL: Instalacji

en: Setup Wizard Introduction
pl_PL: Wprowadzenie do Kreatora konfiguracji

en: Silver Full Name Package
pl_PL: Pakiet srebrny pełna nazwa

en: Single Application/Contact
pl_PL: Pojedynczej aplikacji/kontakt

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
pl_PL: Pominąć instalacji. Będę ręcznie konfiguracja wtyczki

en: Skip this step
pl_PL: Pomiń ten krok

en: Starter Package
pl_PL: Pakiet startowy

en: Status
pl_PL: Stanu

en: Subscription
pl_PL: Subskrypcja

en: Subscriptions will be included in one of the next releases!
pl_PL: Subskrypcje będą znajdować się w jednym z następnych wersji!

en: Support the Ongoing Development of the core plugin, WP Job Manager
pl_PL: Wspierać dalszy rozwój wtyczki core, WP Job Manager

en: Table Color
pl_PL: Tabela kolorów

en: Table Style
pl_PL: Styl tabeli

en: Thanks for installing <em>WP Job Manager Packages</em>!
pl_PL: Dziękujemy za zainstalowanie <em>WP Job Manager Packages</em>!

en: The content above will be shown when the user does not have permissions and a package is required
pl_PL: Treść powyższych pojawi się, gdy użytkownik nie ma uprawnień i pakiet jest wymagane

en: The license has been successfully deactivated locally, but please visit your sMyles Plugins <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page to verify this activation has been removed from our server.  There was an error automatically removing it, and chances are that is because it was already removed via your <a href="%s" target="_blank">My Account</a> page already..
pl_PL: Licencja została pomyślnie wyłączona lokalnie, ale proszę odwiedź stronę wtyczki <a href="%s" target="_blank"> Moje konto</a> sMyles aby sprawdzić, czy ten aktywacyjny został usunięty z naszego serwera.  Wystąpił błąd, automatycznie usuwając go, i są szanse, że jest, ponieważ został już usunięty za pośrednictwem strony <a href="%s" target="_blank"> Moje konto</a> już...

en: The number of %s a user can contact with this package. Leave blank to allow unlimited.
pl_PL: Liczba %s użytkownika można skontaktować się z tego pakietu. Pozostaw puste, aby umożliwić nieograniczoną.

en: The number of %s names a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
pl_PL: Liczba nazw %s, które użytkownik może wyświetlać z tego pakietu.  Pozostaw puste, aby umożliwić nieograniczoną.

en: The number of listings a user can %s with this package. Leave blank to allow unlimited.
pl_PL: Liczba aukcji użytkownik może %s z tego pakietu. Pozostaw puste, aby umożliwić nieograniczoną.

en: The number of listings a user can view with this package.  Leave blank to allow unlimited.
pl_PL: Liczbę oferty, które użytkownik może wyświetlać z tego pakietu.  Pozostaw puste, aby umożliwić nieograniczoną.

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Job Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
pl_PL: Istnieje wiele sposobów na wsparcie projektów open source takie jak WP Job Manager, na przykład kod wkładu, tłumaczenie, lub nawet opowiadać znajomym jak niesamowite plugin (miejmy nadzieję) jest. Dziękuje za wasze wsparcie - to jest bardzo ceniona!

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Zobacz wersja %3$ s szczegóły</a> lub <a href="%4$s"> Aktualizuj teraz</a>.

en: This is not a valid package, or is an unlimited package.
pl_PL: To nie jest to prawidłowy pakiet, lub jest nieograniczony pakiet.

en: This page is useful if you wish to customize the apply/contact package selection page, separate from the standard one above.
pl_PL: Ta strona jest przydatna, jeśli chcesz dostosować stronę wyboru Zastosuj/kontakt pakiet, odrębne od standardowych powyżej.

en: This page is useful if you wish to customize the browse package selection page, separate from the standard one above.
pl_PL: Ta strona jest przydatna, jeśli chcesz dostosować stronę wyboru Przeglądaj pakiet, odrębne od standardowych powyżej.

en: This page is useful if you wish to customize the view listing package selection page, separate from the standard one above.
pl_PL: Ta strona jest przydatna, jeśli chcesz, aby dostosować widok pakiet wybór strony aukcji oddzielnie od ten standard, powyżej.

en: This page should redirect in <span class="jmpack_redirect_in">%1$d</span> seconds, if not, please <a href="%2$s">click here</a>.
pl_PL: Tę stronę należy przekierować w <span class="jmpack_redirect_in"> %1$ d</span> sekund, jeśli nie, proszę <a href="%2$s"> kliknąć tutaj</a>.

en: This page will be used as the default page for package selection, and works for any of the package types (view, browse, etc).
pl_PL: Tę stronę będzie służyć jako domyślna strona dla wybór pakietów i pracuje dla dowolnego typu pakietu (widok, Przeglądaj itd.).

en: This page will be used only for apply/contact packages (not required).
pl_PL: Ta strona będzie służyć tylko do kontakt z pakietów (nie wymagane).

en: This page will be used only for browse packages (not required).
pl_PL: Ta strona będzie służyć tylko do przeglądania pakietów (nie wymagane).

en: This page will be used only for view listing packages (not required).
pl_PL: Ta strona będzie służyć tylko do widoku lista pakietów (nie wymagane).

en: This page will be used only for view name listing packages (not required).
pl_PL: Ta strona będzie służyć tylko do pakietów Zobacz nazwa wpis (nie wymagane).

en: This plugin has been tested with Listify, Jobify, Listable, Pet Sitter, and Babysitter themes ... if you have issues, or your theme is not compatible, please let me know!
pl_PL: Plugin został przetestowany z Listify, Jobify, Listable, pieścić siedzący i opiekunka tematów... Jeśli masz problemy, lub Twój szablon nie jest zgodny, proszę dać mi znać!

en: This plugin is full documented, check out the source code!
pl_PL: Ten plugin jest pełna udokumentowane, sprawdź się kod źródłowy!

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for package selection, and configuring those values in the settings for you.
pl_PL: Ten Kreator instalacji pomoże Ci rozpocząć pracę przez tworzenie stron za wybór pakietów i Konfigurowanie tych wartości w ustawieniach dla Ciebie.

en: To give you an understanding of how this plugin works, below is the flow process with examples. Examples below assume you have configured packages required for browse, view, and contact/apply.  This also assumes you have used the shortcode to output the form either on a page created in a previous setup step, or placed the shortcode inside the placeholder editor (in settings).
pl_PL: Aby dać Ci zrozumienie jak działa ten plugin, poniżej jest proces przepływu z przykładami. Przykłady poniżej założono, że zostały skonfigurowane pakiety wymagane do przeglądania, widok, a kontakt/zastosowanie.  Zakłada to również, masz używany shortcode do wyjścia formie, albo na stronie utworzonej w poprzednim kroku instalacji, lub umieszczone shortcode wewnątrz edytora zastępczego (w ustawieniach).

en: To go back to the %1$s you were previously viewing, <a href="%2$s">click here</a>.
pl_PL: Aby wrócić do %1$ s wcześniej były podczas przeglądania, <a href="%2$s"> kliknij tutaj</a>.

en: To override any package configuration above ...
pl_PL: Aby zastąpić każdy pakiet konfiguracji powyżej...

en: To use a template override, make sure you place the file in the <code>jm_packages</code> directory/folder, in your child theme's directory/folder.
pl_PL: Aby użyć zastąpić szablonu, upewnij się, że plik zostanie umieszczony w katalogu <code></code> jm_packages/folder, w katalog motywu dziecka.

en: Tweak Resume Visibility Settings
pl_PL: Dostosować ustawienia widoczności CV

en: Tweak Visibility Settings
pl_PL: Dostosować ustawienia widoczności

en: Type
pl_PL: Typu

en: Type Colors
pl_PL: Typu kolory

en: Unable to determine slug to deactivate license.
pl_PL: Nie można określić slug do dezaktywacji licencji.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
pl_PL: Nie można określić slug, klucz licencyjny lub wiadomości e-mail, aby aktywować licencję, skontaktuj się z obsługą.

en: Unlimited
pl_PL: Nieograniczony

en: Use Short Description
pl_PL: Krótki opis

en: Used
pl_PL: Używane

en: Used posts &hellip;
pl_PL: Używane posty &hellip;

en: User
pl_PL: Użytkownika

en: User selects a package, and is redirected to checkout page to complete purchase.
pl_PL: Użytkownik wybiera pakiet i zostaje przekierowany do strony zamówienia, aby dokonać zakupu.

en: User visits Listings page and is either redirected to package form page, or shown the package selection form.
pl_PL: Użytkownik odwiedza stronę oferty i jest przekierowywany na stronę formularza pakiet lub się formularz wybór opakowań.

en: User will be able to select an existing package from the package form to use (or they can select one to purchase).  Once they submit the form, they are redirected back to the listing to view like normal.
pl_PL: Użytkownik będzie można wybrać istniejący pakiet pakiet formy korzystania (lub wybrać jeden do zakupu).  Po przesłaniu formularza, są przekierowywani do aukcji, aby wyświetlić jak normalne.

en: View
pl_PL: Widok

en: View %s
pl_PL: Widoku %s

en: View %s Name
pl_PL: Nazwa widoku %s

en: View %s Name limit
pl_PL: Limit nazwy widoku %s

en: View %s Name?
pl_PL: Nazwa widoku %s?

en: View %s limit
pl_PL: Granica widoku %s

en: View %s?
pl_PL: Widoku %s?

en: View 1 Full Listing<br/>Browse All Listings
pl_PL: Zobacz pełną listę 1 <br/> Przeglądaj wszystkie oferty

en: View 1 Full Resume<br/>Browse All Resumes
pl_PL: Zobacz 1 pełne CV <br/> Przeglądaj wszystkie życiorysy

en: View 10 Full Listings<br/>Apply/Contact 5 Listings<br/>Browse All Listings
pl_PL: Zobacz 10 pełnej oferty <br/> kontakt z 5 oferty <br/> Przeglądaj wszystkie oferty

en: View 10 Full Resumes<br/>View 5 Candidate Full Names<br/>Contact 5 Candidates<br/>Browse All Resumes
pl_PL: Zobacz 10 pełne CV <br/> Zobacz 5 kandydat pełne nazwy <br/> kontakt z 5 kandydatów <br/> Przeglądaj wszystkie życiorysy

en: View 5 Candidate Full Names
pl_PL: Widok 5 kandydat pełne nazwy

en: View Color
pl_PL: Zobacz kolor

en: View Name
pl_PL: Nazwa widoku

en: View Name Color
pl_PL: Kolor nazwy widoku

en: View Name Package
pl_PL: Zobacz nazwy pakiet

en: View Name Package Page
pl_PL: Wyświetl nazwę pakiet stronę

en: View Name Rollover?
pl_PL: Wyświetl nazwę przerzucania?

en: View Package Page
pl_PL: Zobacz stronę pakietu

en: View Resume Capability
pl_PL: Możliwość wznowienia widoku

en: View Resume name Capability
pl_PL: Nazwa widoku wznowienia zdolności

en: View Rollover?
pl_PL: Zobacz Przerzucanie?

en: View Unlimited Full Listings<br/>Apply/Contact 10 Listings<br/>Browse All Listings
pl_PL: Zobacz nieograniczony pełnej oferty <br/> kontakt z 10 aukcji <br/> Przeglądaj wszystkie oferty

en: View Unlimited Full Resumes<br/>View Unlimited Candidate Full Names<br/>Contact 10 Candidates<br/>Browse All Resumes
pl_PL: Zobacz nieograniczony pełny wznawia <br/> wyświetlić imiona i nazwiska kandydata nieograniczony <br/> kontakt z 10 kandydatów <br/> Przeglądaj wszystkie życiorysy

en: Visibility Packages
pl_PL: Pakiety widoczności

en: WC Paid Listings %s Packages
pl_PL: WC płatnych pakietów %s oferty

en: WP Job Manager - Packages
pl_PL: WP Job Manager - pakiety

en: WP Job Manager - Packages is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
pl_PL: WP Job Manager - pakiety brakuje wymagania i został <a href="%s"> dezaktywowany</a>. Upewnij się, że wszystkie wymagania są dostępne.

en: WP Job Manager Packages requires WooCommerce Subscriptions 2.0 and above. Please upgrade as soon as possible!
pl_PL: WP Job Manager Packages wymaga WooCommerce subskrypcje 2.0 i wyżej. Proszę uaktualnić tak szybko, jak to możliwe!

en: Wait Time
pl_PL: Czas oczekiwania

en: When user selects a listing, they will be shown the listing like normal (if they have unlimited package), otherwise they are either redirected or shown the package form page (like above).
pl_PL: Gdy użytkownik wybierze aukcji, one pojawi się lista jak normalne (jeśli mają nieograniczony pakiet), w przeciwnym razie są albo Przekierowano lub się strony formularza pakiet (jak powyżej).

en: Whether or not this user package supports this feature
pl_PL: Czy ten pakiet użytkownika obsługuje tę funkcję

en: White Dimmer
pl_PL: Ściemniacz biała

en: WooCommerce Was Not Detected
pl_PL: Nie wykryto WooCommerce

en: Yellow
pl_PL: Żółty

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a>
pl_PL: Tak, Włącz <a href="%s" target="_blank"> Semantyczną interfejsu użytkownika</a>

en: Yes, enable <a href="%s" target="_blank">Semantic UI</a> table styling for the My Packages list
pl_PL: Tak, po tabeli <a href="%s" target="_blank"> Semantyczne UI</a> stylizacja do listy Moje pakiety

en: Yes, enable custom redirect settings
pl_PL: Tak, Włącz ustawienia niestandardowe przekierowanie

en: Yes, enable custom type colors settings
pl_PL: Tak, Włącz ustawienia kolorów niestandardowych typu

en: Yes, hide all page contents while showing the dimmer.
pl_PL: Tak, można ukryć wszystkie zawartość strony pokazując ściemniacz.

en: Yes, redirect to the %1$s %2$s package select page
pl_PL: Tak, przekierować do %1$ s-%2$ s pakiet stronie wybierz

en: Yes, require administrators to have package
pl_PL: Tak, wymagają Administratorzy mogą mieć pakiet

en: Yes, use the %1$s %2$s placeholder as redirect notice
pl_PL: Tak, użyj %1$ s %2$ s symbol zastępczy jak przekierować powiadomienia

en: Yes, use the white (inverted) dimmer color.
pl_PL: Tak, użyj ciemniejszy kolor biały (odwrócony).

en: You can now %s this listing
pl_PL: Możesz teraz %s Ta aukcja

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
pl_PL: Pomyślnie aktywowano licencji %s, a teraz będzie mógł automatycznie uaktualnić ten plugin do WordPress, gdy dostępna jest aktualizacja.

en: You have successfully deactivated the %s license.
pl_PL: Pomyślnie dezaktywacji licencji %s.

en: Your Packages:
pl_PL: Pakiety:

en: Your packages
pl_PL: Pakiety

en: apply to
pl_PL: stosuje się do

en: browse all listings
pl_PL: Przeglądaj wszystkie oferty

en: https://plugins.smyl.es/wp-job-manager-packages
pl_PL: https://plugins.smyl.es/WP-Job-Manager-Packages

en: listing
pl_PL: Aukcja

en: n/a
pl_PL: n/d!

en: of
pl_PL: z

en: page
pl_PL: Strona

en: sMyles Plugins Licensing
pl_PL: sMyles licencjonowania wtyczek

en: unlimited
pl_PL: nieograniczony

en: view %s single listing | view %s single listings
pl_PL[0]: widoku %s pojedynczy aukcji
pl_PL[1]: Zobacz %s pojedyncze oferty
pl_PL[2]: Zobacz %s pojedyncze oferty
pl_PL[3]: Zobacz %s pojedyncze oferty

en: view %s single listing name | view %s single listing names
pl_PL[0]: Nazwa widoku %s pojedynczy aukcji
pl_PL[1]: Widok pojedynczego, lista nazw %s
pl_PL[2]: Widok pojedynczego, lista nazw %s
pl_PL[3]: Widok pojedynczego, lista nazw %s
